Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:43, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaW napisał(a)
Bogdziu, dziękuję za dedykowane fotki, nastroiły mnie pozytywnie


Agnieszko Ty masz ładniejsze widoki u siebie. Dzis M mi mówi że moze bysmy pojechali na wczasy albo do sanatorium a ja nigdzie jeżdzic nie chcę bo u mnie najlepiej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:45, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Matko...ta wielka różowa magnolia...cudo Bogdziu! To Alexandrina może? Kupiłam w zeszłym roku taką w prezencie i Henrego Kerna, ale tam dużo terenu, to spoko. U mnie nie da rady...jestem chora na Alexandrinę.


Tak to Alexandrina. Krysia-Krys kupiła dzis dla siebie własnie taką.U mnie tez nie ma miejsca ale druga Laurę kupiłam
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:46, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Bogdziu, okazało się że moi sąsiedzi mają w ogrodzie przylaszczki. Jestem z nimi umówiona za tydzień na wymianki roślin. Możesz w takim razie dla mnie przylaszczki nie odkładać. Nie myślałam że one mają takie duże listki fajne i całkiem dekoracyjne nawet jak kwiaty znikną.

Preferują chyba bardziej półcień niż słoneczne stanowisko???


No to dam komu innemu , jeszcze dla Sylwi mam. One rosna w lesie najchetniej z zawilcami , taki świetlisty cień najlepszy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:49, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariposa napisał(a)
Bożenko, u Ciebie już się robi raj na ziemi... Gdyby tylko nie ta susza
Moje azalki zaczynają kwitnąć, ale ledwo co je widać na tle kory. Kiedy ja się takiego spektaklu doczekam? Na razie będę oczy pasła Twoimi pięknościami...


Elu jak zaczynaja kwitnac to zaczynaja cieszyc.No cóz nie pocieszę Cię ale mój ogrod ma 19 lat więc wiadomo wszystko urosło ale i tak go zmieniam wiec młodych roślin i u mnie nie brakuje.Susza okropna a u mnie ziemia piaszczysta więc nawet po podlaniu jest sucho ale zapowiadaja deszcze, byle bez burz bo ich się panicznie boje. Pozdrówka śle.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:53, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcorn napisał(a)
Ale macie pięknie, Bożenko!

gdzie można kupić te groszki i jak się one nazywają? Różowe mi się bardziej Wieloletnie czy jednoroczne? Mogłyby być wieloletnie bo ro jednorocznych zdrowia nie mam

Magnolie przecudne! Pokażesz proszę jeszcze Laurę i Genie? Nastawiam się na kupno Genie, warto?? dziękuję


Groszek wiosenny się nazywa , były w Zielonych progach i w Rogowie.To oczywiscie bylina, zobaczę jutro czy by się nie udało cos dla Ciebie znaleźc ale to najwyżej maleńkie siewki nie wiem czy jest sens juz je wykopywac moze lepiej poczekac chociaz rok.Laurę juz pokazałam a Genie nie mam, chciałam kupic Black Tulip ale jak kupiłam drugą Laure to juz koniec z magnoliami.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
basia3012 21:05, 25 kwi 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Bogdziu, pochodziłam, popodziwiałam i muszę powiedzieć i przyznać rację Tobie, nie mężowi. Gdzie będzie lepiej i piękniej niż u Ciebie we własnym ogrodzie? Nigdzie.
Cudownie macie, piękne miejsce na ziemi stworzyliście.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Bogdzia 21:09, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
effka napisał(a)
Mamusiu jaka magnolia! Chciałabym byc teraz u Ciebie i ją podziwiać


Bez przerwy na nia patrzę piękna jest , wielka juz to robi wrazenie.Zakwitły tez dwie różowe Betty i Nigra i tam jeszcze jest Leonard Messel ale mały i go nie widac.





____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:12, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
basia3012 napisał(a)
Bogdziu, pochodziłam, popodziwiałam i muszę powiedzieć i przyznać rację Tobie, nie mężowi. Gdzie będzie lepiej i piękniej niż u Ciebie we własnym ogrodzie? Nigdzie.
Cudownie macie, piękne miejsce na ziemi stworzyliście.
Pozdrawiam.


Ja tez uwazam że w domu najlepiej, nie lubię wyjeżdzac, jak dzieci były małe to dla nich sie jeździlo a teraz swój obiadek , swoje łózko i swój ogródek to dla mnie pełnia szczęścia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
mirkaka 21:29, 25 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Bogdzia napisał(a)


Ja tez uwazam że w domu najlepiej, nie lubię wyjeżdzac, jak dzieci były małe to dla nich sie jeździlo a teraz swój obiadek , swoje łózko i swój ogródek to dla mnie pełnia szczęścia.


Mam tak samo

Bożenko magnolie cudowne, taka masa kwiatów, pięknie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Bogdzia 21:34, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
mirkaka napisał(a)


Mam tak samo

Bożenko magnolie cudowne, taka masa kwiatów, pięknie


Dzięki Mirus, magnolie pięknie wyglądaja, bardzo przyciągaja wzrok.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies