Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje zmagania ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje zmagania ogrodowe

monteverde 00:37, 31 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Co za kradziejki daj namiary na ta dobra panią
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zbigniew_gazda 08:03, 31 lip 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Ewelinko wstawiam kilka fotek balonowych dla Twojej córci.Każdego roku na początku maja mamy nad głowami takie widoki. Pozdrawiam.







____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Welka 09:25, 31 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam,
Zbyszku dziękuję, Kinia od razu powiedział, ze tego zielonego u nas nie było, ale na szczęście nie zadawała tysiąca zbędnych pytań
Aniu, na usprawiedliwienie swojego roślinnego "kradziejstwa" dodam, ze dużo roślin rozdaje, bo albo okazuje się, ze nie dokońca kupiony kwiat mi się podoba, albo jadę do kogoś kto lubi rośliny, albo udało się zrobić sadzonkę, albo przez przypadek wyrwałam coś z korzeniami (wczoraj kawałek hosty, ale akurat będzie dla koleżanki, której miałam na wiosnę dać), albo z wdzieczności za jakąś roślinkę od kogoś (ostatnio przy przesadzaniu trytomy, dałam sąsiadce, bo kiedyś spod sklepu wykopała mi hostę)
O proszę bardzo, na potwierdzenie, coś tam się właśnie "robi"



____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Milka 11:19, 31 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Martek napisał(a)






no i dzięki Tobie wiem co mi rośnie na skalniaku
Dostałam kiedys w prezencie za duże zakupy w szkółce. Tyle że ja znałam tylko zielonego rozchodnika hehhe

To chyba jest rozchodnik sensacja jak spolszczyć,ale jak się mój rozwinie mocnej to potwierdzę dopiero potwierdzę


ten rozchodnik kupiłam u Finki-Marty; rośnie dobrze i też będę go dzielić na wiosnę, albo może jesień; ten tradycyjny jak podzieliłam zrobił się jeszcze większy, tak jak w nazwie ,,okazały"
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Moniika 11:27, 31 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777




hej, też takiego mam ale jeszcze w tym roku tak ładnie się nie wybarwił i kwitnąc dopiero zaczyna
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Welka 11:45, 31 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Irenko, mój był za mały zeby go dzielić, okazałego podkradnę sobie wiosną od rodziców.
Monia, ten zaczął kwitnac dużo wcześniej od okazałego, zdeptana Matrona tez ma tyci-tyci pączki, więc jest pierwszy ze wszystkich a dla Ciebie robi się sadzonka skalnicy, takiej którą dałam Ani Monte, z prawej strony na zdj, pisałaś chyba u niej że takiej nie masz, to jakbyśmy spotkały sie w Pęchcinie to Ci przekazę

A oto co mnie czeka, góreczka do rozwiezienia po ogrodzie

____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Megi 12:06, 31 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Mnie czeka jeszcze większa górka, leży już 2 rok i sobie czeka ale kobiety zawzięte są, mój mąż mówi czasem, że gdyby nie ten upór to do tej pory za domem mielibyśmy wyłącznie klepisko, a tak jest chociaż zaczątek ogrodu, niedoskonały, ale zawsze COŚ

Gdyby ktoś chciał coś ode mnie np. liliowce, albo trzykrotki, bodziszki, to chętnie się podzielę. Coś tam zawsze mam na zbyciu.
____________________
Welka 15:39, 31 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Megi, kilka taczek rozwiozłam, ale do końca wakacji bedzie z tego zajecie, zwłaszcza ze moge robić tylko jak Karol ma drzemkę, bo dwójki biegajacych nie upilnuję. Jakie kolory tych Twoich kwiatków na zbyciu?
Kuriera jeszcze nie było, ale cyknęłam kilka host, które już u mnie rosną:
Beznadziejnie rosnąca, wsadzona z dwa miesiace temu Abiqua Drinking Gourd

Ta wykopana przez sprzedawczynię spod sklepu, u mnie od zeszłego roku, chyba Stiletto

I ta o której się naczytałam, ze jest beznadziejna i lepiej jej nie kupować, a u mnie rośnie najładniej White Feather z początkowo białymi listkami

____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Megi 16:05, 31 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Ewelinka231281 napisał(a)
Megi, kilka taczek rozwiozłam, ale do końca wakacji bedzie z tego zajecie, zwłaszcza ze moge robić tylko jak Karol ma drzemkę, bo dwójki biegajacych nie upilnuję. Jakie kolory tych Twoich kwiatków na zbyciu?

Ta wykopana przez sprzedawczynię spod sklepu, u mnie od zeszłego roku, chyba Stiletto




CUDNA - chcę taką pod modrzewia, już widzę piękne 4 kępki ciekawe czy Ania by pochwaliła tę odmianę ?

co do kolorów, hmmm, wszystkie możliwe, zależy jaki rodzaj roślin Cię interesuje
____________________
Welka 16:13, 31 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Megi, zaraz zrobię Ci sadzonki, bo bardzo szybko się rozrasta, a i tak niedługo wszystkie rośliny stąd bedę musiała wykopać, bo będzie robiony murek od początku, więc podzielę i na 4 kępy, za rok będą już duże.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies