Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Kindzia 11:30, 29 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale docelowa wysokość Alexandriny nieporównywalna z Laurą...

Zaczyna Edelweiss , zdrowy. Widocznie te pąki mają taki nietypowy kolor.


Pada i dobrze...tylko czy musi być tak zimno???
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Margerytka40 19:02, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Bożenko czy sadzone w zeszłym roku azalie powinnam już w tym roku czymś podsypać? Ładnie mi wypuściły i zbierają się do kwitnienia. Do tej pory oczywiście nic im nie dawałam.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 21:58, 29 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)
Bożenko czy sadzone w zeszłym roku azalie powinnam już w tym roku czymś podsypać? Ładnie mi wypuściły i zbierają się do kwitnienia. Do tej pory oczywiście nic im nie dawałam.


Asiu ale wiosną czy na jesieni sadziłas?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:04, 29 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Ale docelowa wysokość Alexandriny nieporównywalna z Laurą...

Zaczyna Edelweiss , zdrowy. Widocznie te pąki mają taki nietypowy kolor.


Pada i dobrze...tylko czy musi być tak zimno???


Alexandrina wg literatury dorasta do 5m wysokosci i 5 m szerokosci. Wysokosci nie zmierzę ale szerokosc moja ma dużo większą, ze 2 m więcej.Laura ma byc o 1m wyższa i tyle samo szersza, zobaczymy co to bedzie bo będą rosły dosc blisko siebie.Twojego rh widziałam na zdjeciu, cieszę sie ze kwitnie.U mnie dzis i wczoraj padało ale mogłoby wiecej.Zimno było wczoraj i w sobote , dzis cały dzień piękny dopiero wieczorem burza.
Zobacz moje obydwie Laury, pierwsze zdjecie nowa a drugie juz stara


____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:07, 29 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgataP napisał(a)


tylko się zastanów czy ten świerk czegoś nie zasłania... jak to było w przypadku tujki


Ty sie ze mnie nie nabijaj, w moim wieku mozna zapomniec po co się tuje posadziło. Za tuję posadziłam jabłonke i rosnie dosc szybko by zasłonic odsłonięty słup.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ElzbietaFranka 22:08, 29 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13862
GorAna napisał(a)
Bożenko, dziękuję za przemiłe spotkanie
Zostawiam fotkę z serdecznymi pozdrowieniami





A ja z pretensjami. Dlaczego nie podpisuje kto jest kto, przecież nie wszystkie znamy się osobiście a chciałabym np wiedzieć która to Bogdzia. O!


Bogdziu może pamiętasz mojego oklapnięte go Rodka jak mi radziła sobie. Opryskalam go różnymi miksturami i przed świętami podlałam go jeszcze magiczna siła do rodkow - substrala wiesz że ozyl. Ładnie wygląda będę na działce to zrobię fotkę dam znać.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Bogdzia 22:09, 29 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paradas napisał(a)
Rododendronowo magnoliowy ogród
Jeszcze nigdy nie widziałem żeby magnolia tak gęsto kwitła. Piękne, czekam aż moje rododendrony tak urosną.


Dostaje nawóz i wode więc zawiazuje pąki kwiatowe.Rododendronom tez trzeba latem wodę dostarczac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:13, 29 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ElzbietaFranka napisał(a)





A ja z pretensjami. Dlaczego nie podpisuje kto jest kto, przecież nie wszystkie znamy się osobiście a chciałabym np wiedzieć która to Bogdzia. O!


Bogdziu może pamiętasz mojego oklapnięte go Rodka jak mi radziła sobie. Opryskalam go różnymi miksturami i przed świętami podlałam go jeszcze magiczna siła do rodkow - substrala wiesz że ozyl. Ładnie wygląda będę na działce to zrobię fotkę dam znać.


Zrób zdjecie , zawsze sie cieszę jak roslinki poprawiaja swój wyglad. Co do zdjęc to my jednak wolimy zeby nas wszyscy nie rozpoznawali ale napiszę , w tyle stoja Ania włascicielka ogrodu kamiennego i Krys, siedzą od lewej Bogdzia, Yolka, Margarete i Paniprzyroda, a w samym środku Nikita.Pozdrówka.
Dodam jeszcze że fryzury uformował nam wiatr który wiał okropnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:17, 29 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Napia napisał(a)
Przepiękne magnolie. Nasyciłam oczy, bo sama mam tylko jedną i jeszcze niewyrośniętą
Pozdrawiam Bogdziu


Miło Cię widziec Agnieszko. Jak dla mnie czas za szybko leci , nawet nie zdążam wklejac zdjec a juz rośliny przekwitają.Również pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
sylwia_slomc... 22:18, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Ależ masz piekna wiosnę, magnolie daja czadu, na groszki zachorowałamPromieniejesz na zdjęciu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies