Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy

siaaska 23:22, 19 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Witaj Podziwiam Cię że sama to wszystko robisz a do zrobienia jeszcze dużo. Mam nadzieję że swoimi pasjami zarazisz też męża i wiele Ci pomoże a może nawet sam coś zaplanuje... podpowie...
Też mam dwójkę dzieci i w podobnym wieku do Twojego 2 i 4 latka. Też Kubuś a drugie Natalka
Nasz ogród dopiero powstaje więc jesteśmy na podobnym etapie.
Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
kubi2000 23:25, 19 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
U Dominiki bardzo mi się podoba, ma pięknie, ale jednak są prześwity. Ta druga opcja bardziej mi się podoba. Muszę koniecznie zamknąć oczy - tak jak radzisz. No i oczywiście szkółkę odwiedzić i kupić co trzeba
Dziękuję Ci ślicznie za pomoc. Mam nadzieję że będziesz mi towarzyszyć w zmianach
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 23:28, 19 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
siaaska napisał(a)
Witaj Podziwiam Cię że sama to wszystko robisz a do zrobienia jeszcze dużo. Mam nadzieję że swoimi pasjami zarazisz też męża i wiele Ci pomoże a może nawet sam coś zaplanuje... podpowie...
Też mam dwójkę dzieci i w podobnym wieku do Twojego 2 i 4 latka. Też Kubuś a drugie Natalka
Nasz ogród dopiero powstaje więc jesteśmy na podobnym etapie.
Pozdrawiam i będę zaglądać


Dziękuję ślicznie za odwiedziny
Mój mąż też dużo robi - ogrodzenie, pozbywa nas chwastów, zajmuje się tujami, trawnikiem. On jest taki trochę od czarnej roboty. Nawet donicę mi zrobił Tyle że on ma mniej cierpliwości do tego wszystkiego. Ale czerpie przyjemność z coraz ładniejszego ogrodu

Zaglądaj, bedzie mi miło. Ja również do Ciebie wpadnę
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 23:34, 19 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
p.s. dzieciaki trocgę utrudniają prace ogrodowe lub też zajmowanie sie ogrodem przeszkadza i utrudnia zabawy z dziećmi heheh, jak kto woli
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Evchen 09:07, 20 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
kubi2000 napisał(a)
U Dominiki bardzo mi się podoba, ma pięknie, ale jednak są prześwity. Ta druga opcja bardziej mi się podoba. Muszę koniecznie zamknąć oczy - tak jak radzisz. No i oczywiście szkółkę odwiedzić i kupić co trzeba
Dziękuję Ci ślicznie za pomoc. Mam nadzieję że będziesz mi towarzyszyć w zmianach

No oczywiście Tym bardziej, ze sama się jestem na bardzo podobnym etapie..
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Welka 09:39, 20 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
kubi2000 napisał(a)
p.s. dzieciaki trocgę utrudniają prace ogrodowe lub też zajmowanie sie ogrodem przeszkadza i utrudnia zabawy z dziećmi heheh, jak kto woli


Podpisuje się pod tym obiema łapkami

Pada u Ciebie?
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
kubi2000 11:32, 20 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
jeny internet mi padł!!!ale już ok.
U mnie nie pada ale tak wieje, że głowę urywa!!!
Po południu jedziemy nad morze. Pogoda nie sprzyja, ale to zawsze odskocznia od codzienności..
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kaisog1 22:40, 22 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Nic Sama przylazła
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kubi2000 22:45, 22 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
och strasznie się cieszę,może i Ty znajdziesz chwilkę na moje przemyślenia. Teściowa poprosiła żebym wymyśliła jakie może posadzić krzaczki przy altanie. Na dzień dzisiejszy ma róże pienne, które posadzi przy wejściu i krzewuszkę. Ale to przecież mało....
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 22:47, 22 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Myślałam o trzmielinie, hostach (bo i cienia się trochę znajdzie), ale nie chciałabym zrobić jej takiego misz maszu, jaki jak mam u siebie
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies