Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 19:13, 06 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Eve napisał(a)
Witaj Konstancjo Bardzo ciekawie się zaczyna, czekam na ciąg dalszy


witaj ... trudno będzie bo poprzeczka wysoko ustawiona ale będę się starać ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
noemi 19:17, 06 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Witaj Konstancjo30 ... zapowiada się bardzo ciekawie u Ciebie ...pierwsze zdjęcia bardzo ładne ... czekam na więcej
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 19:19, 06 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
KasiaWB napisał(a)
Witaj Konstancjo oficjalnie wiem dobrze o czym piszesz, bo ja również przeszłam podobną drogę, a ogród docelowy też będzie w przyszłości, a narazie mam już wiele w głowie dzięki Ogrodowisku i coś tam pomału rzeźbię powodzenia i pokazuj nam co masz
Na powitanie kwiaty kaliny angielskiej dla Ciebie



tak ... to trudna droga ... był moment, że spacerując po ogrodzie idealnym Danusi ... w otoczeniu tej perfekcji i nastroju padłam ... zwyczajnie stłamsił mnie własny brak wiary ... dobrze, że Danusia wrzuciła "przed" i "po" ... powoli zbudowałam wiarę ... zdobyłam przekonanie, że nie ma ugoru absolutnego ... nie ma ziemi nie do opanowania ... nie ma terenu na którym nie dałoby się stworzyć bajki ... po prostu nie ma ... mozna każde miejsce oswoić tylko trzeba chcieć ... no to chciejstwo już mam ... na tę kalinę to nawet mega chciejstwo bo jest w moich planach )) ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
majkel0326 19:20, 06 maj 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Witaj! Ciekawy początek.Będę zaglądać co dalej Tequila piękna
____________________
Maja - Moje roślinki
Konstancja30 19:24, 06 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
justi napisał(a)
Witaj Konstancjo
Tequila bardzo ładnie pozuje do zdjęcia Czy koło huśtawki to biała surfinia?, bo kupiłam takie coś w tym roku ale jeszcze nie kwitnie, więc nie wiem jaki będzie efekt.


oj Kila kocha obiektyw )) ... obok huśtawki jest surfinia (hmmm ... chyba ) rosnie jak surfinia ma tylko drobniejsze kwiatuszki i ma ich miliony ... nic sobie nie robi z palącego słoneczka ... z deszczu też nie wiele co w naszym klimacie znaczące )) ... to królowa mojego tarasu od lat kilku ... rozrasta się w wielkie kule ... piękne ... choć od jakiegoś czasu po słowie kula mam w głowie tylko bukszpan )) ... jeżeli to co kupiłaś to to ... to efekt będzie śliczny ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:26, 06 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Nika ... Gabrysia ... Noemi dziewczyny dziękuję za powitanie ... zdjęcia będą ... muszę je tylko poukładać i sprowadzić na nowy ląd ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
bogumila 19:30, 06 maj 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Serdecznie witam,zaczyna się ciekawie...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Konstancja30 19:31, 06 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
bociek napisał(a)
Witaj Konstancjo

Fajnego masz domownika Zapowiada sie ciekawie, budujesz napiecie jak Hitchcock Czekam na wecej zdjec korzenia na tarasie


nie wiem jak masz na imię ... jeszcze nie dotarłam do "boćkowych perypetii" ... nadrobię ... hmm ... Hitchcock powiadasz ... chyba mam parę elementów, w których mistrz znalazłby swoje klimaty ... z nimi zapowiada się prawdziwa gra ... korzeń muszę wykopać z archiwów ... w tym roku trochę się zmieni jego aranżacja ... ale zostanie ... na pewno zostanie choć są tacy, którzy mocno pukali się w czoło na jego widok ... a ja go kocham ... nomalnie ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:32, 06 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Maju i Bogusiu witam ... ciekawie się zapowiada )) ... jej teraz muszę dać radę dziewczyny ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:06, 06 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
taak ... od czego zacząć ? ... od paru małych faktów zacznę ... jest dom ... w mieście ten dom jest na osiedlu domków nowych ale i tych starych ... bardzo starych ... mi przypadło sąsiedztwo kamienicy ... wielkiej do nieba ... starej i od południa stojącej ... tu tylko parter



spojrzenie z góry ...



miałam sześć lat gdy zamieszkałam w jej sąsiedztwie i od tego szóstego roku życia pamiętam, że zawsze była problemem ... bo wielka ... bo od południa ... bo ściana płaczu ... przez większą część swego życia nie zastanawiałam się nad nią ... przyjęłam, że to zło samo w sobie ... wtopiłam się w mimikrę rodziców i znajomych płaczących nad tym murem zabierającym słońce ... zresztą do głowy mi nie przyszło, że ja i ona będziemy miały jakąś dalszą wspólną historię ... ale pare lat temu okazało się,że buduję dom ... nie na drugim krańcu PL ... nawet nie na drugim końcu miasta tylko tuz pod nią prawie a dokładnie ciut na prawo ...

pozostało się z nią zaprzyjaźnić ... i tak w planach mojego ogrodu pojawia się motyw cegły ... jak cegła to róża bo zaraz tajemniczym ogrodem mi zapachniało )) ... a jak róża to lawenda ...

na początek przyjaźni ściana dostała dwa krzaczki winobluszczu i już następnego roku piłam kawkę w takiej ognistej atmosferze

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies