Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

justi 23:12, 08 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Metamorfoza super. W niektórych zachodnich krajach całe domy z cegły są malowane na biało. Pewnie jest jakaś farba specjalna.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Ana 23:49, 08 maj 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Linka, mnie tam pasuje u ciebie biel W kwiatach też
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Konstancja30 00:04, 09 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Linka napisał(a)

Konstancja, no że też nie wpadłam na to, żeby postarzyć plastikowe donice - niektore mają genialne kształty przecież A generalnie to brakuje mi donic terakotowych ze względu na ich...cenę...
Postanowiłam, że na jednoroczne kwiaty zrobię sobie takie plastikowe dzięki

Edit: GENIALNA ściana tarasowa, piękny klimat wyczarowuje! jak na starych przedwojennych tarasach w podupadających dworkach, tajemniczych ogrodach...no rozmarzyłam się


No to teraz powiedzcie mi dziewczyny dokładnie czym mam postarzać swoje donice, posiadam dokładnie takie same plastikowe jak Konstancja 4 sztuki, ktore już poza obiegiem są i może 2 na próbę spróbuję pociapać . Zamiaruję u siebie na tarasie taki kącik kawowy w bieli zrobić tylko doradźcie mi w jakie kolory kwiatów pojśc przy tym moim nieszczęsnym pomarańczu. Niby do niego ostre barwy pasują a jak te biele będą wyglądać?
Pliiiissss


podobno w tym sezonie pomarańcz i biel będą miały sporo do powiedzenia ... niby w ciuchach ale dlaczego tego nie rozszerzyć
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
iwonaz 07:37, 09 maj 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Witaj Konstancjo! Iza, baaardzo się cieszę, że będę mogła Cię tu spotykać! Na początku widząc "Konstancja" myślałam, że to zbieżność nicków, ale .... Twój mur z czerwonej cegły, o którego poprawę widoku walczyłaś od razu dał mi pewność,że to TY. Miłego dnia. Iwona Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Konstancja30 14:45, 09 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
cieszysz się ? ... ja się przyznaję, że absolutnie zwariowałam ze szczęścia ... intuicja podpowiadała mi, że tu będziesz ... miałam szukać ogród po ogrodzie ... a tu taaka niespodzianka przy kawusi ... no Iwona ... buziaki wielkie ...

wiem, że późno ale wsadziłam w czasie weekendu ziarenka od Ciebie ... po takim czasie je znalazłam ... nadal nie wiem co to jest ... gapię się każdego dnia czy już są ... ale nie ma ... a najlepsze, że jak się w tę ziemię patrzę to myślę o Tobie ...

Iwona super, że tu jesteś ... rewolucja jakaś się zapowiada w tajemniczym ogrodzie ... czekam ... bardzo czekam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Borbetka 14:58, 09 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Witam Cię Konstancjo, książki to Ty możesz pisać. Czyta się "przednio".
A z takiej ściany zawsze można coś fajnego wykorzystać. Pomysł pomalowania jej - świetny. W ogóle masz fajne pomysły i widać, że wielką wyobraźnię. Będę śledzić na bieżąco. Pozdrawiam.

borówcowy-raj
____________________
borówcowy wizytowka
Konstancja30 15:07, 09 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Borbetka witaj ... no właśnie wyobraźnię to mam nawet zbyt obszerną ... trudno z tym żyć mawia małż
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Borbetka 15:08, 09 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Oj tam, oj. Zawsze lepiej w tę stronę

borówcowy-raj
____________________
borówcowy wizytowka
Eve 16:26, 09 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Konstancja30 napisał(a)
Borbetka witaj ... no właśnie wyobraźnię to mam nawet zbyt obszerną ... trudno z tym żyć mawia małż


Wyobraźnię masz przednią, opowieści trącą Chmielewską co uwielbiam A małż, przecież na pewno za to cię kocha, a że jest to trudna miłość....
____________________
ogród Ewy
Konstancja30 16:45, 09 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ewo Chmielewską znam ... od dnia gdy przeczytałam "Romans wszech czasów" uważam, że na kłopoty Bednarski a na chandrę Joaśka ... ryzykowałam zamknięcie w zakładzie albo przynajmniej kaftan czytając jej powieści w środkach komunikacji miejskiej ... własny mąż jak widzi, że sunę do łóżka z "Joaśką" pod pachą ewakuuje się ... bo On chce spać ... właśnie odkryłam, że na wielu frontach nie ma facet łatwo ... no ale nikt nie mówił, że będzie łatwo ...

zupełnie tak samo jest z próbą zaplanowania ogrodu ... bo tym razem musi być plan ... wczoraj latałam z planem działki i notowałam gdzie i jak długo mam słoneczko (mega niespodzianki) ... dziś godzinę wpatrywałam się w przestrzeń przed tarasem i nadludzkim wysiłkiem próbowałam zrozumieć co w tej przestrzeni jest nie tak ... bo mnie irytuje okrutnie ... dwie kawy później - olśnienie ... mam ... pustka zielona mnie irytuje ... jest płot ... jest pod nim coś ... NIE MA TŁA ... ...

tła nie ma bo jak wspomniany małż chciał tuje nasadzić to ja grzmiałam nie ... bo miałam awersję na tuje ... czemu? ... nie wiem ... i to podwójny toast "niewiemów" ... bo ani nie wiem czemu tych tujek nie chciałam ... ani nie wiem czemu mi się te dachy drywalek ... ruderek chciało oglądać zamiast tujkowych gałązek ... potrzebowałam 10 lat stracić żeby błyskotliwie to odkryć ... no cóż ... przynajmniej jeden dzień urlopu (a tak wzięłam ten urlop w celu ganiania za słońcem ) nie poszedł na marne ...

bedę potrzebowała wsparcia jak te wulkany geniuszu z dnia rozważań ogrodowych poukładam na papierze ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies