Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany

Pokaż wątki Pokaż posty

SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany

moni 22:31, 30 maj 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Diana ty to masz normalnie ogród zaczynam zazdrościć oczywiście żartuję ale na prawdę cud malina
____________________
Mona
Diana 23:15, 30 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Nika
Naprawde sama (mąż tak jak pisałam nosił te kamienie)!!! Dobierałam kamienie, układałam, i z każdym kamieniem gdy wysechł laliśmy wodę żeby zobaczyć jak spływa...Boki kaskady powstały na samym końcu i reszta wykończeń.Ale nie jest to i tak idealnie jakbym chciała.Zawsze można coś poprawić Ja ciężkiej pracy się nie boję !!!Poprzedni sezon był naprawdę bardzo intensywny i męczący Teraz wyluzowałam bo chcę nacieszyć się tym co mam,a nie ciągle coś robić (oczywiście nie wykluczam kupowania roślin, nasadzeń i małych prac)
Chętnie służę radą, choć nie jestem specjalistą Napewno fachowiec zrobiłby to o wiele lepiej.
Zapraszam do obejrzenia na żywo gdybyś tylko chciała
Diana 23:25, 30 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
majkel0326 napisał(a)
Diana,fajny zakątek z kaskadą.I ten las za płotem,ładna okolica u Ciebie


Maju dziękuję Las piękna sprawa, ale ja nie zawsze cieszyłam się okolicą........las za dnia cieszył oko,za to nocą napawał mnie strachem,brrr Już się przyzwyczaiłam i jest ok
Diana 23:34, 30 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Monia strasznie mi miło Ale jeszcze tak wiele w nim brakuje.....jestem na etapie wybierania bylin, zastanawiam sie też czym wysypać rabaty.Chwilami myślę że nigdy nie skończę mojego ogrodu.......
Diana 10:25, 01 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Monia czekam na twoje fotki
malwes 13:13, 01 cze 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Diana napisał(a)

Więc i ja będę lała aż zobaczę że jest naprawdę mokro tak co 2-3 dni.Muszę wypróbować jakąś metodę...


Witaj Diano, bardzo mi sie podoba Twój ogródek, wpadłam tu po raz pierwszy i jestem pełna zachwytu.
Co do trawnika - Maja Popielarska podawała taki "przepis" żeby ilość dni ustalić sprawdzając po jakim czasie ziemia wysycha poniżej 15cm głębokości. Co do czasu - ja bym ustawiła 15-20minut "solidnego deszczu".

Gąsiennice trzeba koniecznie pryskać. Zacznijcie od Mospilanu bo on chyba ma najszersze spektrum. Ewentualnie zdjęcia wgraj na komórkę i jedź do najbliższego centrum sprzedaży środków ochrony roślin i po zdjęciu doradzą co to.

____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Diana 22:06, 01 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
dziękuję za "przepis" na ogródek
Diana 23:09, 01 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
tfu przepis na trawnik oczywiście
Madzenka 23:18, 01 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Diana napisał(a)
Monia strasznie mi miło Ale jeszcze tak wiele w nim brakuje.....jestem na etapie wybierania bylin, zastanawiam sie też czym wysypać rabaty.Chwilami myślę że nigdy nie skończę mojego ogrodu.......


Ja mam ciągle takie myśli mimo, że od półtora roku dzień w dzień coś sadzę, podlewam, wyrywam chwasty, nawożę lub strzygę.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Diana 00:22, 02 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Marzenko te myśli są straszne, mnie też one nie opuszczają Staram sie już z tym walczyć i cieszyć się tym co jest zrobione.......jednak, gdy wyobrażam sobie jak będzie wyglądał mój ogród kiedyś( gdy zrealizuję wszystkie założenia i wszystko podrośnie) wtedy otwieram oczy i widzę......to czego jeszcze nie zdążyłąm zrobić
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies