Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Bogdzia 13:30, 04 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anipla napisał(a)

Anitka ale ten mały fajny i mądry chłopczyk . Rosnie następca. No pracy tez troche mieliście bo tych kopców sporo tam widac. A te brzozy to chyba mój ulubiony lasek. On jest na górce między Tobą i mną??? Jesli tak to ja jestem zachwycona tym miejscem.


Bożenko jeszcze mam 6 latkę ...jak nie jest w szkole to obydwoje chcą pomagać - i wtedy są wojny o wszystkie sprzęty ogrodowe,szkoda że ta chęć pomagania szybko mija ..i wtedy kiedy będa mogli na serio pomagać to pewnie wcale nie będą mieli na to ochoty...S(yn) najbardziej lubi sekatory i nożyce i jak tylko na chwilkę odłożę to zabiera i ucieka i ciach ciach by robił

Lasek jest jakby to opisać..hm.. na końcu ulicy prostopadłej do szkółki" rodziców K" . Odkąd się tu przeprowadziliśmy to uwielbiam tam chodzić,ale ten to nic w porównaniu z moim wrażeniem ,kiedy pierwszy raz wjeżdzałam rowerem do Twojego lasu- czułam się jak postać z bajki chyba to przez gładką korę i wysoko umiejscowione gałęzie tak tajemniczo wygląda ten las....kiedyś jechaliśmy tam z jeszcze wtedy przyszłym mężem i kilka metrów przed nami przebiegły sarny - piękny widok
A ten na górce o którym piszesz to gdzieś bliżej Ciebie chyba?
Pozdrawiam



Nie bliżej mnie tylko bliżej Ciebie. Ulica się zgadza , prostopadła do ul państwa K i jak sie jedzie od mostku na drodze zA do B to za mostkiem skręca sie w prawą stronę i pod górę i tam moim zdaniem Ty mieszkasz bo tak kojarzę ten budynek z kamienia. Do p K jest w prawo , a do tego lasku na sama góre mijając Twój dom , czyli koniec Twojej ulicy. Dobrze mówię ???? Do mnie jest jeszcze spory kawałek przez pola.No jestem ciekawa czy dobrze napisałam.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anipla 13:37, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
W sobotę było u mnie - 5 ,jak zaczęło zmrażać to ok 21 poleciałam obfocić co sie dało , a potem ok 2 w nocy ...mam nadzieję że sąsiedzi spali i nikt mnie nie widział ...jakoś tak nie moge się powstrzymać ....ale dobrze wyszło bo od rana jak już obrobiłam się z zajęć mamusiowych to już igiełek mrozu nie było i byłam "zmuszona" polatać z aparatem po śniegu( w piżamie i kurtce) tym razem M nie spał i popukał się w czoło...
oto mała foto relacja z nocnego focenia: godz. 21 ,2 i niedziela w śniegu





____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 13:46, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375


____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 13:53, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375


____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 14:04, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375






____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 14:10, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375


____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 14:13, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375

____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 14:18, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375


____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 14:25, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Budleja (mam nadzieję że przezimuje)

Perukowiec


____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 14:33, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375


____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies