Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

kaisog1 20:35, 04 sie 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sebek zdjęcia cudne! A kosmos przepiekny
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 20:46, 04 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Foty doskonałe, jeżówka Ani także, no i ten kosmos niezły taki pocieniowany. Swoją drogą to miałeś chyba dużo czerwieni a teraz różowo Niesamowita odmiana na lepsze.


Czerwony pojawiał się u mnie głównie w jednorocznych - przedogrodowiskowe czasy Teraz mam tylko jedną różę czerwoną - taką idealną na kwiat cięty Czasem ścinam Ale naumiałem się konsekwencji barw i jestem z tego dumny Ty też bądź dumna, bo to tylko dzięki Tobie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:50, 04 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
asc napisał(a)
"Miszczoskie" zdjęcia
Jakbym takie umiała robić..... to z forum by mnie wyrzucili, bo za dużo bym wstawiała
Cieszę sie, że te majtkowe kolory ci sie podobają


No ja bym Cię na pewno nie wyrzucił A ta jeżówka od Ciebie - będę mieć z nią problem...gdzie posadzić oczywiście W towarzystwie tych zwykłych jeżówek zniknie w tłumie....Ale chyba już wymyśliłem dla niej miejsce - jeszcze o niej poczytam czy mi tam będzie konweniować wysokością
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:54, 04 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
waska napisał(a)
Piękna jeżowka !

Sebciu mam pytanie - tak sobie dziś siedziałami patrzyłam na werbene - jest cudna
Słuchaj pamietasz jak wiosną u ciebie wyszła gesto? Słuchaj przerywałeś ją? Czy zostawiłeś tak jak zeszła. Chyba bede zbierać nasiona co? To będzie pewniejsze?


Z werbeną była masakra.....Nawet trawnika nigdy nie miałem tak gęstego za czasów jego świetności Dosłownie jedna na drugiej....I w ogóle nie rosły, bo korzenie nie miały miejsca....Długi czas padało i przerzedziłem dopiero w połowie czerwca - dlatego mam je tak późno.....Ale już dość kilka kwiatów się pokazało Nasiona są pewne, ale mi wzeszły dopiero te zebrane późną wiosną....




Ula, Gosiu - Wam również dziękuję za odwiedziny i miłe słowa Odpowiem tutaj, bo stosuję plan naprawczy Ostatnio to takie modne A ja zazwyczaj z łatwością ulegam trendom
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malkul 21:20, 04 sie 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Sebek napisał(a)
Mam zdjęcia



co to? białe z żótym oczkiem
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
waska 21:41, 04 sie 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Więc liczę że się nasieją i przerwę .

Ja szukam info o liatri i firletce . Bo dostałam . Od sąsiadki.
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
martaibartek 22:16, 04 sie 2013


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Sebek zdjęcia katalogowe!!!!!!!!!!!!
____________________
anna_g 22:20, 04 sie 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Sebastian pozdrowienia zostawiam
O zdjęciach już Ci wszyscy powiedzieli że cudne, ale ja się przyłączę do ogólnego zachwytu... naprawdę piękne - rozwijasz swoją fotografię... Nadal masz tylko jeden obiektyw?

Plan naprawczy... już to gdzieś czytałam, widziałam, słyszałam ... Zaraziłeś się od "cioci Ani" ????
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
AgnieszkaW 22:27, 04 sie 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Fajnie się ogląda teraz twoje fotki (no i ogród oczywiście). Widzę, że żurawki piękne i nie przypalone słońcem, a u mnie suche i bynajmniej nie z braku wody, tylko z wysokiej temperatury i palącego słońca. Pozdrawiam Sebku
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Sebek 22:38, 04 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gosia Zwykłej begonii semperflorens nie poznajesz???

Waska - zapraszam do lektury
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/273-portrety-roslin-liatris-spicata
I jeszcze o firletce - nie wiem którą dostałaś, więc podeślę dwa linki
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1993-firletka-chalcedonska-lychnis-chalcedonica
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1252-firletka-smolka-lychnis-viscaria-syn-viscaria-vulgaris

Marta - i Bartek Dziękuję - staram się dla Was

Aniu - obiektyw jeden i ten sam - aparat też I zaraziłem się - choć nie wiem czy była taka konieczność

Aga - u mnie są tak posadzone by stanowisko im pasowało - jedynie Southern Comfort strajkuje na słońcu....Jesienią chyba przeniosę je na hostowisko, a tam wsadzę jakieś inne z własnych sadzonek - może się przyjmą?


Pozdrawiam zaglądających
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies