Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:49, 21 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Bozenko to okno to zywe kino cudownie, nawet jak klon "tylko " rudy


Lubie ten widok przez okno i dbam by cały rok mi sie podobał , resztę ogrodu przez to zaniedbuję
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 20:54, 21 paź 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Też zauważyłam że w tym roku dużo drzew wybarwia się późno, brzozy, klony, jesiony, jeszcze mają dużo barwy zielonej, brakuje teraz słonecznych dni, chociaż ten deszcz co pada jest potrzebny, jeszcze go nie za dużo...właśnie teraz pada...
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 20:55, 21 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)


Tu by pasowało, wiem, że szkoda burzyć stary porządek. Też by mi było szkoda a tu okazuje się, że mój eM. bardziej reformatorski jest.



Opusciłam Cię przypadkiem , Ewo no cóz młodzi ludzie łatwiej sie do zmian dostosowują. Ja jego racje rozumiem i nawet podzielam ale szybsza jestem do zmian (jestem jednak młodsza i to chyba dlatego.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:57, 21 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Też zauważyłam że w tym roku dużo drzew wybarwia się późno, brzozy, klony, jesiony, jeszcze mają dużo barwy zielonej, brakuje teraz słonecznych dni, chociaż ten deszcz co pada jest potrzebny, jeszcze go nie za dużo...właśnie teraz pada...


Niech pada wody w naszym kraju brakuje i niech sie podziemne rzeki uzupełnią ale ciagle chyba jest go za mało.Ja i tak sie ciesze z tych wybarwień bo myślałam że w deszczu wogóle kolorów nie bedzie a nie jest az tak źle.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ren133 21:00, 21 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Bogdzia napisał(a)





To wygląda jak obraz pędzlem malowany!!!)))))))
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Bogdzia 21:01, 21 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ren133 napisał(a)


To wygląda jak obraz pędzlem malowany!!!)))))))


Klony mają taką delikatnosc i zwiewnosc, są piekne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 21:08, 21 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)


No dzis juz napatrzec sie nie mogłam, wprawdzie klon zamiast na czerwono przebarwił sie na rudo ale tez to fajnie wygląda , popatrz.











Powtarzam foty bo piękne, widok z okna masz boski. Pamiętam jak byłam u ciebie pierwszy raz w maju i mi dech zaparło to co widziałam przez okno salonu a potem drugi raz jesienią po liliowce wpadłam z moją suką i spojrzałam przez to twoje okno i znów zaniemówiłam. Cieszę się że już się zaczyna u ciebie festiwal odcieni miedzi, złota i czerwieni jak to mówi Mała Mk " midasowa kraina"
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 21:13, 21 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiu mnie tez cieszy bardzo ten widok i kolory. O tej porze roku to miód na serce.Macham.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anna_t 21:31, 21 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Bogdzia napisał(a)


No dzis juz napatrzec sie nie mogłam, wprawdzie klon zamiast na czerwono przebarwił sie na rudo ale tez to fajnie wygląda , popatrz.










Bozenka Twój obraz jest wyjatkowy...............
widzisz ja u siebie planuje, planuję ale nigdy takiego efektu nie osiagnę, pięknie to wszystko wam się skomponowało jak Wy to zrobiliscie?analizowałas rosliny pod katem kolorów?
i wiesz co..chyba wejde w klony zamiast ambrowców.. ktory wedlug ciebie najpiekniej się przebarwia? były by 2 na wprost tarasu
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Bogdzia 22:12, 21 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anna_t napisał(a)

Bozenka Twój obraz jest wyjatkowy...............
widzisz ja u siebie planuje, planuję ale nigdy takiego efektu nie osiagnę, pięknie to wszystko wam się skomponowało jak Wy to zrobiliscie?analizowałas rosliny pod katem kolorów?
i wiesz co..chyba wejde w klony zamiast ambrowców.. ktory wedlug ciebie najpiekniej się przebarwia? były by 2 na wprost tarasu


Osiągniesz wprawdzie inny ale na pewno fajny stan. W końcu tworzysz ogród nowoczesny a nie taki jak ja. Jesli chodzi o ambrowca to tez o nim myślałam ale piszą ze sie rozrasta odnogami i do tego podmarza to ja go juz nie chcę. Z klonów to polecam Atropurpureum czerwony latem i jaskrawoczerwony jesienia i drugi klon trójkwiatowy zielony latem i złoty jesienią . Klony niestety chorują ale sa przepiekne.Moga tez byc inne ale zestawienie tych dwóch kolorów bardzo mi sie w Rogowie podobało, nie wiem czy widziałas zdjecia , sa kilka stron wczesniej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies