Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy

Welka 20:29, 26 kwi 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Cieszę się, że się pojawiłaś, choć widzę, że u siebie w wątku jeszcze nie
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
kitek81 18:34, 03 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
witam zajrzałam tu z mapy ogrodów, bo postanowiłam poodwiedzać sąsiadujące ogrody! w sumie mało ogrodomaniaków koło mnie
przejrzałam wątek i ja jestem na tym etapie co Ty pare lat temu, czyli nawiezione kupy ziemi i zacznę tworzyć swój ogród!
w szoku jestem, jak szybko roślinki u Ciebie rosną!
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kubi2000 20:53, 23 lip 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Witam wszystkich tycg, którzy nadal mają ochotę podglądac to co dzieje się u mnie w" ogródku".

Widok sprzed domu. Zdjęcie kiepskie - robione telefonem pod światło (!!), niestety aparat się zepsuł :/

____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
iwona0765 15:45, 29 lis 2013


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Witam kubi2000 też jestem z tych samych stron co Ty- sądząc po mapie ogrodów - ale ogród mam jak na razie tylko w swoich marzeniach , ale działka już jest , a to już coś prawda, bo będzie gdzie stworzyć to o czym się marzy , patrzyłam na zdjęcia jak dzielnie sobie radziłaś i co już osiągnęłaś dzięki ciężkiej pracy , może za niedługi czas też będę mogła coś zacząć działać , a tymczasem pozdrawiam i zajrzę do Ciebie w wolnej chwili , pa !
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
Gardenarium 15:49, 29 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zdjęcie jest ok, rób nawet telefonem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
aniaib 22:29, 11 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
kubi2000 napisał(a)
A więc pare zdjęć:

Przedogródek - to były poczatki, sama go robiłam. Tak samo jak ścieżki, ktore zaraz zaprezentuję. Było ciężko, ale satysfakcja wielka.




Witaj,
super pomysł na ścieżkę. Też mam sporo takich płytek i teraz już pomysł na nie, dzięki!
Pozdrawiam
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies