Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

malgorzataka... 11:36, 12 gru 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Te dekoracje Alicjo to robótki mojej wnusi ja tylko pomagałam zawieszać--też widzę że ma smykałkę--napewno nie po mnie.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 11:50, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Pochwały dla wnusi fajnie, że lubi takie robótki, mi też często córka pomaga w robieniu ozdób bardzo podoba mi się pomysł z jagodnikiem, muszę się do lasu wybrać i chce jeszcze takich omszonych, suchych gałązek nazbierac, bo ja z ozdobami będę dopiero zaczynać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
malgorzataka... 12:53, 12 gru 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basia-tylko uważaj na leśników--ja w minionym tygodniu się dowiedziałam że w lasach państwowuch za zrywanie można zostać ukaranym.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 13:14, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
malgorzatakarpacz napisał(a)
Basia-tylko uważaj na leśników--ja w minionym tygodniu się dowiedziałam że w lasach państwowuch za zrywanie można zostać ukaranym.


Wiem dużo nie będę zrywać, a kijki suche będę zbierać, tylko jeszcze zobaczę co mi z tego wyjdzie, bo narazie u nas sporo śniegu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Dorota321 16:45, 12 gru 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Fajne masz te metalowe ozdoby w świerkowym stroiku.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Rumianka 22:21, 12 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Małgosiu, ja jeszcze nie mam ozdób świątecznych...czy mogę adoptować Twoją wnuczkę, by mnie wyręczyła w takich pięknych dekoracjach?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
malgorzataka... 07:07, 13 gru 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Elisko -przykro mi ale nie zgadzam się na adopcję mojej Wnusi (uśmieszek)-wiem ile kierowałam próśb do Niebios aby się pojawiła,poza tym jest bardzo zajęta -gra kilka przedświątecznych koncertów(w 2-uch kościołach,w szkole i w szkole muzycznej.Przygotowuje kolędy do zagrania w domu po rodzinnej kolacji.(oj nachwaliłam się wnuczką)

____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Rumianka 22:04, 13 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Małgosiu, to duma Cię rozpiera... Masz ogromny powód do dumy z tak uzdolnionej wnusi. Niech rozwija swoje pasje na pociechę całej Waszej rodzinki. Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
HalinaF 19:08, 18 gru 2021

Dołączył: 21 lip 2017
Posty: 14
Pani Małgorzato ,a może po prostu Małgosiu jakie było moje zdumienie gdy odkryłam ze mieszkasz w okolicach Ełku,bo ja właśnie mieszkam w Ełku.Zima dużo czytam ,głównie fora ogrodowiskowe jednak nigdy nie spotkałam nikogo kto ma wątek i mieszka tak blisko,bardzo sie cieszę .Może sie poznamy oczywiście wirtualnie ,a może kiedyś.?Mam ogródek w mieście i duża działkę nad jeziore wiec pracy mam mnóstwo ,a jestem juz w podeszłym wieku i sił……Mam nadzieje ze odpowiesz mi gdzie mieszkasz/wiadomosc na PW/żebym miała wyobrażenie o twoim ogrodzie.pozdrawiam Halina
malgorzataka... 22:02, 18 gru 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Halinko-ja bardzo chętna jestem do wszelkich zapoznań--nie masz wątku to nie mogę Ci odpowiedzieć na priva--mieszkam bardzo blisko Ełku--6 minutek autem.
To Ty podaj mi namiary na priv --teraz zbliżają się Święta więc możemy się skątaktowć się po nich---
To ci niespodzianka--fajna niespodzianka--pozdrawka zostawiam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies