Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Milka 13:16, 18 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

Irenko fajnie że Ci się podobało. Zajrzałem do Ciebie wczoraj ale nie miałem siły już pisać i zobaczyłem Twoje RH, normalnie pojechałaś po bandzie. Jak zakwitną to będę musiał to zobaczyć, bo wyobrazić sobie nie mogę.


Robercie, no cos ty, tak kiepsko z wyobraźnią? tez czekam na ten moment i też nie umiem sobie wyobrazić
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Sebek 22:26, 20 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przecudnie prowadzisz ten ogród, bo wygląda w niektórych miejscach jakby rósł sam, idealnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Klamber 12:37, 22 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam Cię Sebku, jesteś pierwszym facetem który wdepnął do mojego ogrodu. Masz rację że u mnie trochę samo się wszystko dzieje. Muszę się przyznać że nie zawsze panuje nad tym wszystkim. Po pierwsze jest to duży teren, po drugie zaczyna brakować sił. Do tej pory nie miałem problemu, ale w tamtym sezonie już się nie wyrabiałem na bieżąco z robotą. Pomocników coraz mniej, mama coraz starsza a żonie się po prostu nie chce, poza tym różnych kłopotów na głowie, które odciągają od ogrodu. Staram się jednak aby ogród wyglądał jak należy, nawet wprowadzam trochę zmian dzięki forum, gdzie podglądam różne pomysły W tamtym roku zrobiłem dużo wymian i przybyło mi sporo nowości które muszę ulokować na nowych rabatach. Prowadzę swoją małą szkółkę aby mieć się na co wymieniać. Sezon zapowiada się pracowicie, zobaczymy co uda mi się zrobić. Ja przepraszam wszystkich że mało się wpisuje i u siebie i w waszych wątkach ale brak czasu mi nie pozwala. Zwiedzam dużo Waszych ogrodów ale niestety po cichu. Znalazłem gniazdo Raniuszka na swoim jałowcu ale piękny ptanio po czytajcie o nim w necie i popatrzcie na moje fotki. Jak misternie utkane ma gniazdko, nestety mało widoczne
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 14:09, 22 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie,z żonami tak juz jest,jedne lubią prace ogrodowe,inne uwielbiają,a jeszcze inne po prostu nie cierpią.
A sobie radzisz,więc problemu nie ma .....teoretycznie,
Zdrowia życzę Wam wszystkim,a mamie ,przede wszystkim.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Klamber 21:10, 22 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Dzięki Haniu za pozdrowienia, mamie się one przydadzą najbardziej, serducho nawala i rozrusznik nie daje rady. Czuję że to będzie ostatni sezon kiedy jeszcze coś pomoże.
Narobiłem się wczoraj i dziśiaj. Wczoraj kopałem duł pod miskanta za ogrodzeniem. Musiałem wybrać tłuczeń i nasypać ziemi z kompostem. Mam dużo m. cukrowego to posadzę za ogrodzeniem, będę miał parawan, może go nie z tratują. Nie skończyłem bo znów była burza. Gdy deszczyk sobie padał to ja robiłem sobie podpórki z miskanta olbrzymiego do klematisów. Wyszły fajnie tylko zapomniałem cyknąć foty. Dziś, narozsadzałem funkii, trochę w doniczki i resztę do ziemi bo ,się nie mieściły i nasadziłem sobie żywotników. Popieliłem ispekciki, zaczynają kiełkować kwiatuchy, po podlewałem doniczki, porobołem fotek i dzionek poleciał. Na fo dziś spokuj tylko kilka wiadomości przyszło, pewnie teraz się zacznie ruch. Teraz trochę zdjęć. dziki tylipan
prymulki
łan irysów bródkowych
szafirki piwonia największa karpa
gęsiówka na skalniaku
doniczki z funkiami
duże karpy poszły na warzywnik to fragmęt mojej szkółki
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 21:21, 22 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ale masz tych doniczek i doniczuszek! Z miskantami miałeś niezłą przeprawę,tak jak i z funkiami.
Mam jedną wielką karpę funkii i chciałam ją wysadzić z miejsca i rozdzielić,to siekiery używałam do rozcięcia.A i tak połowa została na poprezednim miejscu,
Trzymaj się, wiosna jest ą pora ,kiedy ogrodnik ma mało czasu na rozrywki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Klamber 22:07, 22 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Majka, o to są moje miecie, kurczę zapomniałem zrobić zdjęcia kartonu z cebulami.
to mój łan mieciowy
cebule podczas suszenia
Cebule się przechowały ładnie, dziś znów je oglądałem.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
majkel0326 22:08, 22 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Pięknie to wszystko rośnie u Ciebie Robert.Ja muszę przyznać,że Twój ogród jest bardzo w moim guście
____________________
Maja - Moje roślinki
monteverde 22:25, 22 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Robert ja bym chciała zobaczyć te podpórki do powojników, jakbyś przy okazji zrobił zdjęcie? a czemu trzymasz funkie w doniczkach? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
majkel0326 22:29, 22 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Mieczyki bajeczne!!! A cebulek ilość powalająca.A ja myślałam,że mam sporo
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies