Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam gdzie ELFy zimują

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam gdzie ELFy zimują

elf 22:28, 31 paź 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
Slawko napisał(a)

dla Joasi



Spodobał mi się ten murek... ładnie by się z nim komponowały trawy jak ostnice czy hosty, lawenda pozdrawiam



Witaj Slawko

To jest murek od południa więc myślę że hosty mogły by nie wyrobić... a o lawendzie myślałam i zobaczymy jak to wszystko się rozrośnie wiosną - może je dosadze.

Dziękuję za wizytę
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
Gabisia 18:57, 23 gru 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
WESOŁYCH ŚWIĄT!


...Aby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

I aby w nas złośliwe jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwne świeczki...


KJT

____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gosiniak 20:29, 23 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Poczytałam o Twoich zmaganiach, mnóstwo pracy włożyłaś i rabatka z murkiem całkiem odmieniona, brawo! A tymczasem ślę życzenia:
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ka1sia 16:58, 31 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
elf 23:20, 04 mar 2013


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
Witam i przepraszam że tak długo mnie nie było - to znaczy byłam prawie co wieczór ale na króciutko czasami nawet bardzo kruciótko
... ale troszeczkę się usprawiedliwie i pochwalę
- otóż zostanę prwadziwą ogrodniczką po długoletniej pracy w bankach i innych dziwnych instytucjach finansowych powiedziałam KONIEC - po co się męczyć robiąc coś czego się nie lubi, przecież życie jest takie krótkie.
W lutym zakupilam tunel foliowy taki 7m x 30m taki z odzysku i cały czas nad nim pracuję. Rozmątowaliśmy go, przewieżliśmy do domu i teraz czyścimy i malujemy. Ja oczywiście już jedną nogą stoje w środku choć jeszcze pałąki leżą w szopie nie pomalowane
Docelowo chcę zająć się kwiatami jednorocznymi i mam nadzięję że na jednym tunelu się nie skończy. Ale w tym roku już na to za późno więc wyrosną tam pomidorki a jesienią chrezantemy ... no właśnie zamierzam kupić sadzonki chrezantem - czy ktoś mógłby polecić jakąś odmianę???


U mnie dzisiaj już wiosennie - może w przyszłym tygodniu zaczniemy montować foliak :-0 ...
Postaram się dołączyć zdjęcia

pozdrawiam
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
elf 23:43, 04 mar 2013


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
pochwalę się jeszcze moimi serduszkami

____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
Marta7 08:03, 05 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Witaj Elfiku,pocpacerowałam po Twoim ogrodzie,mnóstwo pracy w niego włożylaś,już widać jego piękny zarys,najbardziej podoba mi się okolica pochylonego drzewa i kącika wypoczynkowego.
Twoje dzieciaczki cudne słodziaczki, a urodliwe-śliczne mają oczka,no i to szczęście prmieniujące z nich,muszą mieć wspaniałych rodziców

A z tą pracą to jesteś dla mnie bohaterką ! Ja nie miałabym takiej odwagi,życzę CI ogromnego powodzenia w Twoich postanowieniach,żeby wszystko szło po Twojej myśli.
Pozdrawiam całą rodzinkę będę wpadać
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
beta 08:26, 05 mar 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Elfiku długo Cię nie było....ale nie poróżnowałaś, oj nie próznowałaś....podziwiam Cię za podjęcie , mozna by powiedzieć, życiowej decyzji....gratuluję.....i z całego serducha życzę powodzenia


a te Twoje Serducja to prześliczne są...jak im sie oczka śmieją....małe Pocieszki

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Marta7 23:35, 05 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Elfiku ahooj! dobrej nocki
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
elf 00:14, 12 mar 2013


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
beta napisał(a)
Elfiku długo Cię nie było....ale nie poróżnowałaś, oj nie próznowałaś....podziwiam Cię za podjęcie , mozna by powiedzieć, życiowej decyzji....gratuluję.....i z całego serducha życzę powodzenia


a te Twoje Serducja to prześliczne są...jak im sie oczka śmieją....małe Pocieszki

pozdrawiam



Beatko dziękuje -mocnoo postanowilam i tego się trzymam - choć nie ukrywam że pracy mnóstwo i już mi plecy siadły ale ".Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia..."

pozdrawiam
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies