Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co z tym ogródeczkiem począć

Pokaż wątki Pokaż posty

Co z tym ogródeczkiem począć

beta 12:53, 05 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
powtórzę się, i powiem, że niesamowicie klimaciarski ten mur...ale wracając do tematu, to mi się wydaje, żę dac cos co na jasno kwitnie, czyli może być i horti i róża....ja bym była chyba za różą...a może jakieś klematisy dodać?...a co tam masz na tym murze przy wjeżdzie na tych kratkach puszczone?...a ta hosta faktycznie przepiekna jest....mam ta odmianę, ale maluszki takie

buziaki

a jak humorek?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Gabrysia_ 12:58, 05 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Ewa...rabata przeszła niezłą metamorfozę,na fotkach najlepiej widać jak wszystko się zmienia.
Burzy i strat po niej nie zazdroszczę,nam w zeszłym roku też przepaliło się kilka sprzętów jak piorun uderzył w sąsiada komin i poszło kablem telekomunikacyjnym...
Wiesz jak to mówią :"Jak nie urok to s.....
Pozdrawiam cieplutko
____________________
ka1sia 13:01, 05 cze 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Naprawdę świetny ten mur ja tak zastawiałam stary płot sąsiada, a tu dziewczyny mi napisały, że jest piękny i od razu inne spojrzenie fajnie, że jest Ogrodowisko pozdrawiam
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Mala_Mi 22:43, 05 cze 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484


Ja bym zrobiła rabatę na całości do ścieżki... jak czerwona linia I coś fajnego pod róże.. byłoby fajnie Mogę nawet Ci zacząć gromadzić kocimiętkę Szałwi dam się rozsiać Jakie bodziszki....

Domyślam się że bordery to na pieski I tak się nie da...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:44, 05 cze 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A kącik z kominkiem i ściana ceglaną bardzo przytulny i ta kalina .. piękna jest
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ewa004 23:30, 05 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
beta napisał(a)
powtórzę się, i powiem, że niesamowicie klimaciarski ten mur...ale wracając do tematu, to mi się wydaje, żę dac cos co na jasno kwitnie, czyli może być i horti i róża....ja bym była chyba za różą...a może jakieś klematisy dodać?...a co tam masz na tym murze przy wjeżdzie na tych kratkach puszczone?...a ta hosta faktycznie przepiekna jest....mam ta odmianę, ale maluszki takie

buziaki

a jak humorek?


Beaciu na tym murze z tyłu są róże i clematisy

A humorek zdecydowanie lepiej po wizycie w trzech ogrodniczych
A hosty jak będziesz chciała to ci podeślę tej odmiany i tej całej zielonej mam bardzo dużo
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewa004 23:41, 05 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
BarbaraM napisał(a)
Byłam,pooglądałam.Cudnie wkoło! Pozdrawiam.
Wpadnij pooglądać zdjęcia z Pisarzowic.


Basiu miło że zaglądasz ,pozdrawiam

irena_milek napisał(a)
Rewelacyjny ten mur, taki angielski możesz do bluszczu dać hortensję pnącą a dołem róże okrywowe
i na pierwszym planie piękna, dorodna hosta
ta ode mnie rośnie?


Irenko pojechałam dzisiaj nawet po hortensję pnącą ,ale nie byłam pewna czy na pewno chcę
no i jest dylemat który musi poczekać do podjęcia decyzji czy burzymy ten gospodarczy który dzisiaj daje całkowity cień na ten mur .
Jeżeli burzymy to na murze będzie patelnia ,i mogą być róże ,jeżeli zostanie będzie cień i pójdzie hortensja
Dzisiaj kupiłam tam dwie hortki (wiem że powiecie że się pokładają ,ale ja je kocham ) Anabelki i posadziłam między te kępy host .

Irenko ta hosta od Ciebie rośnie ,też tam tylko zdjęcie jej nie uchwyciło

Zdjęć niestety ni ma ,dziecko do stolicy na wycieczkę wyjechało i zabrało



Gabrysiu dzięki za odwiedziny pozdrawiam


asc napisał(a)
A kącik z kominkiem i ściana ceglaną bardzo przytulny i ta kalina .. piękna jest


Aniu nie mogę poszerzyć tej rabaty , ,mąż wciska się już tam ciągnikiem ,nie da rady więcej się wysunąć ,ale połączę to w całość z tą rabatą gdzie są trzmielinki na pniu ,tylko czymś cienkim

A szałwie sobie dzisiaj kupiłam ale tylko dwie więcej nie było i właśnie myślałam żeby w całości pod te róże szałwie posadzić ,może być ????
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
martika 12:59, 06 cze 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witaj wpadam z rewizyta, bardzo mi sie podobają Twoje trzmielinki i też mam chęć na takie trzy, a moje wisienki posadzone beda na froncie juz niedługo
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
ewa004 13:03, 06 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
martika napisał(a)
Witaj wpadam z rewizyta, bardzo mi sie podobają Twoje trzmielinki i też mam chęć na takie trzy, a moje wisienki posadzone beda na froncie juz niedługo


Witam ,witam w moich skromnych progach
Na posadzenie wisienek czekam z niecierpliwością
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
bociek 20:48, 06 cze 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Ooooooo taaaaaaaaaaaaaaaaaak, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkk, ten mur. On jest boooooski. Tez bym taki chciala
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies