Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 16:58, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Waclaw napisał(a)
wcześniej nie zwróciłem uwagi, że masz róże pomiędzy rh. Cały czas coś kwitnie


Róże kiedy je sadziłam nie były między rh , ale u mnie nie chcą rosnąc wiec po jakims czasie sadziłam tam inne rośliny , w tym i róże a one po wielu latach namyśliły sie że będą lepiej rosnąc i wyszło jak widac, własciwie to dobrze bo sama zieleń rh byłaby monotonna a tak to są róze i jeszcze powojniki które dopiero zaczynają bo w wiekszosci mam późno kwitnace.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:59, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dorota123 napisał(a)
Cudownie ukwiecone rabaty.


Dorotko jakie to porównanie z Twoimi zadbanymi w najmniejszym detalu?Macham
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:00, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgataM napisał(a)
Ogród marzeń.... Cudowny


Zbyt duża pochwała ale bardzo dziekuje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:01, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jolanka napisał(a)
Różyczki? Przepiękne, kolorowe widoki.
Wstałaś o 3-ej podlewać?


Tak o trzeciej w nocy.Powietrze cudowne było, tylko jakis facet mnie nastaszył , spacerował pod płotem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:02, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiek33 napisał(a)
Tak, tak wcale różana nie jesteś, ani, ani


To ze mam kilka krzaków nie zmienia tego ze rózana nie jestem bo u mnie nie są tak piekne jak u wiekszosci różomaniaczek.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:06, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
O 3 podlewanie- rozumiem że spać nie mogłaś ale wiadomo że tylko nad ranem można podlewać przy tych upałach bo do północy gorąc.
Róże ładne mimo Twojego narzekania na nie dzwonki też lubię bo stoją sztywno, dostałam u Sylwi białe. I uwielbiam tą czystą biel.


Ula jak najbardziej mogłam spac ale od kilku dni obiecuja deszcz wiec ogrodu nie podlewam ale jak wczoraj znów go nie było to juz musiałam podlac , wieczorem jeszcze czekałam bo obiecywali w nocy że spadnie ale miałam zaplanowane że jesli nie to o trzeciej wstaję i tak zrobilam .Zobacz jak rh więdły.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:07, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asiak napisał(a)
Ależ piękne i ogromne te róże u Ciebie
Cudowne


Dzięki Asiu , największych jeszcze nie pokazałam bo rosna w cieniu i dopiero zaczynają kwitnąc, to prawdziwe potwory.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:08, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anna_t napisał(a)
przepiękna!!!!


Na zdjeciach kolor jest zbyt czerwony , ona jest jak czerwone wino , dobrze rosnie i nie marznie i ma piekne kwiaty, miałam trzy krzaki i jeszcze dokupiłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:15, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale cudna aleja różana u Ciebie, Barbara piękna no i taka ilość dzwonków razem robi wrażenie Pozdrawiam i delikatnego deszczu życze bo u mnie już jedna nawałnica dwa dni temu była


Nawałnicy wspólczuję musze zajrzec i zobaczyc co narobiła u Ciebie.Dzwonki skromne roślinki ale bardzo lubię jak kwitna , mam nadzieję ze będą na wszystkich rabatach bo nie są agresywne , wyrastaja w wolnych miejscach m nie trzeba o nie dbac a jak kwitną sa przesliczne i w bukietach z przywrotnikiem uwielbiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:16, 16 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
zszywka napisał(a)
U mnie aktualnie mruczy i kropi, mogło by tak do końca dnia bo przy takich temperaturach człowiek i rośliny strasznie się męczą... Moje psiaki z futerkiem tez się męczą, dobrze ze mam zimne płytki w domu to mogą się ochłodzić
Jak znosisz taką pogodę? Pracuje w terenie i ten tydzień dla mnie był wyczerpujący... Codziennie mnie głowa bolała a piłam dużo wody i nic

Buziaki


Pati no cóz nie ma innego wyjscia trzeba te upały wytrzymac ja też ich nie lubię.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies