Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

BASIA8 22:22, 15 mar 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Bogdzia napisał(a)


Dzięki Basiu. W niedzielę mam pełen dom gosci , weekend bardzo pracowity i wcale nie w ogrodzie.Mam nadzieję ze Ty cos podziałasz a przynajmniej odpoczniesz. Pozdrówka.


Kochana Bogdziu u Nas pogoda okropna. W weekend powinnam odpocząć bo do pracy iść nie trzeba jak pogoda się poprawi to muszę koniecznie zrobić wypad do ogrodeczka i zobaczyć czy coś kwitnie? Buziaczki sle
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Kasya 07:22, 16 mar 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42190
Bogdzia napisał(a)


Moniko tak myśle czy Ty jestes pewna tego ph, bo jesli posadzisz do ziemi za mało kwasnej to kłopty pewne a wtedy juz jest duży problem z leczeniem rośliny. Jeśli jestes pewna to po prostu wsadz do ziemi tak by utrzymac poziom z doniczki tzn nie głebiej niz rósł w doniczce. W pierwszym roku by nie spalic korzeni nie dawaj zadnych nawozów , możesz jedynie na dno dac przekompostowane igły czy liscie ale jesli ph dobre to i tego nie musisz. zasilanie nawozami dopiero w drugim roku. Azalie sadzimy tak samo jak rh.Franceska to zdecydowanie mój ulubiony rh , załączam zdjecie


To cudo wręcz
Pooglądałam obrazki i od razu lepiej
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Sonka 08:52, 16 mar 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2265
Bogdziu, pamiętam o Francesce i jak tylko wpadne na nią to z pewnością kupię i drugi który mnie kusi to Kazimierz Odnowiciel.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Dorota123 14:40, 16 mar 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Bożenko mam rh posadzone pod świerkami, kiepsko mi rosną. Sporo mi wypadło i na to miejsce już nie kupiłam żadnego. Zastanawiam się czy teraz mogłabym przesadzić, czy to dobra pora, czy lepiej jesienią. Pamiętam, że Ty przesadzałaś duże krzewy, ale znaleźć w Twoim wątku graniczy z cudem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Bogdzia 15:17, 16 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)



A co to za pięknotki? Fiołki mają inne liście...


To przylaszczka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 15:18, 16 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kociamama napisał(a)


Przylaszczki ?


Oczywiscie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 15:18, 16 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
effka napisał(a)

Jutro lecę szukać


____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 15:20, 16 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
BASIA8 napisał(a)


Kochana Bogdziu u Nas pogoda okropna. W weekend powinnam odpocząć bo do pracy iść nie trzeba jak pogoda się poprawi to muszę koniecznie zrobić wypad do ogrodeczka i zobaczyć czy coś kwitnie? Buziaczki sle


Basiu u mnie tez wiało okropnie , teraz zaczęło się uspakajac. Ja po pachy w garnkach siedze , ciasta , mięsa, sałatki itpJutro goscie a Ty poszukaj kwiatków w ogrodzie i nie zapomnij o zdjeciach.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 15:24, 16 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)

To cudo wręcz
Pooglądałam obrazki i od razu lepiej


Nam zawsze sie poprawia jak ogród zobaczymyJuz niedługo chyba będzie prawdziwa wiosna. Ja się natomiast ostatnio boje lata i braku wody do podlewania.Na razie mogę Ci wkleic wrzosce bo kwiatki pozamykane.







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 15:25, 16 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sonka napisał(a)
Bogdziu, pamiętam o Francesce i jak tylko wpadne na nią to z pewnością kupię i drugi który mnie kusi to Kazimierz Odnowiciel.


Obydwa polecam, obydwa ładne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies