Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Gosiek33 09:14, 22 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Bogdziu pozdrawiam serdecznie i bardzo żałuję, że nie dotarłam do Ciebie

Wszystkie zdjęcia z ogrodowiska da się odzyskać, tyle, że w małym formacie.

Jeśli bardzo Ci zależy to można dać stary dysk do odzyskania danych. W większości sporo da się wyciągnąć
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 09:16, 22 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Buziaki, gorąco znowu ma być
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Bogdzia 09:26, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiek33 napisał(a)
Bogdziu pozdrawiam serdecznie i bardzo żałuję, że nie dotarłam do Ciebie

Wszystkie zdjęcia z ogrodowiska da się odzyskać, tyle, że w małym formacie.

Jeśli bardzo Ci zależy to można dać stary dysk do odzyskania danych. W większości sporo da się wyciągnąć


Gosiu wiem o tym wszystkim ale odzyskanie takiej ilosci zdjec i filmików jak mialam kosztuje majatek, nie było sensu tyle płacic. Może jeszcze mój syn po urlopie cos odzyska.No szkoda ze nie przyjechałyście bo to było ostatnie spotkanie u mnie, juz więcej robic nie bedę, nie na moje siły, zdrówko wysiada a i wszystkim mój ogród juz sie znudził bo przez ostatnie osiem lat co rok musieli go oglądac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:28, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jolanka napisał(a)
Buziaki, gorąco znowu ma być


Dla mnie lato z temp 20-25 stopni to ideał, upałów nie lubię , mam nadzieje ze prognozy sie nie sprawdzą .Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gosiek33 09:35, 22 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Bogdzia napisał(a)


Gosiu wiem o tym wszystkim ale odzyskanie takiej ilosci zdjec i filmików jak mialam kosztuje majatek, nie było sensu tyle płacic. Może jeszcze mój syn po urlopie cos odzyska.No szkoda ze nie przyjechałyście bo to było ostatnie spotkanie u mnie, juz więcej robic nie bedę, nie na moje siły, zdrówko wysiada a i wszystkim mój ogród juz sie znudził bo przez ostatnie osiem lat co rok musieli go oglądac.


Mam nadzieję, że synowi się uda ale gdy odzyskujesz dane z padniętego dysku nie płacisz więcej za więcej

Właśnie zdrowie nie to i w dalsze rejony trudniej dojechać. Ale Twój ogród nigdy się nie nudzi, w każdym momencie mogłabym u Ciebie usiąść w kąciku i sobie pokontemplować

całusy ślę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Bogdzia 09:42, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiek33 napisał(a)


Mam nadzieję, że synowi się uda ale gdy odzyskujesz dane z padniętego dysku nie płacisz więcej za więcej

Właśnie zdrowie nie to i w dalsze rejony trudniej dojechać. Ale Twój ogród nigdy się nie nudzi, w każdym momencie mogłabym u Ciebie usiąść w kąciku i sobie pokontemplować

całusy ślę


To nie dysk padł , cos innego było ale zdjecia i tak uciekły.Mam pamięc zewnetrzną ale zdjec nie przegrywałam bo komputer jeszcze na gwarancji , poprzedni 15 lat działał bez zarzutu to sie niczego złego nie spodziewałam, no cóz pomyślałam ze kwiatki sa co roku to dam sobie spokój z płaceniem bo lepiej kwiatki kupic a zdjecia od wiosny zaczne robic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gosiek33 09:50, 22 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Bogdziu miej nadzieję na odzyskanie danych.

Komputery jak wiele sprzętów coraz gorsze robią, specjalnie by nowe kupować i to naprawdę dobre firmy też nie zawsze są wiarygodne
Chyba tylko Mac się trzyma
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Margarete 09:52, 22 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bożenko, nie pisz że sie wszystkim znudził twój ogród bo to nieprawda. A że jesteś zmeczona i narobiona po takim spotkaniu to sie wcale nie dziwie i cię doskonale rozumiem.

Jak zwykle u ciebie ciepły otwarty dom, pyszne pierogi, przemili gospodarze - szczególnie pozdrów ode mnie pana Włądysława bo ja wsiadłam do auta, wykręciłam, włączylam klimatyzacje bo było nagrzane i juz nie wysiadałam żeby sie z nim pożegnać i podziekowac za wszystko.

Przy tej okazji pozdrawiam wszystkich uczestników naszego spotkania i dziekuje za wspólnie spędzony wesoło czas

Było super - choć twój ogród w innej odsłonie tym razem
Na Sahare nie masz co narzekac bo u ciebie i tak gliniaste brdziej podłoże to i wody wiecej w gruncie sie zatrzymuje niż u mnie i masz chociaz troche kolorów.
Troche kolorów - co ja pisze - mnóstwo kolorów i zapachów - te floksy w takiej ilosci że głowa boli i wielgaśne pachnące lilie, jezówki, liliowce, powojniki a przed domem rudbekie - wszystko to sprawia że widac pełnię lata w twoim ogrodzie I jest mimo tej suszy naprawde pięknie

A i jeszcze klimatyczne oczko wodne z liliami wodnymi - cudo - nie zrobiłam fotki niestety temu miejscu.

My wczoraj objechalismy z naszymi wspólnymi gośćmi trochę Łódż od rana, po pożegnaniu Kasi i Grzesia na dworcu ruszyliśmy w miasto - wiesz lofty na Tymienieckiego, Księzy Młyn, Willa Herbsta, Dworzec Fabryczny, Teatr Wielki, filharmonia, stajnia jednorożca i nowy pomnik przy Centralu, Piotrkowską od strony Placu Wolności, Pasaż Rózy, EC1, Pałac Poznańskich - chyba ich wymeęczyłam tą Łodzią trochę - ale nie narzekali, buzie mieli uśmiechnięte, a potem jeszcze była mały przelot trystyczny przez Pabianice - nasz zamek, nasza starówka itp

Potem były dwa ogrody - mój i Nikity a Ciocia Gosia obiektywniw stwierdziłą że w porównaniu do waszych ogrodów to mój jest najbardziej wysuszony a rosliny u mnie najmocniej dotknięte ta suszą ... Żaden to pwód niestety do dumy - raczej do smutku....a zapowiedzi deszczów nie widac. Popadało troszke w niedziele rano i tyle...popołudniu w niedzielę u Nikity trochę podlało - u mnie dużo mniej.

Wpadłam potem w sferę moich domowych małych gości, dzis dopiero dzieci ode mnie wyjeżdżają więc wrażen w ten weekend miałam sporo i na fotki nie miałam czasu spojrzec ale jakies wrzuce wieczorem na pewno.

Jeszcze raz dziękuje bardzo za zaproszenie, za świetnie spędzone popołudnie u ciebie i za wszystko

Buziaki !

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kasik 10:21, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bożenko, gorące, gorące podziękowania ode mnie i od Grzesia dla Ciebie i Pana Władysława. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy jeszcze raz być z Wami. Wasz dom przyciąga jak magnes, Wasza gościnność i ciepło- to jest coś nieocenionego.
Ten dzień był dla nas dniem, który będziemy wspominać z ogromną radością.
Ogród zupełnie różny od majoweg i jakże inny. Dopiero teraz mogłam zobaczyć i skupić się na jego pięknie, pomimo, że nie kwitł ani jeden rododendron i ani jedna azalia.
Pierogi przepyszne, i choć nie powinnam to poświęciłam im też dużo uwagi

Mam nadzieje, że kiedyś zaplanujecie podróż na "Zachód" i uda nam się spotkać w naszym ogrodzie.

Jeszcze raz Was mocno przytulamy.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
aga55 13:56, 22 lip 2019


Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 162
Pierogi z całą pewnością były pyszne, ale ja serdecznie dziękuję za przepyszne wegetariańskie łazanki. Na wynos długo nie leżały, eM ze smakiem wszamał na kolację
Bardzo dziękuję za zaproszenie, ogromnie miło było poznać tak fajnych, sympatycznych ludzi.
Nie robiłam zdjęć ale mam nadzieję, że dziewczyny wrzucą przecudne floksowe jezioro.
Buziaki zostawiam
____________________
Pozdrawiam z lasu :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies