Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

betysia 06:39, 27 lis 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Nadrabiam zaleglosci i.....alez Ty przepiekne zdjecia zrobilas...wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chcialam skopiowac aby cos napisac ale....musialabym wszystkie....bo choc tak calkiem inne, kazde podoba mi sie bardzo.....
SLICZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a maly pomocnik przeslodki....to sie nazywa milosc do natury!!!!!
pozdrawiam bardzo serdecznie i sciskam.....
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
ewalm 00:50, 03 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
anipla napisał(a)





Anitko, piękne zdjęcia i piękna macie okolicę
pozdrawiam
____________________
Ogródek na trzy lata
anipla 10:04, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Pszczelarnia napisał(a)
Dzień Dobry!
U mnie krety preferują dżdżownice, pędraki to tylko w razie konieczności.


Witaj Pszczółko
Moje krety (kreta) wygoniłam z rabatek to ryją teraz trawnik, tym bardziej że mają spokój i mało drgań -dzieci nie biegają tyle godzin po dworzu co latem ,a co do ich diety to nie wiem co im moja ziemia dostarcza
Pozdrawiam Anita
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 10:16, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
popcarol napisał(a)
Super fotka Młodego! No jak to, do ogródka bez aparatu?
Rozgrzebujesz te kretowiska i co?



Kretowiska rozgrzebałam w celu poszukania co składa się na dietkę krecika- według zaleceń Bogusia ,ale nic nie znalazłam (może po trasie wszystko wyjadły). Pisałam wcześniej że nakładłam w dziury starych marynowanych grzybów - chyba zapach mu nie odpowiadał bo już nie poprawił żadnego kopca.
wyrył za to nowe - gdybym regularnie mu wkładała coś do norek to pewnie jego wrażliwy nosek by tego nie zniósł i byłby już u sąsiada- niestety nie ta pora roku żeby wiecznie latać z młodym i ganiać krecika
pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 10:29, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
irena_milek napisał(a)
Anitko, ostatnie zdjęcia jesieni..wspaniałe

ale opowieść o synku, to już naprawdę mnie ubawiła, cudny malec, nic tylko się cieszyć
pozdrawiam Anitko!



Dziękuję Irenko - mnie zachwycił zachód - na żywo był jeszcze piękniejszy
Co do młodego to tak mi daje popalić ....i do tego jest bardzo uparty, moja córcia przez 6 lat tak się nie poobijała ( a do spokojniutkich też nie należała) jak S(yn) przez 2 lata...ale to chłopak,w każdym razie trzeba za nim wiecznie chodzić bo ma takie pomysły że czasami to aż głowa boli..
pozdrawiam
Anita
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 10:32, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 11:39, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Marlenaa napisał(a)






Witaj Anito Wpadam z rewizytą. Bardzo lubię takie widoczki, będę zaglądać.
Pozdrawiam


Witaj,zapraszam serdecznie
Odpozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 12:14, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Bogdzia napisał(a)
Anitka ale ten mały fajny i mądry chłopczyk . Rosnie następca. No pracy tez troche mieliście bo tych kopców sporo tam widac. A te brzozy to chyba mój ulubiony lasek. On jest na górce między Tobą i mną??? Jesli tak to ja jestem zachwycona tym miejscem.


Bożenko jeszcze mam 6 latkę ...jak nie jest w szkole to obydwoje chcą pomagać - i wtedy są wojny o wszystkie sprzęty ogrodowe,szkoda że ta chęć pomagania szybko mija ..i wtedy kiedy będa mogli na serio pomagać to pewnie wcale nie będą mieli na to ochoty...S(yn) najbardziej lubi sekatory i nożyce i jak tylko na chwilkę odłożę to zabiera i ucieka i ciach ciach by robił

Lasek jest jakby to opisać..hm.. na końcu ulicy prostopadłej do szkółki" rodziców K" . Odkąd się tu przeprowadziliśmy to uwielbiam tam chodzić,ale ten to nic w porównaniu z moim wrażeniem ,kiedy pierwszy raz wjeżdzałam rowerem do Twojego lasu- czułam się jak postać z bajki chyba to przez gładką korę i wysoko umiejscowione gałęzie tak tajemniczo wygląda ten las....kiedyś jechaliśmy tam z jeszcze wtedy przyszłym mężem i kilka metrów przed nami przebiegły sarny - piękny widok
A ten na górce o którym piszesz to gdzieś bliżej Ciebie chyba?
Pozdrawiam

____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 12:22, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
betysia napisał(a)
Nadrabiam zaleglosci i.....alez Ty przepiekne zdjecia zrobilas...wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chcialam skopiowac aby cos napisac ale....musialabym wszystkie....bo choc tak calkiem inne, kazde podoba mi sie bardzo.....
SLICZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a maly pomocnik przeslodki....to sie nazywa milosc do natury!!!!!
pozdrawiam bardzo serdecznie i sciskam.....


Beatko - dziękuję za miłe słowa
Teraz zdjęcia na czasie - jak przyjdzie zima i będę miała więcej czasu to będe wstawiać te które nafociłam w czasie mojej długiej nieobecności na forum
Często wpadam ukratkiem do Twojej kawiarenki...
Zapraszam i pozdrawiam,Anita
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 12:46, 04 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
ewalm napisał(a)



Anitko, piękne zdjęcia i piękna macie okolicę
pozdrawiam



Ewo -dziękuję
Okolica - oby została taka jak najdłużej -niestety coraz więcej działek budowlanych powstaje i to "piękno" się kurczy w szybkim tempie
pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies