Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

beta 13:22, 24 lip 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
popcorn napisał(a)
Jak wakacje???

Też lubię do Ciebie zaglądać

wigwamy super!


ojjjj...wakacje super...urlop udany...zmiana klimatu...odpoczynek od codziennych spraw...od pracy...no i te klimaty Morawskie...winnice ciągnące się kilometrami...urocze budynki z kolorowymi okienkami, niekiedy z malunkami kwiatów...i wszechobecna lawenda...przy domach...wzdłuż ulic...na skwerach i w parkach...echchchc...mogłabym tam zamieszkać....śmiałąm się do brata żeby szukał tam dla nas jakiegoś domku
tam ludzie żyją jakoś inaczej...prościej...nie komplikują sobie życia niepotrzebnie...
i zdaje mi sie że ceny produktów spożywczych były tańsze niż u nas...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 14:31, 24 lip 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
beta napisał(a)


tam ludzie żyją jakoś inaczej...prościej...nie komplikują sobie życia niepotrzebnie...


To nie zależy od miejsca tylko od samych ludzi
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beta 14:35, 24 lip 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia napisał(a)


To nie zależy od miejsca tylko od samych ludzi


poprostu tam inni ludzie mieszkają
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 14:40, 24 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Też mi się tak wydaje... pojedzie się gdzieś i oddycha jakoś swobodniej... nie wiem z czego to wynika. Mniej zawiści jakiejś, większa otwartość, gościnność, nie wiem... a może też trochę nasze nastawienie, bo w końcu na wakacjach jesteśmy?

Pokazuj więcdj zdjęć
Te z zamkowych ogrodów cudne! Szkoda że to tak daleko i w jeden dzień raczej średnio żeby obrócić...
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 14:41, 24 lip 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
beta napisał(a)


poprostu tam inni ludzie mieszkają


BO z kim przystajesz.... takim się stajesz

Dlatego wywaliłam większość znajomych z fejsbuka.
Hahahahahahahahahaha
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beta 15:13, 24 lip 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia napisał(a)


BO z kim przystajesz.... takim się stajesz

Dlatego wywaliłam większość znajomych z fejsbuka.
Hahahahahahahahahaha


hahaha...mój Mąż zrobił to samo
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 15:15, 24 lip 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
beta napisał(a)


hahaha...mój Mąż zrobił to samo


No i brawo dla niego
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beta 15:16, 24 lip 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
popcorn napisał(a)
Też mi się tak wydaje... pojedzie się gdzieś i oddycha jakoś swobodniej... nie wiem z czego to wynika. Mniej zawiści jakiejś, większa otwartość, gościnność, nie wiem... a może też trochę nasze nastawienie, bo w końcu na wakacjach jesteśmy?

Pokazuj więcdj zdjęć
Te z zamkowych ogrodów cudne! Szkoda że to tak daleko i w jeden dzień raczej średnio żeby obrócić...


faktycznie od naszego nastawienia dużo zależy..
my jechaliśmy około 12 stu godzin...długo...od Ciebie blizej..jakieś 4, 5 godzin...więc teoretycznie da się
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 18:50, 25 lip 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Od rana zasuwałam jak osiołek, teraz czas na odpoczynek. Tak lubię najbardziej w promieniach popoludniowej nowego słońca

____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Anda 19:52, 25 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
No tak to można odpoczywać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies