Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grembosiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Grembosiowo

Agnieszka_B 22:29, 02 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
AgnieszkaW napisał(a)
Róże prześliczne, budleja jeszcze piękniejsza. Pozdrawiam Grembosiu


No, ja już tez dzis się zachwycałam budleją Robi wrażenie. Kupiłam trzy krzaczki. Mam nadzieję , że w przyszłym roku będą choć w części tak piękne jak twoja

pozdrawiam
____________________
zapach-ziemi
Toszka 22:33, 02 wrz 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Mało się ostatnio odzywam, ale cały czas ma na ciebie oko
No, pięknie masz kochana
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
grembosia 22:37, 02 wrz 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Toszka napisał(a)
Mało się ostatnio odzywam, ale cały czas ma na ciebie oko
No, pięknie masz kochana



A gdzie Twój wątek?
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Debra 22:42, 02 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Jakieś załamanie pogody na parę dni, ale od jutra tylko lepiej, oby. Może róże przetrwaja. U mnie nowe paki na różach
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Toszka 22:48, 02 wrz 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
grembosia napisał(a)



A gdzie Twój wątek?


No widzisz Kochana, tylko się odezwałam, a ty mi znowu dziurę wiercisz o wątek

Ale i tak cię kocham
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
barbara_kraj... 23:47, 02 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
grembosia napisał(a)
Tak jeszcze kilka dni temu wyglądały moje róże na pniu, po dzisiejszej ulewie i paskudnym wietrze nie wróżę im nic dobrego.


Pozbierają się, moje po opryskach chwastobójczym środkiem budzą się do życia /szkoda, że nie wszystkie/, to tym bardziej Twoje, które są zdrowe, najwyżej trochę poszarpane
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
grazyna 14:18, 03 wrz 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
grembosia napisał(a)
... to romantyczny zakątek, ]



Też tak chciałabym
Słów brak jak masz pięknie !

Cudownie, że mogłaś zrealizować marzenie o większej działce i nowym domie. Doświadczenia lat poprzednich zaowocowały w nowym miejscu życia. Wspaniale, też czasami myślę, że łatwiej byłoby mi "szaleć" w nowym miejscu, większym, niż obecnym stale poprawiać
Realnie patrząc, raczej zostanę gdzie jestem i muszę tu jakoś poukładać, by za rok efekty zobaczyć. Za rok mój syn żeni się


____________________
Grażyna Tu odpoczywam
grembosia 19:11, 03 wrz 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
grazyna napisał(a)


Też tak chciałabym
Słów brak jak masz pięknie !

Cudownie, że mogłaś zrealizować marzenie o większej działce i nowym domie. Doświadczenia lat poprzednich zaowocowały w nowym miejscu życia. Wspaniale, też czasami myślę, że łatwiej byłoby mi "szaleć" w nowym miejscu, większym, niż obecnym stale poprawiać
Realnie patrząc, raczej zostanę gdzie jestem i muszę tu jakoś poukładać, by za rok efekty zobaczyć. Za rok mój syn żeni się




Dzięki, Grażynko

Romantyczny zakątek jeszcze będzie miał czapę z dachówki (karpiówka) i dwa kinkiety.
Miało być kończone w zeszłym tygodniu, ale wszystko się przeciąga...


Moje róże na pniu, po wczorajszej wariackiej pogodzie, mają się dobrze. W końcu ogród porządnie podlany, to mu się należało.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
renatamama3 19:58, 03 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
grembosia napisał(a)
No co Ty, tyle czekać

Niech tylko trochę się ogarnę po ostatnich wydatkach, to zacznę działać, nie wytrzymam do wiosny
Zresztą "rośliny posadzone jesienią rosną same, na wiosnę trzeba je o to prosić" .



Ha ha ha ,Grembosiu ,czytałaś Zieleń to życie.Śliczny domek ogrodnika .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Mala_Mi 20:04, 03 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I znów dają mi tu po oczach cudownym zakątkiem ... jest śłiczny.... wiem że sie powtarzam..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies