Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grembosiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Grembosiowo

Lena 22:12, 01 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Cudne zakupy M sprawił
Te cisy można po trzy wsadzić i zrobić stożek.
A z bukszpanów kuleczki będą super - gorsze kupowałam w sierpniu i po przycięciu odżyły i ładnie się"kulkują"
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
monitka 22:18, 01 paź 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Grembosia fajne te mężowskie niespodzianki mam nadzieję że plan na ten rok uda się zrealizować. Podobno pogoda w naszym regionie ma nam jeszcze sprzyjać
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
grembosia 23:24, 01 paź 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Lena napisał(a)
Cudne zakupy M sprawił
Te cisy można po trzy wsadzić i zrobić stożek.
A z bukszpanów kuleczki będą super - gorsze kupowałam w sierpniu i po przycięciu odżyły i ładnie się"kulkują"

A z jednego nie da rady uformować się stożka?
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
marzena 23:34, 01 paź 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
no, rzeczywiscie świetne zakupy, dorodne okazy no i super gatunki
____________________
marzena O....!
Diana 11:54, 02 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
grembosia napisał(a)
Mąż znowu zrobił mi miłą niespodziankę. Za pół ceny w Praktikerze w Hamburgu kupił mi takie oto cudeńka:
Były jeszcze dwie kulki, ale poszły do donic przy drzwiach. Poprzednie liche wyglądały coraz gorzej i musiałam je wsadzić do ziemi. W międzyczasie mąż kupił jeszcze jedną bidulkę do kompletu i wszystkie trzy są już zadołowane, ale to nie jest ich miejsce docelowe, jeżeli przeżyją, bo wyglądają niezbyt ciekawie.
Teraz widać różnicę, soczysta zdrowa zieleń i przysuszone biedaki.


Niespodzianka wspaniała !!!!!!!!!!!!! Ja również mam sporo roślin z niemiec A bukszpany szczególnie ładnie się przyjeły
Te lekko zasuszone napewno odbiją Na wiosnę wystarczy przyciąć i odżyją nie wiadomo kiedy
pozdrawiam
kaisog1 12:10, 02 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gratuluję..... męża Jak mój coś kiedyś przytarga do domu sam z siebie to ogłoszę święto narodowe
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
jotka 12:12, 02 paź 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
kaisog1 napisał(a)
Gratuluję..... męża Jak mój coś kiedyś przytarga do domu sam z siebie to ogłoszę święto narodowe


Gosiu, zostaw kiedyś włączone Ogrodowisko na tym poście, może Twój M. podczyta i ...
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Lena 15:12, 02 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
grembosia napisał(a)

Ciąg dalszy zakupów:
Czy z tych cisów da radę uformować stożki, czy może coś innego?

Oczywiście da sie z tych cisów stożki zrobić ,ale parę lat im zajmie zagęszczenie się ich od dołu - są dość smukłe

Nie mniej zakupy rewlacyjne,stosowne do Twego ogrodu - cudo!!!
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
popcorn 15:15, 02 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Matyko jak ja bym chciala zeby mi M COKOLWIEK do ogrodu kupil! A co dopiero takie cudenka!! zazdroszcze
pokaz po posadzeniu cuda!!
Z cisow da sie cokolwiek - albo scianke albo w przyszlosci stozek cudne!
pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:24, 02 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow jakie pergole! Í ceglane tarasy! Cudny macie ogrod! Podziwiam M za kawal dobrej roboty!!
Cuda
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies