Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiatki i rabatki u Elizy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiatki i rabatki u Elizy

eliza3 22:46, 13 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Enya73 napisał(a)
Pięknie u Ciebie. A ja lubię ten moment, jak hortensje zaczynają się przebarwiać. Tnę je wtedy do wazonika i zasuszam. Ponieważ mam b. dużo Anabell to wszystkie moje koleżanki ustawiają się w kolejce po kwiaty do wazonu, no i do jesieni ogałacają mi część roślin. Ale niech tam im pięknie w domu przypominają o mnie


Jak bym siebie widziała, ja mam tylko jeden krzak i zawsze jest ogołocony, a ja tak lubię jak zimą zostają rude kwiatostany...
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 22:50, 13 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Kasik bardzo lubię wrzosy, a Twoje w przyszłym roku będą już fajne, Byłam, widziałam
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Bogdzia 23:06, 13 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nadrobiłam wszystkie zaległości . Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
kasik778 23:09, 13 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
eliza3 napisał(a)
Kasik bardzo lubię wrzosy, a Twoje w przyszłym roku będą już fajne, Byłam, widziałam


Dziękuję
oby nie wymarzły, tego się najbardziej boję
____________________
Urszulla 06:09, 14 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21884
Witaj Elizo-jestem u Ciebie pierwszy raz. Cieszę się że poznamy się we wrześniu.
Widzę że lubisz to co ja :
juki- uwielbiam ale u Ciebie są okazałe ile mają lat?,
rododendrony- masz ich więcej i jakie,
hortensja kwitnie-cudo
masz też pierisa- to nie jest miniaturowa odmiana chyba tylko jakaś wyższa-pięknie im się przebarwiają liście. Chciałabym takiego ale miniaturowego żeby był niski.
Fajnie wygląda rabatka pośrodku ogrodu o nieregularnych kształtach -jest bogata i różnorodna, ale bym tam pobuszowała
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
hanka_andrus 09:19, 14 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bogdzia napisał(a)
Nadrobiłam wszystkie zaległości . Serdecznie pozdrawiam.

Szczęściara.Ja ostatnio mam same zaległości,ale co tam,zimą nadrobię.Obiecuję.

Miłego dnia życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eliza3 13:51, 14 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Urszulla napisał(a)
Witaj Elizo-jestem u Ciebie pierwszy raz. Cieszę się że poznamy się we wrześniu.
Widzę że lubisz to co ja :
juki- uwielbiam ale u Ciebie są okazałe ile mają lat?,
rododendrony- masz ich więcej i jakie,
hortensja kwitnie-cudo
masz też pierisa- to nie jest miniaturowa odmiana chyba tylko jakaś wyższa-pięknie im się przebarwiają liście. Chciałabym takiego ale miniaturowego żeby był niski.
Fajnie wygląda rabatka pośrodku ogrodu o nieregularnych kształtach -jest bogata i różnorodna, ale bym tam pobuszowała

Urszulko, ja też się cieszę na spotkanie, bo w końcu będę mogła poznać chociaż część ogrodowiczan
Juki mam od lat, pięknie rosną, wysokość kwiatów nie zależy od wieku, ale od odmiany. Moja zawsze miała takie wysokie kwiatostany.
Pierisy może na zdjęciu wydają się wyższe, ale są niewiele większe od wrzosów. Mam dwa żaden jeszcze nie kwitł - przemarzają.
Rododendrony mam tylko dwa, ale będzie więcej... pokochałam je
Pozdrawiam
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
eliza3 13:56, 14 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
hanka_andrus napisał(a)

Nadrobiłam wszystkie zaległości . Serdecznie pozdrawiam.

Szczęściara.Ja ostatnio mam same zaległości,ale co tam,zimą nadrobię.Obiecuję.

Miłego dnia życzę.


Dziewczyny, miło, że o mnie pamiętacie Bożenko cieszę się, że nadrobiłaś zaległości, Haniu to miłe, że masz zamiar je nadrobić?
Serdeczne pozdrowienia przesyłam i słoneczka życzę, bo u mnie cały dzień pada
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Celina 14:11, 14 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Wpadłam sie przywitać
____________________
Celina - Moje poletko
eliza3 15:04, 14 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Błam dziś na giełdzie kwiatowej. Wyjazd nie planowany, więc i zakupów nie miałam zamiaru robić, tym bardziej, że padało
. Chodzę więc, może coś jednak wypatrzę, a wśród sprzedających pan u którego wiosną kupiłam białe naparstnice, które okazały się różowe... o czym nie omieszkałam wspomnieć.
Jakież było moje zdziwienie, gdy pan wręczył mi z uśmiechem trzy sadzonki w ramach reklamacji zapewniając, że będą białe. Byłam mile zaskoczona... ot taki epizod w deszczowy dzień.

To białe naparstnice, które zakwitły na różowo...



a to nowe sadzonki, zobaczymy co zakwitnie w przyszłym roku...



____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies