Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 22:03, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AsiaK_Z napisał(a)


Podziwiam jesienny widok z okna siedzę z rozdziawioną gębą
Ściskam mocno


Dzieki Asiu , serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:05, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasiek napisał(a)
I ja czekalam na jesien u Ciebie, cudnie, cudownie, niesamowicie pieknie...
Bozenko, a jakbys codziennie robila jedna fotke, o tej samej godzinie, i pozniej z tych fotek zrobila filmik?..... Bardzo bym prosila...


Kasia zlituj sie codziennie o tej samej godzinie to chyba mało realne. Film byłby nudny bo przez kilka dni powtarzałyby się podobne widoki bo przeciez ogród zmienia sie stopniowo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:07, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ewa777 napisał(a)
Widok z okna cudowny Już nie cytuję, bo było dużo tych zdjęć. Zdjęcia z wycieczki też urzekają kolorami U mnie brak słońca od dwóch tygodni. Nawet zdjęć nie chce się robić. I ciągle mży.


U mnie tez często mzy i klon w tym roku ma całkiem inny kolor niz zwykle. Słońca tez brak ale kolory cieszą.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Katkak 22:08, 22 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bożenko Twoje osławione okno bardziej na cudny obraz wygląda niż okno. Ale jakiż to niesamowity obraz, że widoki się w nim zmieniają zgodnie porami roku .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Bogdzia 22:09, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Widzę że dużo powiadomień więc wiedziałam że widok z okna musi być Przybiegłam więc i ja przez okno się pogapić Mój klon płonie na czerwono ale rudy też piękny


Ten zawsze był czerwony , nie wiem co mu sie stało ze jest rudy , moze jeszcze sie zmieni , we wtorek ma byc słonecznie to moze czerwień sie pojawi. Zajrzę zobaczyc Twojego.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:11, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Basilikum napisał(a)
wow piekny obraz
klon mam jeden ale tak zachwyca, ze chyba czas powiekszyc rodzine. U mnie najwiekszym problemem jest miejsce do sadzenia. Z nadmoaru nie moge sie zdecydowac


Ja mam zupełnie inny problem bo nie mam miejsca a tez chce nowe posadzic. Jak masz nadmiar miejsca to kup kilka róznych , jesienią będziesz zachwycona a i latem są piękne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:11, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AnnaCh napisał(a)
Bogdziu, ten Twój obraz za oknem piękny o każdej porze roku


Dzięki Aniu .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:13, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gocha napisał(a)
Też przyleciałam zobaczyć widok z okna i kolory w ogrodzie. Jeszcze mam w pamięci widok przez okno na kwitnące różaneczniki i azalie ale muszę przyznać że jesienny obraz też bardzo urokliwy. Zastanawiam się bardzo poważnie nad zakupem klonów , tylko najpierw muszę przemysleć gdzie je ulokować


Gosia myśl i sadz , ja tez po ogrodzie dzis wycieczke miałam i chyba znalazłam miejsce na dwa może nawet trzy ale bez wykopania starych roslin sie nie obejdzie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:16, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaW napisał(a)
Przybiegłam na piękne jesienne widoki, czekam na więcej. Buziaki


Aga byłam u Ciebie i widziałam Twoje cudne widoki. U mnie w tym roku kolorów mniej bo brzozy zawiodły i dwa klony chore wiec sie nie przebarwiły, poza tym w kilku miejscach poszerzam odrobine rabaty wiec na razie widoki takie sobie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:20, 22 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Katkak napisał(a)
Bożenko Twoje osławione okno bardziej na cudny obraz wygląda niż okno. Ale jakiż to niesamowity obraz, że widoki się w nim zmieniają zgodnie porami roku .


Własnie Kasiu te zmieniajace się widoki zaczynaja mi się podobac , raz koloru wiecej , raz mniej ale prawie jestem z nich zadowolona a małe poprawki co rok są.Prawde mówiąc chętnie bym sobie takie obrazy w domu powiesiła by cały rok na nie patrzec a szczególnie zimą.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies