Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 21:11, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
aga_pe napisał(a)


Zgadzam się w 100%. I mimo, że mam dość ciemny odcień - nie przytłacza. Pewnie to też kwestia wielkości pomieszczenia


Tu racja - w przestronnym i dobrze doświetlonym pokoju odważny kolor może wyglądać nadzwyczaj dobrze
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:12, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zielona napisał(a)


Na forum na pewno znajdę więcej czasu, kiedy uporam się z kilkoma ważnymi sprawami.

Co do wnętrz:
Wiesz, że ja klasyczna jestem
Do połączenia navy&gold wzdycham zawsze. To sztandarowy zestaw, który od lat nie wychodzi z mody.



J też do tego wzdycham, jednak napiszę, że u siebie też dobrze się czuję - i nie planuję robić wielkich rewolucji Przynajmniej jakiś czas
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:14, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
mateuszmichn napisał(a)
Też mi się podoba takie zestawienie albo butelkowa zieleń, jednak chyba bym się bał takich kolorów, że będzie za ciemno


Fotoszopem wszystkie mankamenty takiego wnętrza ukryjesz Gorzej mieszkać na codzień A może odwrotnie?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:14, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
eee_taam napisał(a)
przez te kolory i wnętrza ......to sobie przypomniałam że coś mi miałeś podesłać! ...nie widziałam


Justyna - zapomniałem! A baterie nowe mam, więc jak umyję te dziesiąt metrów płytek to Ci podeślę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:15, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Filemon24 napisał(a)
ja lubię jak w domu jest jasno, jasne kolory szrości, kolory ziemi, jasne płytki odbijające światło to są moje klimaty. Pomimo, że uwielbiam niebieski to jak dla mnie to nie kolor do wnętrz


Piąteczka! Moglibyśmy razem mieszkać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:22, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)
Pokazałeś dla mnie idealne kolory do biura wiekszość firmowej odzieży mam w granacie +bezowe lub złote dodatki

Ale w domu zostane przy bieli i szarościach

Magda była w doskonałej formie, cała w szarościach wczoraj


Madzia wie co w modzie Jak Mama była we Włoszech to mówiła, że w każdym butiku dominowały szarości - w Polsce dominują tylko w sklepach dla klienta z bardziej zasobnym portfelem Mus sobie szarą kurtkę na zimę sprawić Tak na poprawę nastroju, bo wczoraj jak siedziałem w kolejce do lekarza to myślałem co tam robicie...

Mój wątek zamienia się w klubokawiarnię, gdzie dominują rozmowy o wnętrzach, a teraz przechodzimy do tamatów odzieżowych Może ja powinienem szafiarzem zostać?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:31, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A odbiegając od tematu... Może trochę porównań jak zmienia się bylinówka

Przedwiośnie



Wiosna



Lato



Jesień

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:42, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wiosna



Lato



Jesień



Zima Nie możecie się doczekać, co?

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Filemon24 08:22, 07 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
widzisz a mi się biała kuchnia nie podoba bo kojarzy mi się z kliniką Ambroziaka do której jeżdżę no i ogólnie za bardzo oklepane jak dla mnie, ale to oczywiście moje zdanie na ten temat. Ostatnio widziałam lodówkę całą w lustrzę i wyglądała fajnie ale mega nie praktyczne. To raczej dla osób które jedzą na mieście
Zasięgnęłam fachowej porady co do drzwi, w firmie w której pracuje mój chłopak raczej drzwi frontowych nie malują na kolory. Kupują drewno w takim kolorze jakim chce klient i malują impregnatem. Bo takie rozwiązanie jest najlepsze i najbardziej trwałe. Ostatnio jednak trafił się klient który chciał mieć drzwi w kolorze szarym i to się robi w ten sposób, że kupuje się drewno które nie jest pomalowane. Więc farbę wciąga aż miło malują w malarni specjalnym sprzętem( farba zamawiana jest w specjalistycznej firmie) a na koniec impregnat. Takie coś się będzie trzymać, pytałam co zrobić w twojej sytuacji powiedział, że jak usilnie chcesz zmienić im kolor to pomalowac pędzlem farbą kupioną w markecie, ale czy to ci się będzie trzymać to ryzyk fizyk tym bardziej, że to drzwi zewnętrzne.
____________________
Filemon24 08:25, 07 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Sebek napisał(a)


Madzia wie co w modzie Jak Mama była we Włoszech to mówiła, że w każdym butiku dominowały szarości - w Polsce dominują tylko w sklepach dla klienta z bardziej zasobnym portfelem Mus sobie szarą kurtkę na zimę sprawić Tak na poprawę nastroju, bo wczoraj jak siedziałem w kolejce do lekarza to myślałem co tam robicie...

Mój wątek zamienia się w klubokawiarnię, gdzie dominują rozmowy o wnętrzach, a teraz przechodzimy do tamatów odzieżowych Może ja powinienem szafiarzem zostać?

szarości i niebieskości to moje ulubione kolorki w szafie, chciałam sobie ostatnio uszyć sukienkę w tym kolorze ale niestety nie było fajnego materiału postawiałam więc na niebieską suknie a szare buty i siwe koronkowe bolerko,
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies