Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

Enya73 10:01, 08 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
anna_studio napisał(a)
Enya, Magda, Marzenka, Ewa, Betysia...
pozdrawiam cieplutko...dziękuję za słodkości...ale lukier zostawmy na pierniczki...
Uwielbiam słodycze....

Betysiu....niestety...loin d'ici ,tuliskam po Twojemu...




Aniu, bez obaw, lukru mi nie zabraknie I dla Ciebie i na pierniczki wystarczy. Dziś zabieram się za ich produkcję
Miłego dnia i do zobaczenia
Buziaczki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Mala_Mi 10:06, 08 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja gapa nie zauważyłam co było na fartuszkach...skupiłam się na modelkach, a nie na ciuszkach Kiepski ze mnie ogrodomaniak ;( ;( Ale zauważyłam, że ogrodniczki śliczne....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Enya73 10:08, 08 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
anna_studio napisał(a)

Sesja przygotowana w każdym szczególe, nie wiem czy ktoś zwróciił uwagę na takie szczegóły jak fartuszki. Ogrodnicze i konewki widziałam. Możecie je pokazać?


Danusiu, gdzie tam przygotowana...to był żywioł....
Ja w tym dniu wróciłam z dość dalekiego wyjazdu...miałam półtorej godziny na podanie chłopakom obiadu i spakowanie rzeczy do wiankowania...
A fartuszki...no cóż...złapałam co pod ręką....
Fartuszek...rzeczywiście w bardzo naszym czyli ogrodniczym guście...


A zdjęcia robiłam sama...a tam gdzie ja na zdjęciach...robił mi mój M...

Fartuszek Anity...bardziej w włoskich klimatach...oliwa i te sprawy...
Nie udało mi się kupić dla niej takiego samego...szukałam...ale nigdzie nie ma...



Danusiu, ja też dziękuję I potwierdzam słowa Ani, to był totalny spontan Jak się zabrałyśmy za pracę, to o mały włos całkiem byśmy zapomniały o zdjęciach
Nawet drewniany słup w gabinecie M kolorostycznie zagrał z wiankiem Ani

____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Milka 11:30, 08 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A ja fartuszki, mimo ślicznych dziewczyn zauważyłam, bo tak fajnie się zgrały z całą scenerią
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
grupa_trzyma... 01:03, 09 gru 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Piękne te Wasze świętoprzyspieszacze...muszę sama też coś wymodzić, bo wpadnę w kompleksy. Ale kiedy? Pytam się dramatycznie, kiedy???
Evchen pyta, jak znajdujecie na to czas w tygodniu. Odpowiem jej: bo to są wiedźmy, Ev. Wiedźmy Ple Ple*
Plotą i plotą a potem ozdabiają.




*Dla tych, którzy nie wychowywali się w czasach, kiedy na półkach sklepowych był tylko ocet wyjaśniam, że wiedźma Ple Ple to postać z pewnego filmu, programu (?) Fragglesy.

Anula, bukszpany w szalikach...CUDNE!!!

"na ulicy Kopernika rośnie bukszpan bez szalika..." radosna tfu-rczość o pierwszej w nocy
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Evchen 01:12, 09 gru 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Piękne te Wasze świętoprzyspieszacze...muszę sama też coś wymodzić, bo wpadnę w kompleksy. Ale kiedy? Pytam się dramatycznie, kiedy???
Evchen pyta, jak znajdujecie na to czas w tygodniu. Odpowiem jej: bo to są wiedźmy, Ev. Wiedźmy Ple Ple*
Plotą i plotą a potem ozdabiają.




*Dla tych, którzy nie wychowywali się w czasach, kiedy na półkach sklepowych był tylko ocet wyjaśniam, że wiedźma Ple Ple to postać z pewnego filmu, programu (?) Fragglesy.

Anula, bukszpany w szalikach...CUDNE!!!

"na ulicy Kopernika rośnie bukszpan bez szalika..." radosna tfu-rczość o pierwszej w nocy

O Teraz to sobie naGrabiłaś!.. To ja do popółnocy mam na Ciebie czekać?.. i jeszcze na KOminkach Cię znajduję zamiast u Cię?
ALe za przypomnienie o Fragglesach... kofam!:
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Enya73 09:10, 09 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Tak Agnieszko, razem z Anią tworzymy w ramach projektu Witch Project Podstawą naszego projektu są czasoprzyspieszacze i czasoumilacze
Obecnie pracujemy nad wydłużeniem doby, bo obecna nie spełnia naszych standardów Zdecydowanie jest za krótka
Pozdrawiam Grabie i Galimatias
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
JulkAd 18:27, 09 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aniu dawno u Ciebie nie byłam, a tutaj sympatyczne wiankowanie się odbywało...i to jakie? w przemiłym towarzystwie i jeszcze ekologicznie... czekam oczywiście na zdjęcia pozostałych "uwitych" wianków i buziaki zostawiam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
anna_studio 22:47, 09 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Hello..........

Tylu gości....a mnie nie było....buuuuu.....

Grabie....toś nagrabiła....najpierw od Ev...teraz ode mnie.....
Mnie to nie trzeba przypominać kto to Fraggles...i doskonale pamiętam jak wyglądała wiedźma Ple Ple...no cóż nie wszyscy mogą być jak grabie...dłudzy, wiotcy i powabni...

Pozdrawiam Julitę, Anitę, Anię , Irenkę, Agatę....Grabi nie pozdrawiam.......
Grabię... całuję...za tfu-rczość i godzinę odwiedzin...

Agatko, co 50 cm....z tym, że na początku sezonu są miedzy nimi odstępy....i to duże...a potem odstępów brak....

wypełniają całą rabatę, żwir widoczny tylko zimą i początkiem wiosny.
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
grupa_trzyma... 06:52, 10 gru 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Anula, wiesz, że ja do Ciebie mam słabość. Hę??? Chciałam się podroczyć. Ale dzięki za komplementa....dłudzy wiotcy i powabni...tak, to my
Pozdrwiam.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies