Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

popcorn 11:53, 07 gru 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Anitko a co to jest to żółte na rogowej rabacie z hortensjami? przed nimi poduszkowe goździki ok, tylko one dużo słońca potrzebują, wystarczająco jasno tam jest?
Samoczepne zimozielone pnące to bluszcz, ale M nie będzie miał nic przeciwko? bo to sie przyczepia do tynku...
Z boku strasznie duzo gatunkow, zostaw roze, lilie, clematis, lawende, bukszpany dosadz, a lilaka, cyprysik, swierczek (chyba ze pozostanie malutki bo on za blisko domu jest) wyeksmituj

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 11:55, 07 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Goździki są w różnych kolorach, dodatkowo po przekwitnięciu możesz ciąć i część sama formować; na razie z tych rysunków misz masz mi wychodzi, trzeba lecieć po kolei; chyba najpierw ta rabata narożna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anipla 15:20, 07 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Karolino - to żółte to kamienie - zapomniałam dopisać , co do bluszczu to właśnie mnie się podoba ale M będzie raczej przeciwny -tym bardziej że jescze kiedyś malowanie przed nami,chyba raczej coś na kratce



Irenko - tak właśnie myślę że najpierw rogowa - tamtą dorysowałam pogladowo ale w sumie i tak prawie wszystko trzeba wykopać.
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Milka 15:34, 07 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
na tych innych zrobiłabym przesadzanie, uporządkowanie, grupowe nasadzenia i ciut szerszą rabatę; zresztą, nie wiem czy wiesz, ale takie rady dostałam od Danusi i tak wiosną będę robić
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anipla 10:27, 08 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
1.

____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Juzia 10:31, 08 gru 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
Widzę bazgrołki podobne do moich
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
anipla 10:34, 08 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
1 goździki, lawenda, horti,i coś na kratce?


2 . goździki , trawki - czerwone? kolorowe, czy na przemian?, horti ,i coś na kratce?
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 10:42, 08 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Justynko wiesz sama jak to przy dziecku można coś zrobić - a ja mam dziecia x2
kurcze chciałabym tą rabatę (i inne )w końcu zagospodarować jakoś - do wiosny jakiś plan zaakceptowany wyjdzie ,teraz mam misz masz wszędzie - kiedyś sadziłam jak popadnie - i teraz przesadzanie mnie czeka - dobrze że Ty trafiłaś na Ogrodowisko z gołą działką to możesz różne wersje rozważać - u mnie niektórych rzeczy już nie da się zmienić i trzeba dostosować....Z waszą pomocą - dam radę
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Juzia 10:49, 08 gru 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
Trafiłam...ale też trochę późno.
Teraz już bym polbruku czerwonego nie położyła. I ścieżki nie takie proste bym zrobiła.
No i nie do końca jestem zadowolona z moich tegorocznych nasadzeń
Nawet nie chce mi się nic teraz planować. Zobaczę wiosną jak to będzie Może jakiś spontan będzie lepszy niż to całe planowanie

A może Ewalm mi pomoże hehe



____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
anipla 11:29, 08 gru 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
A może za horti jakąś trawę wysoką......????
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies