Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

18:11, 29 mar 2014
Konstancjo Ty babo nie dobra, zapomniałaś o mnie na amen, no to przypominam i niczym feniks powracam i zostanę na dłużej bo u mnie wszystko ku dobremu i z rabatami ruszam
Joaska 18:41, 29 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Konstancja30 napisał(a)


Madżen ona te narzędzia jest uprzejma trzymać w ........................ UWAGA ..............

torbie Louis Vuitton ... bezsprzecznie oryginał ...

bez komentarza




a może słówko jednak ... ja zamarłam (bo od jakiś lat 3 wiem o so chodzi z boskim lujem ) ... żona mojego ciotecznego brata to by resuscytacji wymagała ... a Joasia ma dizajnerski przybornik ... na budowę ... można ? ... można !!!


Iza widzisz gdyby nie Ty to ja bym nadal żyła w nieświadomości posiadania tak "dizajnerskiego" przybornika do narzędzi, a teraz jak zerkam na niego zawalając go kolejnymi tonami materiałów budowlanych to jakiś taki respekt malutki mam
siem pytam gdzie fota płaszczyka
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Madzenka 22:43, 30 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza jak grabusie? Pąki pękają? Nie bądż zgredem i rób fotki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 10:11, 31 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iza przyszłam Cię molestować w sprawie rammersa, przy białym była gwiazdka a w odnośniku że nie nadaje się na miejsca bezpośrednio narażone na czynniki zewnętrzne... co Ty na to??? wiem upierdliwa jestem, ale czas mnie nagli...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 21:26, 01 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Iza jak grabusie? Pąki pękają? Nie bądż zgredem i rób fotki


no właśnie one som zgredki bo nie pękają ... a zapewniam ... są to najpilniej obwąchiwane graby we wszechświecie ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:28, 01 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kalamandyna napisał(a)
Konstancjo Ty babo nie dobra, zapomniałaś o mnie na amen, no to przypominam i niczym feniks powracam i zostanę na dłużej bo u mnie wszystko ku dobremu i z rabatami ruszam


jakby to Mała Mi rzekła ... ożesz w mordkę jeża Melka ... kto tu o kim zapomniał ??? ... tak się nawoływało a Ciem wcieło ... czytałam o przeprowadzce ... trzymam kciuki
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:36, 01 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ka1sia napisał(a)


zapamiętasz, Izunia? chyba ten płaszczyk muszę jutro obejrzeć na żywo


poćwiczyłam i od razu lepiej ... Kasiu czekam ... czekam ... on znaczy płaszczyk też

roślinki jakby większe ... trudno stwierdzić skoro się siedzi w nich dzień w dzień ... ... niezapominajkowe pole zaczyna rokować nadzieję ... tulipany mnie zaskoczyły zwłaszcza te papuzie ... ale cudaki ...









rzeczony płaszczyk to ten ...


czeba tylko odjąć pół metra względem wzrostu i dodać pół metra w ... aaaaaa ... same wiecie .. no i będę ja ...



wspomniane nieścisłości co do intencji projektanta ... półmetrowe nieścisłości nic nie zmieniają w uroku samego płaszczyka ... i tego bendem siem trzymać
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:39, 01 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Pszczelarnia napisał(a)
Iza, dlaczego niejasność w przedmiocie rabat frontowych dopadła Cię po dokonaniu malwersacji na budżecie domowym? Jest jakiś związek, hęęęęę?


Ewunia długo by tłumaczyć ... samą niejasność w przedmiocie rabat ... za to szybciutko mogę powiedzieć, że dokonanie malwersacji przyczyniło się do jasności iż ciut dłużej mogę się zastanawiać w kwestii ewentualnych nasadzeń ... no ale Ewuś dłużej w tym wypadku oznacza fliczniej
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:52, 01 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Margarete napisał(a)
Ojej ale się dzieje, płaszczyk nowy, zakupy ogródkowe i eMus na wojennej ścieżce z powodu jakichs tam.. badylków. Czasem to sie ciesze że u mnie tylko ja sama w swoim budźecie sterem, żeglarzem, okretem........i cokolwiek zrobię to i tak ja sama bede ponosic tego konsekwencje. Ale tylko czasem ta radość, bo teraz na przykłąd jak mam sama do przekopania wiele roślin w inne miejsce ( bo udzieliła mi sie zaraza ogrodowiskowa i jeszcze nie dokończyłam rabaty a juz bede przesadzać z flanki na flankę .) i do wkopania mam 12 sztuk bukszpanów............to już troche gorzej z tym ........sterm, żeglarzem, okrętem..........może jakis inny okręt do pomocy by sie nadał.........niechby i taki co by współdecydował o zakupach i troche marudził...............

Buziaki sle i czekam na las tulipanów u ciebie!

Za pinsy cytowane wczesniej dzieki wielkie.........powolutku dojrzewam do decyzji o zakupie 3 brzóz z białą kora i podsadzenie ich kulkami i trawami a twoje pisny jeszcze mnie tylko w tych przemysleniach utwierdziły............to jest piekne zestrawienie..............eh............


Małgosiu kulki i trawy ... zestawienie idealne i ponadczasowe nawet i bez pinsów ... ja dziś mniej więcej dogadałam się sama z sobą gdzie rozplenica a gdzie kulka ... gdzie lilia pustynna (czy jakoś tak - ależ toto śliczne ) ... gdzie różyczki okrywowe a gdzie królowe ... jeszcze z tydzień nocy na pinsie ... tydzień szamotania się z sobą i niejasność zamieni mi się może w jasność ...
co do okrętu ... nigdy nie wiadomo ... po prostu trzeba być przygotowanym na fszystko ... nigdy nie wiadomo kim nas życie zaskoczy ... dlatego do akcji "flanki" choć łopata w dłoni należy stanąć uzbrojoną w najnowsze trendy ... bynajmniej nie o łopacie piszę
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:00, 01 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
jak wspomniałam wszyscy mają mambę ... mam i ja ... oczywista oczywistość stokrotki ... zafiksowałam się na nie totalnie ... miłej pani pod cmentarzem wykupiłam wszystkie ... pani chyba podejrzewa mnie o lekkiego fioła ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies