Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

AgnieszkaW 08:33, 23 paź 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, pooglądałam relację z zakupów Nigry, no,no - "dziewko" niczego sobie. Zapowiada się fajny serial u Ciebie. Będę zaglądać. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mala_Mi 09:30, 23 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jednak kobiety mają te ciągoty do seriali... a ja dzikus żadnego nie oglądam Tylko ogrodowiskowe i to od razu wszystkie odcinki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Matka 12:42, 23 paź 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Kuleczko droga, dzięki za obraz surfiniowych plonów!ach jakie piękne!ale dalej nie wierzu, że tam tylko po jednej siedzą!!!a tam niech Ci będzie!humor cięty mam bo do dentysty w końcu idę dziś i boję się jak cholercia!

papa

buziaki
____________________
U Matki
Madzenka 19:18, 23 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zastanwiam się czy rabata pod nigrą powstaje...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Borbetka 19:48, 23 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Aj, też mam rabat plany, ale jak tu zdążyć? Czekam na fotki z nigrą. Kiepsko mi się cofa wątek, internet kaput.
____________________
borówcowy wizytowka
Mala_Mi 18:48, 27 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Serialu brak... będą chyba wszystkie odcinki na raz... bez reklam i w necie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Enya73 19:31, 27 paź 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
A ja buziole wieczorne zostawiam i szkoda, że nam ten dzisiejszy wypad nie wyszedł, ale nadrobimy innym razem Przed nami długa zima, więc trzeba będzie pomyśleć o uatrakcyjnieniu długich wieczorów

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Ewa 14:09, 28 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Aniu! zapewne jesteś zapracowana.....
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Robaczek 17:37, 07 lis 2013


Dołączył: 01 paź 2013
Posty: 197
Witaj Aniu!
Zwiedziłam Twój wątek od początku, nie chciałam aby umknęlo mi choć jedno zdjęcie, bo byłaby to niepowetowana strata. Robisz przepiękne ujęcia, M powinien być dumny i na pewno jest
Pięknie odnowiliście dom, metamorfoza budynku i jego otoczenia jak z Wielkich Projektów realizowanych przez BBC Idealnie dobraliście kolory kostki, podjazdy, nawet kolor żwiru...a Twoje ogrodowe dodatki, mebelki, donice i biżuteria ogrodowa dopełnia bajecznej całości.
No i te wszechobecne kule, Twój znak rozpoznawczy, podobnie jak limonkowe surfinie, hortensje i inne rosliny dobrane w tej tonacji kolorów, przełamane zielenią topiarów....cóż za szyk, elegancja i porządek...efekt całości zachwycający!
Podoba mi się wszystko, nawet hakuro za którymi nie przepadam u siebie, w Twoim ogrodzie prezentują się zjawiskowo. Ale co tu dużo mówić, nawet kałuża u Ciebie wygląda jak nie z tego świata
Atmosfera ogrodu wiernie oddana na magicznych zdjęciach, a całość piękna jak uśmiech uroczej właścicielki. Będę zaglądać i podziwiać.
Ciekawa jestem nowej rabaty, która powstaje na tle zielonej ściany z klonami, nigrą i Serbami. Jakie krzewy tam planujesz? Czyżby kolejne Limelight, które wpadły Twojemu M w oko? Taki szpaler wygladalby cudnie....pozdrawiam serdecznie!
Kasia
____________________
Zielona 22:42, 07 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aniu, nie piszę swojego bloga, ale Twojego czytam regularnie... I zawsze cieszy mnie, kiedy mimo milczenia na ogrodowisku, na stronie ukazuje się nowy post. Dziękuję. I wiernie się zaczytuję... Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies