Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry :)

emka 23:42, 23 wrz 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
Danusiu dziękuję za odpowiedź
szkoda już mi się te cisowe ekrany zdążyły spodobać...
Jeśli przyszedłby Ci do głowy jakiś pomysł na zagospodarowanie tej rabaty, będę bardzo wdzięczna...bo znów jestem w punkcie wyjścia
____________________
Zielonym do góry
iksonw 07:42, 24 wrz 2012

Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 20
u mnie jedna strona będzie zasłonięta żywopłotem - tam mam tylko 4 metry ( od strony sąsiada) i będzie w srodku 12 sztuk cisza i dalej po dwóch stronach żywopłot z graba (nie wiem czy dobrze zrobiłam dzieląć grab innych gatunkiem) ale chciałam przerwać monotonie a te ciszy wychodzą na przeciw okna i tam miał być romantyczny zakątek - może nawet ławeczka.
U mnie cisza na wątku więc narazie nie piszę bo po co dla siebie
____________________
chciało się dobrze, a wyszło jak zawsze :)) Kubusiu, myśl, myśl...
emka 09:45, 24 wrz 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
iksonw u mnie była propozycja ekranów cisowych, ale ze względu na warunki chyba będą z tego nici... jak tak dalej pójdzie to tej jesieni może posadze tylko wisienki, a co dalej trzeba będzie pomyśleć, może ktoś coś podpowie, jak się ludzie ze swoimi ogródkami uporają;
poza tym same wisnie to dość duży wydatek, wciąż szukam tanich i ładnych ale to jakiś deficytowy towar i ludziska sobie cenią
____________________
Zielonym do góry
emka 09:47, 24 wrz 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
a tak w ogóle dopadło mnie pytanie , czy wiśnie lepiej posadzić jesienią ( za ok. 2 tygodnie), czy też bezpieczniejsza byłaby wiosna??
____________________
Zielonym do góry
emka 09:18, 25 wrz 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
co można posadzić zamiast cisów, aby osiągnąć efekt ekranów pomiędzy wiśniami? macie jakieś propozycje...może wrócic do pomysłu przycinanych szmaragdów , ale czy to będzie dobrze wyglądało?
____________________
Zielonym do góry
emka 09:04, 28 wrz 2012

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
i kolejne pytanko, moze ktoś się odezwie?
posadzilam własnie thuje Rheingold i chcialabym je przycinać, aby rosły w kulkę, czy teraz można jeszcze to zrobić, czy lepiej poczekać do wiosny?
____________________
Zielonym do góry
Gardenarium 20:38, 25 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Powodem małej ilości odwiedzin jest brak linka w podpisie.
Zrób tak, zrób cytuj tego posta i zobaczysz poniżej kod podpisu, skopiuj go i wklej w swoim profilu w podpisie.

Zielonym do góry
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
emka 20:40, 25 sty 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
Witajcie


Odmeldowuję się w nowym roku, bo mój wątek śnieg po pas zasypał
____________________
Zielonym do góry
Gardenarium 20:43, 25 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
emka napisał(a)
co można posadzić zamiast cisów, aby osiągnąć efekt ekranów pomiędzy wiśniami? macie jakieś propozycje...może wrócic do pomysłu przycinanych szmaragdów , ale czy to będzie dobrze wyglądało?


Grab., irgę błyszczącą, tuję Kórnik. ognik szkarłatny, ostrokrzew, bukszpan.
Smaragdy tak sobie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
emka 20:43, 25 sty 2013

Dołączył: 08 wrz 2012
Posty: 291
no i jak , Danusiu? coś mi wyskoczyło, ale czy to to??
____________________
Zielonym do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies