Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

anipla 15:13, 05 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Ewalm- Ewo nie pomyślałam o tym w ten sposób- masz rację- jak futerko.

Bogdzia- Teraz to to mnie zdenerwowałaś- będę w mróz stać na tym wygwizdowie i wypatrywać sarenek żeby je obfocić

Popcarol- mój też był myty ale na szczęście wstawił do garażu he he ja miałam radochę z tak pięknych wzorów - a M miał pecha

Pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Bogdzia 18:22, 05 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anipla napisał(a)


Bogdzia- Teraz to to mnie zdenerwowałaś- będę w mróz stać na tym wygwizdowie i wypatrywać sarenek żeby je obfocić



Pozdrawiam


Jak byś zrobiła im zdjecia to zapomniałabyś o mrozie ale ja Ci wogóle nie kazałam robic zdjec chociaż ja robiłam ( wczesną wiosną) i to jest właśnie zdjęcie tam robione tylko nieco bliżej mnie.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anipla 08:41, 06 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Bogdzia napisał(a)



Bogdzia- Teraz to to mnie zdenerwowałaś- będę w mróz stać na tym wygwizdowie i wypatrywać sarenek żeby je obfocić



Pozdrawiam


Jak byś zrobiła im zdjecia to zapomniałabyś o mrozie ale ja Ci wogóle nie kazałam robic zdjec chociaż ja robiłam ( wczesną wiosną) i to jest właśnie zdjęcie tam robione tylko nieco bliżej mnie.



Wiesz Bożenko , jakoś sie powstrzymać nie mogę i od razu mi się chce z aparatem lataćTo leczyc trzebaA z mrozem to faktycznie masz rację -jakoś latanie w piżamie w nocy żeby obfocić mrozek też mi nie przeszkadza... taka fotka wynagradza wszystko
Pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 08:46, 06 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Przyszedł zapowiadany mróz - rankiem o 7 było -10 ..
dobrze że róże okpczykowane- oby dały radę tej zimy...
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Bogdzia 08:56, 06 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anipla napisał(a)
Przyszedł zapowiadany mróz - rankiem o 7 było -10 ..
dobrze że róże okpczykowane- oby dały radę tej zimy...


U mnie tyle samo a jeden z termometrów mierzący przy ziemi nawet pokazywał -11,5. Smiac mi się chce z Twojej manii fotografa, ale ja też ją mam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anipla 09:54, 06 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Kochani,wielka prośba o pomoc z rabatą nr. 1 która wiecznie przechodziła metamorfozy i już ma dość .Z góry przepraszam za wykonanie - ale to tak na szybko - jakby co to poprawię...
Zostają na niej Hortensje- a co do reszty to nie do końca jestem pewna, może żurawki ,mam też goździki do ulokowania - tak sobie myślałamale nie wiem czy to dobry pomysł jest może Wy coś wymyślicie....






____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 09:58, 06 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Bogdzia-jak C była maleńka i chodziłam z wózkiem na spacery to chyba całą okolicę obfociłam, nawet grzyby przed zerwaniem mają fotki ---dobrze że wysypu grzybów nie było he he


Dzisiaj widziałam dzięcioła( tym razem jestem pewna) jak wisiał i podjadał sikorce słoninę...dziwne trochę ale w sumie jak nie ma co jeść to i na gotowca można przylecieć
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
popcorn 10:04, 06 gru 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Fajny projekt chociaż trochę za dużo gatunków? może tylko goździki z przodu? Paski, nie posiekane paski?
____________________
Mój nowy ogródek
anipla 10:11, 06 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
To znaczy same goździki i hortensje,
czy goździki z przodu w pasku - i coś wyższego między goździki a hortensje np czerwona żurawka w pasku?
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 10:46, 06 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Jadę odstawić C do szkoły ..może uda mi się jakąś fotkę w drodze powrotnej cyknąć.
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies