Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grembosiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Grembosiowo

dajana 22:46, 10 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Ależ masz piękny dom Grembosiu ,! wszyscy mnie wyprzedzili z zachwytami ,,.i co ja mam napisać? Wspomniałaś ze dom masz w budowie ,udało ci się budować dom i jednocześnie tworzyć ogród? Jestem zaskoczona,, oczywiście pozytywnie .Mnie się nie udało tego uczynić .Musiałaś mieć super fachowców od budowy Czystych ,porządnych i solidnych .Nie miałam tego szczęścia i nadal go nie mam ,każdy następny coraz gorszy . Podoba mi się wszystko co widziałam na twoim wątku ,pergole natomiast wraz z obsadzeniem to również moje plany z kolorystyką włącznie Ujrzałam troszkę siebie w twoim ogrodzie ,podobieństwo roślin i nie tylko .Kiedy patrzę na twoje bukszpany to śmiać mi się chcę z moich Dzisiaj otrzymałam dostawę ,,zamówiłam 12 kul ,miały być gęste i wysokie Kiedy je ujrzałam to myślałam ze mnie natychmiast trafi .Nie wiem czy mają z 15 cm ,na pewno nie są to kule .Zanim mi te maleństwa urosną to kilka lat minie .Owszem są pięknie ukorzenione, zdrowe ale maleństwa niestety .Bedę szukac dalej odpowiednich rozmiarów ,,twoje są piękne Dziękuję za wizytę i miłe słowa .Pozdrawiam i zapraszam ponownie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
coli 09:05, 11 paź 2012


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Wpadłam dziś do Ciebie po raz pierwszy. Masz piękny, oryginalny dom i bardzo ładne "tyły" Prace na froncie też trwają, więc pewnie na wiosnę ruszysz z ogrodem. Będę podglądać i kibicować.
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
grembosia 09:14, 11 paź 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Mam cichą nadzieję na posadzenie jeszcze tej jesieni chociaż nowych nabytków.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
jotka 09:22, 11 paź 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Wszyscy mamy nadzieję, że piękna jesienna pogoda jeszcze zawita do nas. Im więcej uda się zrobić jesienią tym mniej na wiosnę. Przyglądam się pracom u Ciebie i wyobraźnia podpowiada już piękne kolejne etapy - efekty ciężkiej pracy
pozdrawiam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Diana 09:25, 11 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Dzisiaj słoneczko
Napewno dasz radę posadzić nowe nabytki
podglądam i trzymam kciuki
hanka_andrus 10:20, 11 paź 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zaglądam do kolejnej sąsiadki......oj,będzie dziś ruch w ogrodzie.....niech tylko trochę obeschnie po deszczu.
Zostawiam pozdrowienia.......całą taczuszkę!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
grembosia 10:33, 11 paź 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Dzięki Hanusiu, ale dziś to jeszcze ruchu w ogrodzie nie będzie- niestety. Jeszcze się kuruję z zapalenia oskrzeli. Ale za to będzie ruch na Ogrodowisku
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
AniaDS 22:38, 11 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Działacie pełną parą, trzymam kciuki za postępy .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
MilenaP 12:25, 12 paź 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Grembosiu cudne nasadzenia........ i te trawy.....mmmmmmm A działania Waszej rodzinki spowodują wspaniałe efekty pergola - marzenie
____________________
Milena - zielonastrefa
ewalm 18:49, 12 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Grembosiu, witaj, Dzisiaj wróciliśmy z wakacji i przed chwilą przeczytałam Twoją odpowiedź w moim wątku. Taxus baccata, ale taki po prostu czy jakiś odmianowy? Pytałam o to, bo jeżeli to jakaś odmiana kolumnowa (a są smukłe) to będą rosły wąskie i na stożki tak sobie się nadają. Ale może są smukłe, bo stały gęsto w szkółce, a przycięte ładnie się zagęszczą i rozszerzą. Jeśli to jednak odmiana kolumnowa to mimo przycinania będzie rosła wąska.

Masz piękny płot-mur, dom i hortensje.
pozdrawiam
____________________
Ogródek na trzy lata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies