Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

Joku 11:31, 29 mar 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12305
Irenko z Marką niestety nam się terminy odwiedzin nie zgrały .

Swoje tarasowe sprzęty wyjęłam z szopki już kilka tygodni temu, głównie z powodu tego żeby dostać się do rzeczy upchniętych głębiej. Ale pogoda w dzień sprzyjała posiadywaniu na tarasie .
Bratki już w donicach, prymulki też








____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 11:40, 29 mar 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12305
Pomimo zimna i suszy wiosna nieśmiało posuwa się do przodu. Przekwitają przebiśniegi i krokusy, zaczynają kwitnąć hiacynty.





____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 11:41, 29 mar 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10556
Bardzo ładnie prymulki wyglądają z tymi kulami podoba mi się ta dekoracja
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
an_tre 12:12, 29 mar 2022


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22391
Piękna wiosna u ciebie Jolu i kolorowa
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
hankaandrus_44 16:12, 29 mar 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7225
Oklaski i ode mnie! Pięknie masz!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Joku 20:10, 29 mar 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12305
Basiu, kolekcja zbierana przez lata.

Aniu, Haniu dziękuję .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kasiek 22:12, 29 mar 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Slicznie, po prostu slicznie, z klasa
____________________
Bawarka
Kordina 23:14, 29 mar 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4811
Ciemiernikami to już się nazachwycałam w różnych wersjach, to taka arystokracja kwiatowa (hrabini Ciemierniczka?) ale braciszki swojaki od lat są tak wdzięcznym cudnie kolorowym kwieciem, że hej! Pozdrowienia zostawiam serdecznościowe. Dzisiaj sypnął u mnie delikatnie śnieżek, który z zderzeniu z ziemią od razu się rozpuszczał.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Joku 11:28, 30 mar 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12305
Kasiek

Kordina u mnie dzisiaj lekko biało się zrobiło. Jedyne pocieszenie że trochę wilgoci przybędzie. W prognozach dalej bez deszczu.



Pozwoliłam sobie skopiować mądrości piwoniowe od Bawarki

Joku, moje piwonie, wiekszosc, posadzilam w bodziszkach, trawach, w towarzystwie np hortensji..
Ale. Piwonie nie lubia towarzystwa, to bezkolcowe krolowe ogrodu i nie lubia, jak sie ktos z nimi spoufala Lepiej rosna jako samotnice, w miejscu lekko przewiewnym, nie dotykajac innych roslin. Tak o nich pisza w poradnikach i ja to u swoich tez zauwazylam. Lubia miec ,,czyste,, nogi, conajmniej 30 cm od klaczy. I takie tez mam, obok tych, ktore wyladowaly w srodku rabat, pomiedzy inne rosliny.
Nie zawsze jednak mamy taka mozliwosc...wiec sadzimy tak jak mozemy
Pojedynczo posadzone na rabatach, napewna sa pieknym kleksem koloru, posadzone w skupisku, zachwycaja mnogoscia... Tak mysle
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgorzataka... 11:46, 30 mar 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Twoje suptelności w dekorowwaniu podglądam od bardzo dawna od starego ogrodu też
Jola swego czasu pokazywałaś piękną donicę kamionkową--masz ją jeszcze- dzisiaj grzebałam w Twoim wątku i jakoś nie moge znaleść,pokaż ją jeszcze raz,a te kule co pokazałaś wyglądają na nowe--gdzie kupiłaś?
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies