Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Kindzia 08:00, 21 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdziu, byłam z Wami duchem Czekam na jakąś relację...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Urszulla 14:41, 21 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Zostawiam uśmiech
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
AniazUroczyska 01:03, 22 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Takie fajne spotkanie, a tu tak cicho , żadnych relacji?
Bogdziu, powtórzę głośno to , co mówiłam po cichu: Twój ogród był pierwszym, o którym pomyślałam: no, takie cudo, to bym kiedyś chciała zobaczyć w realu! Dziękuję za to ,że mogłam spełnić swoje marzenie, poznałam wspaniałych gospodarzy, ciepłych , życzliwych, wiele sympatycznych
osób i zobaczyłam przepiękny ogród! Chociaż bez kwitnących rododendronów, to i tak bardzo różnorodny i zachwycający! Jestem też pod wrażeniem pracy, jaką trzeba codziennie wykonać, aby móc cieszyć się takim ogrodem!

PS Cała ja zostawiłam ukopane dla mnie siewki ciemierników i kurtkę wiszącą w przedpokoju.
Prośba do dziewczyn z Pabianic: jeśli któraś z Was będzie się wybierać do Bogdzi, dajcie znać, poproszę o przywiezienie tych rzeczy, z Pabianic łatwiej mi będzie odebrać.
Kasya 07:24, 22 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41821
Bardzo dawno fotek nie było ... brakuje mi tych widoczków,
i ptaszków i motylków
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Bogdzia 09:00, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Basilikum napisał(a)
o widze, ze fajne spotkanko sie szykuje

u mnie podlalo, mam nadzieje, ze i u Ciebie tez rosliny nalapaly wody.


U mnie padało wczoraj półtorej minuty.Sahara zupełna u mnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:03, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Bogdziu, byłam z Wami duchem Czekam na jakąś relację...


No czułyśmy tego Twojego ducha ,Gosia od Ciebie wszystkich całowała , zjadła pierogi za Ciebie i stale mówiła jakie nakazy jej dałasRelacji ja nie dam bo nie robiłam zdjęc, miałam sporo innych zajęc. Trzeba czekac na Gosię i Nikitę bo chyba tylko one zdjecia robiły.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:03, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Zostawiam uśmiech


Ula dziękuje za kwiatki a własciwie za trud jaki sobie zadałas by je dostarczyc. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:06, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AniazUroczyska napisał(a)
Takie fajne spotkanie, a tu tak cicho , żadnych relacji?
Bogdziu, powtórzę głośno to , co mówiłam po cichu: Twój ogród był pierwszym, o którym pomyślałam: no, takie cudo, to bym kiedyś chciała zobaczyć w realu! Dziękuję za to ,że mogłam spełnić swoje marzenie, poznałam wspaniałych gospodarzy, ciepłych , życzliwych, wiele sympatycznych
osób i zobaczyłam przepiękny ogród! Chociaż bez kwitnących rododendronów, to i tak bardzo różnorodny i zachwycający! Jestem też pod wrażeniem pracy, jaką trzeba codziennie wykonać, aby móc cieszyć się takim ogrodem!

PS Cała ja zostawiłam ukopane dla mnie siewki ciemierników i kurtkę wiszącą w przedpokoju.
Prośba do dziewczyn z Pabianic: jeśli któraś z Was będzie się wybierać do Bogdzi, dajcie znać, poproszę o przywiezienie tych rzeczy, z Pabianic łatwiej mi będzie odebrać.


Miło ze przyjechałas i spedziłas z nami ten dzień,mam nadzieje ze było Ci z nami miło, gorzej bedzie z Twoja kurtką która owszem jest u mnie ale jak na razie nie zanosi sie by któras z dziewczyn znów sie do mnie wybierała, poczekajmy , moze sie któras odezwie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:09, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)
Bardzo dawno fotek nie było ... brakuje mi tych widoczków,
i ptaszków i motylków


Z fotkami zupełny krach, wysiadł mi komputer i straciłam wszystkie fotki z trzech ostatnich lat i wybrane najlepsze z wielu innych lat, zostałam bez nawet jednego zdjecia i odechcialo mi sie je robic.Buziaki Kasiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 09:09, 22 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pozdrówka dla wszystkich, miłego tygodnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies