Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Nikita 20:26, 14 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdzia napisał(a)
Dziewczyny kochane niepotrzebnie sie martwiłyscie , to musiał byc młody który dopiero co wyfrunąl z gniazda i nie umiał sobie jeszcze radzic, na drutach siedzial którys z rodziców , oni jeszcze około dwóch tygodni opiekuja sie młodymi, najpierw karmią je , potem uczą znajdywac pozywienie i ostrzegaja przed niebezpieczeństwem. Po tym czasie młody juz wszystko umie , w międzyczasie wyrastają mu jeszcze pióra które ułatwiaja mu lot i radzi sobie sam. Pewnie ze w tym pierwszym okresie jest bardzo narażony na niebezpieczeństwo , szczególnie zagrazaja mu koty ale na to własciwie nie ma rady, co najwyzej można takiego malucha położyc wyżej zeby go koty nie dosięgły, więcej nie powinno się ingerowac

No to uspokoiłaś mnie bo już miałam wisielczy humor, że jakiś kociur uszkodził "mojego" kwiczoła.
I masz rację że to mógł być młody bo miałam wrażenie jakby piór w ogonku nie miał za dużo...a myślałam że to sprawka futrzaka-dachowca, ale jeśli mówisz, że tak ma być i jeszcze wyrosną piórka to spoko!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
zszywka 21:53, 14 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Macham po przerwie przed chwila zachwycałam się piwoniami a Ty już róże masz na tapecie. U mnie na razie Bonica zaczęła kwitnąć
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
tulucy 22:33, 14 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ten mój podlot był niestety ewidentnie uszkodzony, kulawo skakał, nawet dorosłe już się nim nie interesowały... Nie miał opieki żadnej. Mam nadzieję, że wylądował spokojnie w tym azylu.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 08:16, 15 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bogdziu wstawiłam u siebie zdjęcie drozda bezogonka i zaobserwowałam - fruwa
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Bogdzia 06:48, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiek33 napisał(a)
Bogdziu wstawiłam u siebie zdjęcie drozda bezogonka i zaobserwowałam - fruwa


Byłam
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 06:49, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
tulucy napisał(a)
Ten mój podlot był niestety ewidentnie uszkodzony, kulawo skakał, nawet dorosłe już się nim nie interesowały... Nie miał opieki żadnej. Mam nadzieję, że wylądował spokojnie w tym azylu.

W takim przypadku nie ma innego wyjscia niz te które zastosowałas,na pewno sie nim zajęli.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 06:50, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
zszywka napisał(a)
Macham po przerwie przed chwila zachwycałam się piwoniami a Ty już róże masz na tapecie. U mnie na razie Bonica zaczęła kwitnąć


U mnie Bonica tez kwitnie ,denerwują mnie te upały,chcę troche chłodniej. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 06:52, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nikita napisał(a)

No to uspokoiłaś mnie bo już miałam wisielczy humor, że jakiś kociur uszkodził "mojego" kwiczoła.
I masz rację że to mógł być młody bo miałam wrażenie jakby piór w ogonku nie miał za dużo...a myślałam że to sprawka futrzaka-dachowca, ale jeśli mówisz, że tak ma być i jeszcze wyrosną piórka to spoko!


Twój kwiczoł na pewno ma dobrą opiekę, możesz spac spokojnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 06:53, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)
Lubię Twój bigos na grządkach.

Zatrzymałam się przy piwoniach. Choć Ty już róże zapodajesz. Za szybko czas pędzi, za szybko.


Czas owszem za szybko ale upały skaracaja kwitnienie, można powiedziec że piwonie juz skończyły kwitnąc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 06:56, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czekałam na te zapowiadane burze ale nic się nie zdarzyło więc od trzeciej poszlam podlewac, fajnie jak jest tak chłodniutko.




____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies