Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

sylwia_slomc... 22:32, 22 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82127
Bogdzia napisał(a)


No dzis juz napatrzec sie nie mogłam, wprawdzie klon zamiast na czerwono przebarwił sie na rudo ale tez to fajnie wygląda , popatrz.










Siedzę i się wgapiam i napawam
Może mi się przyśni
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jankosia 22:39, 22 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Bogdzia, jadę jutro z samego rana, ale to małż mnie zostawia i zabiera autko. Mam tam na miejscu ze trzy godzinki, w porywach do czterech. Nie będę więc mobilna to ani cię nie zabiorę ani nie odwiedzę niestety. Innym razem na pewno. Na szczęście Rogowa nie zamykają jak Wojsławic holender jasna- wczoraj się zorientowałam że już po śliwkach
Będzie jeszcze nie jedna okazja. W sierpniu u mnie na przykład
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 22:40, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
sylwia_slomczewska napisał(a)

Siedzę i się wgapiam i napawam
Może mi się przyśni


Sylwia posadz duzo klonów u siebie to o tej porze bedziemy murem u Ciebie siedziec i zazdroscic bo twoje położenie ogrodu jest wspaniałe.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:43, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)
Bogdzia, jadę jutro z samego rana, ale to małż mnie zostawia i zabiera autko. Mam tam na miejscu ze trzy godzinki, w porywach do czterech. Nie będę więc mobilna to ani cię nie zabiorę ani nie odwiedzę niestety. Innym razem na pewno. Na szczęście Rogowa nie zamykają jak Wojsławic holender jasna- wczoraj się zorientowałam że już po śliwkach
Będzie jeszcze nie jedna okazja. W sierpniu u mnie na przykład


Moniko zrób ładne zdjecia , juz o nich marzę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jankosia 22:49, 22 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Bogdzia napisał(a)


Moniko zrób ładne zdjecia , juz o nich marzę.


Postaram się Dmuchaj mocno żeby te tłumy przepędzić. Liczę na to że ruszą dopiero po kościółku lub obiedzie kiedy ja już będę z powrotem w domu
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 22:54, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)


Postaram się Dmuchaj mocno żeby te tłumy przepędzić. Liczę na to że ruszą dopiero po kościółku lub obiedzie kiedy ja już będę z powrotem w domu


Też mysle ze rano ich nie bedzie, zdjecia bez nich ładniejsze zdecydowanie. Miłej niedzieli.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 01:13, 23 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
upss 15 stron mam zaległości.. to już jutro czyli dziś.. ale ciutke później popatrzę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gocha 15:10, 23 paź 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Bogdziu chyba już wiem gdzie mogę wygospodarować miejsce na klony. Teraz tylko muszę wiedzieć jakie i je znaleźć - oczywiście w przyszłym roku. W mojej okolicy jest sporo takich zwyczajnych klonów - dużych drzew przy drodze a w tej chwili pięknie żółtych. Ale nie ma nawet jak im zrobić zdjęcia. I przy pracy też kilka pięknych klonów jest tylko szkoda że tak krótko sa takie kolorowe
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Bogdzia 20:35, 23 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
upss 15 stron mam zaległości.. to już jutro czyli dziś.. ale ciutke później popatrzę


Aniu nie ma nic ciekawego , mozesz sobie darowac czytanie.Byłam w Rogowie to zdjecia klonów ewentualnie obejrzyj z19X.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:37, 23 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gocha napisał(a)
Bogdziu chyba już wiem gdzie mogę wygospodarować miejsce na klony. Teraz tylko muszę wiedzieć jakie i je znaleźć - oczywiście w przyszłym roku. W mojej okolicy jest sporo takich zwyczajnych klonów - dużych drzew przy drodze a w tej chwili pięknie żółtych. Ale nie ma nawet jak im zrobić zdjęcia. I przy pracy też kilka pięknych klonów jest tylko szkoda że tak krótko sa takie kolorowe


Nie jeden raz patrzyłam na te polne klony , niektóre tak pieknie wybarwione ze chetnie bym do ogrodu wzieła ale one za wielkie , ja kupie palmowe mają delikatniejszy pokrój.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies