Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Matka 00:08, 16 kwi 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Cudne zdjęcia trawpiękne!

A co sie stalo na ostatnim zdjęciu?
____________________
U Matki
Klamber 00:28, 16 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Na ostatnim zdjęciu tworzy się rabata trawiasta.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 07:05, 16 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie,miskant w różnych pozach....... balsam na serce!Dziękuję za takie widoki z samego rana! Te srebrne wiechetki mnie fascynują! Czy on mocno się rozrasta?U Ciebie widzę zwartą kępę.Jak długo ją masz w tym miejscu?
Pozdrawiam z rana i życzę miłego dnia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Klamber 07:58, 16 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Haniu, widok jest naprawdę piękny, mam go wsadzonego na zachodzie i często oglądam go pod słońce, jest taki czas że wiechetki są tak białe że trudno zrobić zdjęcie. Jak widzisz większość zdjęć jest z tego powodu ciemna. Niestety mam złą wiadomość rozrasta się bardzo, chociaż u mnie rośnie nie zabezpieczony i obkaszam go tylko kosiarką. W tym miejscu rośnie pewnie ze 20 lat. Postaram się jeszcze coś pokazać. Nie mogę się już doczekać widoku nowej rabaty, tam to dopiero będzie wiechetek rożnego kalibru. Mam nadzieję że już zasyciłem Twój apetyt miskantem?
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
popcorn 08:06, 16 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękne te miskanty Szkoda że mam na nie za mały ogródek :/
Podglądam realizację rabaty trawiastej Zdjęcia ptaków niesamowite

pozdrawiam!
KArolina
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 10:11, 16 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A ja wciąż nie mogę się nasycić widokiem tych miskantów, one są boskie
To ja też czekam, co to za nowości będą falować na nowej rabacie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
aguniada 10:46, 16 kwi 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Witaj Robercie! Bardzo lubię Twój ogród... Masz przepiękne rośliny, które zwłaszcza jesienią wyglądają zjawiskowo...
Pozdrawiam i czekam na dużą ilość wspaniałych fotek
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
majkel0326 11:10, 16 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Robert,miskanty piękne! Jest na co popatrzeć
____________________
Maja - Moje roślinki
hanka_andrus 19:52, 16 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja oczywiście też dziękuję za piękne widoki!Chyba mam stepową duszę!
Zaśpiewam teraz :,,W stepie szerokim.......którego okiem,nawet sokolim nie zmierzysz!"

Właśnie wróciłam z mojego poletka.....Moje trawki śpią.....jeszcze.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Klamber 22:56, 16 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Całą noc lało, jak rano wyszedłem na podwórko to się załamałem. Z mojej rabaty zrobiło się oczko, woda się wylewała, zaraz zobaczycie, co ja mam robić ? jak w takich ekstremalnych warunkach może coś rosnąć ? Teraz moje prace będą wstrzymane na 2 tygodnie, jak znów nie doleje.
Karolina, nie przesadzaj, kiedyś ogłaszałaś się że masz kostrzewę na wymianę i oglądałem zdjęcia. Miskanty są różnej wielkości od 4 do 0,5 m jest z czego wybierać i nie wszystkie się szybko rozrastają.
Irenko, już nie długo będziesz się cieszyć swoim, on się szybko rozrasta.
Agnieszka, co za spotkanie, miło mi Cię gościć, Twój ogród jest również piękny i fotki robisz b. ładne zawsze oglądałem je po kilka razy. Czy masz tu wątek? Z info, nie poradziłem sobie z fotkami, to uciekłem, utrzymuję tylko kontakt mailowy z Tamaryszkiem. Jak tam wiosna u Ciebie też tak cieniutko? U mnie dopiero po deszczu przez 3 dni coś drgnęło. Jestem zadowolony bo z mojej grudniowej wymiany, myślałem że wszystko mi zmarzło, a dziś patrzę że 1 pigwa żyję 2 padły, a najważniejsze że cypryśnik błotny dostaje pączków, jeszcze nie jestem pewien platana, różowca i miłorzębu myślę że jak słońce przygrzeje to wzbudzi się w nich życie, nie wyglądają najgorzej. Resztę roślin dostałem w doniczkach i trzymałem w budynku gdyż wszystkie już rosły i na pewno nie przetrzymały by mrozów. Miskanty rosną, nawet pampasówka żyje, oczywiście była w donicy. W tym roku idzie do gruntu, zobaczymy czy przeżyje zimę.
Maju, powiem Ci że na żywo jest jeszcze ładniejszy, strasznie ciężko zrobić ładne zdjęcie.
Haniu, cieszę się że mogłem sprawić Ci odrobinę przyjemności. Moje miskanty też śpią tylko te co miałem w budynku już rosną pięknie. Na koniec trochę wiosny.

Słoneczka wszystkim życzę.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies