Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do kwadratu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do kwadratu

leon60 21:14, 07 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
mniam
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 21:18, 07 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)
No wreszcie są foty Ale co tak mało ja się pytam ?Trzcinnik super i chyba nie ma rdzy bo tak ładnie wygląda. Eh kiedy u mnie będzie taki łan. A malinki faktycznie wyglądają smacznie Mniam !
za rok
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
gusiarz 23:05, 07 wrz 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Aniu - dla mnie każda róża to śmieciuch... niestety. Dobrze jest je sadzić w pewnym oddaleniu od frontu rabaty - wtedy opadające płatki nie rzucają się tak bardzo w oczy. Ja tego nie uwzględniłam niestety na różance... Te wymienione róże kwitną dwukrotnie z niewielką przerwą. Teraz będą tłoczyć aż do przymrozków. Kwiaty najbardziej trwałe są u Williama, potem alan, najmniej trwała jest heritage... ale i tak ją uwielbiam! Oczywiście wszystko zależy od pogody...

Frezjo - miłe takie widoczki, prawda...

Navigatorko - to krzaczek bzu - odmiana palibin... rośnie w kulkę, ale był już za duży, zacienił mi buksiki, więc go niedawno obcięłam dołem.
Trzcinnik fajnie tam rośnie... rabatka ma może 20cm szerokości - takie korytko - nic innego mi nie pasowało w to miejsce. Magnolia mnie zmobilizowała i posadziłam dwa lata temu. Tego roku każdą kępę podzieliłam na trzy i zagęściłam nasadzenie z 2m do ok.65-70cm. On bardzo ładnie gęstnieje... rdzy nie łapie.

Ren - tu fotka Karla sprzed dwóch lat... czerwiec 2014... - to dopiero była bieda


Ivo - łan wypracowany z podziału ciężką pracą z uzyciem kilofa (betony ogrodzenia i obrzeża kostki) - jak pisałam wcześniej... w tym roku jestem zadowolona mimo niesprzyjających warunków rośnie ładnie. Na fotki nie zawsze mam czas Kolejne 1,5kg malin gotuję na słońcu z cukerm... na sok!

____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
gusiarz 23:06, 07 wrz 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Leonku... smacznego ... twój ogród nacznie smaczniejszy do chrupania

Navigatroko - amen
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Sebek 23:17, 07 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Trzcinniki wow - pamiętam jakie swoje kupowałem i jakie są teraz. W przyszłym roku może rdzy mi tak mocno nie złapią i będą zachwycać jak Twoje
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
nawigatorka 23:19, 07 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A to lilaka znam u Ciebie.
A trzcinnik zatem wyjątkowy bo rdza na Ogrodowisku na nim wszędzie. U mnie też była a pamiętam jak planowałam tak miejsce i się glowilas.dobrze Magnolia doradziła.jak zawsze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 07:35, 08 wrz 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
lilaka poznałam fantastycznie mu z goła poopą a mogę prosić o brzuchatego grujecznika ? pisąłam to ja - wiecznie czująca niedosyt
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Pszczelarnia 07:58, 08 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
'Palibin' mnie zadziwił swoim rozmiarem, że taki duży. Ładnie wygląda. Często trzeba mu pnie z liści czyścić?
I trzcinniki wiedzą, że na nie oczy całego Ogrodowiska patrzą.

A pszczółki - co ja mam powiedzieć? Jest jak w raju!


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
beta 08:06, 08 wrz 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Aguś cudnie foty...merci kochana...malin bogactwo...samo zdrowie...trzcinnik cudnie się rozrósł...robi wrażenie
i ogólnie mam niedosyt Twojego ogrodu
cmok
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Madzenka 21:59, 09 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
twój William zupełnie inny niż mój. Alana i ja w tym roku pokochałam.
Palibin u mnie wciąż ciety w kulki.......
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies