Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

makkasia 11:06, 24 cze 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
taaa no i szerszych kadrów nie ma
Bardzo fajna ta nowa rabata z brunerą, funkiami, żurawkami...
róże jakie są u Ciebie kazdy widzi cudnie je pokazujesz
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Sebek 11:08, 24 cze 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Konstancja30 napisał(a)


szerszych kadrów ... oj Madżen próbowałam ale na szerszych kadrach obiektyw nie jest uprzejmy łapać tego czym zachwycają się oczy ... a niby takie zdolne i technicznie sprawne ... bez obrazy dla producenta ale moje 0,75 na plusie (za krótkie ręce to plus ?) ogarnia to ładniej ... zatem dysonans pomiędzy tym co w kadrze a tym co na wprost jest irytujący ...

irytujące są też puste rabaty albowiem:
kilkanaście AM zdechło i akcie desperacji zostały wymienione na kostrzewy ... kostrzewy z podziału i wygolone co = estetyka poniżej tolerancji średnio wrażliwego oglądacza - a tu mamy wrazliwych wysoko
wieloletnie naparstnice okazały się zwyczajnie dwuletnimi a mamy rok trzeci co oznacza iż się odmeldowały
trawy ciągle się guzdrają co oznacza iż róże nie mają pleców
w pasie koszykarek (JG i Gospel ) usunęłam stare najniższe piętro - pomysłu na nowe natenczas brak ... zatem łyso
gracilismus czy jakoś tak za nimi stoi w miejscu od 2 sezonów ... stoi na poziomie 4 trawek w kępie !!! ... zatem nie ma powiewu kłaczków między kiściami kwiatów JG
ytong ciągle "na golasa" włazi w kadr i irytuje mnie jak powyżej ...

ponad ten arcy dokładny wywód detal i zbliżenie królowych cieszy mnie najbardziej


aleeeeeeeeeeeeeee
ok
jutro będziesz miała te szersze kadry ! ...


Coś nie poszło
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ewik 15:55, 24 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Jutro już było, różyczki piękne a leosia uwielbiam
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
anna_g 21:46, 24 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Iza, róże cudne - chociaż mnie się one już wszystkie pomylały bo w każdym wątku teraz królują róże i różę i... róże i jak tak je oglądam to w sumie wszystkie piękne i natenczas to każdą bym chciała.
A Twoje zdjęcia tychże róż sprawiają że są one jeszcze piękniejsze. Cudne te wąskie kadry różane i nie tylko. pozdrowienia zostawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Madzenka 23:56, 25 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A ja nadal czekam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kerii 17:01, 05 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witaj przez przypadek zaplątałam się do Ciebie i mi się spodobało) fajny ogród, fajna pisanina, piękne róże, cudowna psina)
Ja też jestem miłośniczką róż jednak moje są dawno sadzone jeszcze przez moją mamę kupowane przypadkowo bez nazwy i rodowodu A że rosną i nie mają zamiaru padać nie mam serca ich wykopywać. Chyba mam sentyment do nie doskonałych istnień psy też mam kundlowate))
Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Jola Moja glebo terapia
sylwia_slomc... 10:32, 26 wrz 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Piękne róże
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 11:10, 26 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Na pamiątkę



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AniMa 11:18, 26 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Iza witam Cię - gdybym wczoraj nie była tak nakręcona, to pewnie bym wiedziała, że Ty to Ty i byłabyś mocno wyściskana przez obca babę
Zimową porą czytałam twój wątek i bloga i nie jeden raz ryczałam przed komputerem (zwłaszcza w pracy). Uwielbiam Twój styl pisania. Przesyłam spóźnione uściski
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
gierczusia 22:57, 26 wrz 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Iza bardzo mi brak Twoich cudnych opisów tu , na ogrodo.....i ogólnie brak mi Waszej grupy kieleckiej
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies