Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

rozajerycha 22:12, 21 cze 2020

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Witaj Jolu
Piękna relacja zdjęciowa z ogrodów które miałaś niewątpliwe szczęście odwiedzić,ale w Twoim przybytku jest równie uroczo i ciekawie.
Pozdrawiam serdecznie


Zostawię i Tobie dalie,żebym nie zginęła w tłumie zwiedzających wątek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
GorAna 23:42, 21 cze 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Jolu, wspaniałe miejsca odwiedziłaś
Ja też na każdym wyjeździe zahaczam o jakiś ogród. W Wojsławicach byłam trzy lata temu
Muszę tam wrócić
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
beta 07:49, 22 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Super wyprawa Jolu...nie ma to jak spędzić czas w tak pięknych okolicznościach przyrody

ja tez się czaję w tym sezonie na jeden ogród na Kaszubach...
pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Basieksp 09:24, 22 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10249
beta napisał(a)
Super wyprawa Jolu...nie ma to jak spędzić czas w tak pięknych okolicznościach przyrody

ja tez się czaję w tym sezonie na jeden ogród na Kaszubach...
pozdrawiam


My ostatnio byliśmy w Dobrzycy ogród Hortulus, napisz jaki ogród na Kaszubach masz na myśli, to niedaleko nas może też się skuszę Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Joku 13:29, 22 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Cześć Marta, dziękuję za dobre słowa i piękne dalie. A ja ciągle pamiętam twoje cynie.

Aniu, ja ostatnio jeżdżę głównie ogrodowo. Jakaś obsesja mnie opętała . Dlatego zazwyczaj samotnie bo kto by to wytrzymał

Beata pewnie myślimy o tym samym ogrodzie . Nie byłam w zeszłym roku i w tym też jeszcze nie. Po drodze od ciebie (bo chyba jedziecie przez Bytów) jest bardzo fajna szkółka na przedmieściach Kościerzyny u PP. Wentów. Ale oni w niedziele chyba nie działają, w soboty tak. Mają też ogród do zwiedzania.

Basia ja myślę o ogrodzie Kasi Bellingham w Zgorzałem koło Stężycy. Nie wiem czy Beata też o nim myśli, ale mi się wydaje że tak . Na Hortulusa też się czaiłam bo lubię tam oglądać róże. Ale kierunki nieco mi się poplątały.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 14:07, 22 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10249
Joku napisał(a)
Cześć Marta, dziękuję za dobre słowa i piękne dalie. A ja ciągle pamiętam twoje cynie.

Aniu, ja ostatnio jeżdżę głównie ogrodowo. Jakaś obsesja mnie opętała . Dlatego zazwyczaj samotnie bo kto by to wytrzymał

Beata pewnie myślimy o tym samym ogrodzie . Nie byłam w zeszłym roku i w tym też jeszcze nie. Po drodze od ciebie (bo chyba jedziecie przez Bytów) jest bardzo fajna szkółka na przedmieściach Kościerzyny u PP. Wentów. Ale oni w niedziele chyba nie działają, w soboty tak. Mają też ogród do zwiedzania.

Basia ja myślę o ogrodzie Kasi Bellingham w Zgorzałem koło Stężycy. Nie wiem czy Beata też o nim myśli, ale mi się wydaje że tak . Na Hortulusa też się czaiłam bo lubię tam oglądać róże. Ale kierunki nieco mi się poplątały.


Fajnie Kolejny ogród zapisuję sobie do zwiedzania i niedaleko W Hortulusie byliśmy już w tym roku, trochę za szybko i za późno, azalie już się kończyły a reszta dopiero zaczynała ale i tak było ładnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
beta 14:53, 22 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
tak Jolu...właśnieo tym ogrodzie myslę...zresztą wysłałam Basi na priv
dzięki z anamiary jeśli chodzi o ta szkółkę...Mąż mnie zabije
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Joku 16:31, 22 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Jedź sama

A w Hortulusie jest zawsze ładnie. No chyba że dłużej padał deszcz to jest ślisko bo tam jest chyba glina.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 23:28, 22 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Jolu, miałaś cudowną wyprawę Odpoczynek w takich miejscach to sama przyjemność. Nie byłam jeszcze nigdy w Wojsławicach
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Joku 16:01, 23 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Mnie w ostatnich latach odstręczała jazda taki kawał drogi naszymi zapchanymi szosami. Ale już jest o wiele lepiej, jedynie jest odcinek gorszy między zjazdem z autostrady na Toruń lub Bydgoszcz a od Poznania to już super się jedzie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies