Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grembosiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Grembosiowo

Madziarzeszow 07:42, 10 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Ależ piękny zakątek u Ciebie!!! świetny klimat .
Ja też czekam na jakieś wyprzedaże czosnków gigantów , bo faktycznie ceny troszkę wysokie , jak by się chciało parę sztuk kupić.
Na razie miałam w tym roku jednego pokarzę zdjęcie , to morze się zdecydujesz
Dopiero się rozwijał
Po zdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Borbetka 07:50, 10 wrz 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Oj, czosnki kuszą, ale nie wiem co bym miała zrobić, żeby mieć na nie kasę no .... żeby ta plama czosnkowa u mnie w ogrodzie widoczna była . Wczoraj na giełdzie byłam, kupiłam 2 paletki czegoś tam, postawiłam przy drzwiach i ledwo to zauważyłam. Oglądałam latarenki, serduszka wiszące, wianuszki, coś tam kupiłam, ale w domu schowałam. Tak se myślę, że może do starości nazbieram tyle, żeby oko cieszyło z daleka.
Grembosiu, Twoja Italia mnie urzeka. Cegła na murze domu, zakątek i płot, jakby cieplej było u Ciebie. Mam takiego sąsiada pod lasem, co podobnie ma. Wielkie dzbany z takimi innymi roślinami w nich. Chyba je chowa gdzieś zimą hmmm. Ale tu nie o nim.
Podoba mi się tutaj, co więcej gadać mam.
____________________
borówcowy wizytowka
jotka 08:28, 10 wrz 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Wszystkie czosnki warte posadzenia. Nie żałuj na nie kasy, a odwdzięczą Ci się. Jeśli za moją namową będziesz zadowolona to liczę na oglądanie ich w realu Polecam czosnek olbrzymi i czosnek Szuberta




____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Mala_Mi 09:36, 10 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
wiunia napisał(a)
W Netto jest taka duża paka za 14,99 za 17 szt - miałaktos może tą odmianę



Allium Aflatunense


Nie wiem czym sie to różni od innych czosnków.. ale na pewno ceną..
Ja kupuję w Benex internetowo... czekam do października na wyprzedaż... rok temu było wszytko 40% taniej niż we wrześniu ....
W Benex za 1 cebulkę tego czosnku wychodzi teraz 0,92zł (u nas Netto nie ma), po obniżce wyjdzie 0,40zł.. na to liczę....
Te czosnki różnią sie wielkością główki i wysokością łodygi.. i to mocno

Ja chcę kupić te duże Teraz są po 7,99zł.... czekam do października..
Grembosiu, u Ciebie klimat łagodniejszy, wiec jak u mnie zimują to u Ciebie tym bardziej..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Borbetka 09:52, 10 wrz 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Aniu, tom będę czekać do października, ale jak wszyscy będziemy ... no z tego forum? To co ? Te z marketu to nie są na mój gust te wielkie. Niemożliwe to jest.
____________________
borówcowy wizytowka
popcorn 10:05, 10 wrz 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiunia, to czosnek aftaluenski, malutkie te łebki są! nie warto!
u nas na targu kupiłam od babki kilkanascie sztuk, po 4 zl, fajnie wyglądał

____________________
Mój nowy ogródek
Debra 10:18, 10 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Świetnie trafiłam, bo właśnie zamiaruje czsonki posadzić. Trzeba je mieć w ogrodzie na 200% moim zdaniem, tylko jak kupić, by nie kupić badziewia, do tego za spore pieniądze. Chyba rada Ani z tym Benexem i przeceną jest słuszna.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
grembosia 17:16, 10 wrz 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Na czosnki bardziej okazałe będę czekać więc do października, dziękuję za rady.

Dzisiaj natomiast (za radą AniK), kupiłam w Netto 80 szt. czosnka główkowatego allium sphaerocephalon za 24zł.
Może nie są one tak okazałe, ale kwitną w lipcu i to uważam za ich zaletę. Zamierzam je posadzić wokół rozplenic, powinno fajnie zagrać.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
grembosia 17:20, 10 wrz 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
jotka napisał(a)
Wszystkie czosnki warte posadzenia. Nie żałuj na nie kasy, a odwdzięczą Ci się. Jeśli za moją namową będziesz zadowolona to liczę na oglądanie ich w realu Polecam czosnek olbrzymi i czosnek Szuberta






Jolu, nawet jak nie będę zadowolona z efektu (co jest raczej niemożliwe), to i tak zapraszam.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Milka 17:25, 10 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
CZosnki w ogrodzie zawsze super wygladają ale co 3 lata jednak zamierają, zwłaszcza olbrzymie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies