Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:41, 02 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)



To Ci dopiero! Anomalie wreszcie uszczęśliwią Twój ogród


W tym roku oszczędnosci na wodzie mam spore , mogłabym roslinek kupic za te pieniądze ale nie mam gdzie posadzic
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 22:42, 02 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Oj znam ten ból...ja też już na brak miejsca narzekam...a pomyśleć że 3 lata temu pisałam tu na forum że rabata z małymi roślinkami wyglądającymi jak łupinki na morzu z kory wygląda pusto...nie dość że upchalam duźo kolejnych roślin to te małe porosły i tłok mam wielki...

U mnie wszystkie liście z dużych drzew oblecialy ale perukowiec i buk tej kolor jeszcze wciąż ma liście. W weekend poświęcę czas na grabienie i sprzątanie liści. A ma być bez deszczu.
Nie dziwię się że jeziorko przepełnione - pada od początku września przecież z małymi przerwami...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Basilikum 06:30, 03 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
typowa ogrodniczka jak zaoszczedzi na wodzie to wyda na rosliny
pozdrawiam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gosiek33 06:40, 03 lis 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Zawsze jakieś wytłumaczenie się znajdzie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Sonka 08:38, 03 lis 2017


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2267
Bogdziu, jestem obecna u Ciebie kiedy tylko zagladam na O., rzadko piszę, to dzięki Tobie posadziłam kilka azalii wielkokwiatowych i teraz mam piękne kolory jesieni, niektóre z nich dostały grzyba, jednak pączki kwiatowe zawiązały.
Dopiero co wróciłam z dalekiej podróży, nie potrafię się przestawić na czas środkowoeuropejski, o 17-tej sen mnie zmaga a 14 godzin nie da się spać.
Przez te 2 tygodnie prawie wszystkie drzewa straciły liście w ogrodzie dużo pracy jest, ale leje , strach przed przeziębieniem trzyma mnie w domu.

____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
rozark 09:15, 03 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Bogdzia napisał(a)


Zaczęło sie nudne zycie u mnie.Ciasta piekę i jem choc mi nie wolno. Ty pewnie wyrobami się zajmujesz to sie nie nudzisz.


u mnie się dzieje siedziałam w pracowni wczoraj do 21.30
____________________
pozdrowionka
Bogdzia 18:41, 03 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
Oj znam ten ból...ja też już na brak miejsca narzekam...a pomyśleć że 3 lata temu pisałam tu na forum że rabata z małymi roślinkami wyglądającymi jak łupinki na morzu z kory wygląda pusto...nie dość że upchalam duźo kolejnych roślin to te małe porosły i tłok mam wielki...

U mnie wszystkie liście z dużych drzew oblecialy ale perukowiec i buk tej kolor jeszcze wciąż ma liście. W weekend poświęcę czas na grabienie i sprzątanie liści. A ma być bez deszczu.
Nie dziwię się że jeziorko przepełnione - pada od początku września przecież z małymi przerwami...


Gosia Twój ogród teraz ma apogeum , później moze byc naprawde za ciasno tak jak jest u mnie ale cos tam wyrzucamy i sadzimy cos nowego , myśle ze na dobre to ogrodowi wychodzi a my mamy zajęcie .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:42, 03 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Basilikum napisał(a)
typowa ogrodniczka jak zaoszczedzi na wodzie to wyda na rosliny
pozdrawiam


Nie znoszę kupowania ciuchów , meble juz za cięzkie by je zmieniac a roślinki zawsze najprzyjemniej kupowac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:43, 03 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiek33 napisał(a)
Zawsze jakieś wytłumaczenie się znajdzie


No to nas podsumowałas
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:47, 03 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sonka napisał(a)
Bogdziu, jestem obecna u Ciebie kiedy tylko zagladam na O., rzadko piszę, to dzięki Tobie posadziłam kilka azalii wielkokwiatowych i teraz mam piękne kolory jesieni, niektóre z nich dostały grzyba, jednak pączki kwiatowe zawiązały.
Dopiero co wróciłam z dalekiej podróży, nie potrafię się przestawić na czas środkowoeuropejski, o 17-tej sen mnie zmaga a 14 godzin nie da się spać.
Przez te 2 tygodnie prawie wszystkie drzewa straciły liście w ogrodzie dużo pracy jest, ale leje , strach przed przeziębieniem trzyma mnie w domu.



Fajne sa dalekie podróze ale ja nigdy podróżowac nie lubiłam , pewnie dlatego ze jako dziecko sie napodróżowałam a moze po prostu jestem domatorem i szkoda mi kazdego dnia poza domem.O grzyba na azaliach sie nie martw o tej porze juz im nie zaszkodzi. Cieszę sie z kolorów i z tego ze do mnie zagladasz i nawet z Twoich podrózy , fajnie jak mozna byc szczęśliwym i jak się jest wsród ludzi szczęsliwych. Jutro ma byc ładniej to moze wyjdziesz do ogrodu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies