Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

Basieksp 11:35, 08 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Też mam w planach zrobić ścieżkę z kamieni, mój mąż chce robić podsypkę, ja wolałabym bez niej, żeby coś mogło sobie rosnąć pomiędzy kamieniami, jakiś mech, będzie to cienista ścieżka
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
malgorzataka... 11:48, 08 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basiu -ja tych ścieżek "samowolek" kamiennych trochę mam w starym (że tak górnolotnie nazwę)ogrodzie-dzisiaj trochę przyprószyło śniegiem--pokażę innym razem
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 11:56, 08 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Dziękuję z chęcią pooglądam sobie u nas raczej będzie po mojemu, nie chcę
podsypki z cementu na ogrodzie.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
malgorzataka... 12:05, 08 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Lubię takie kobiety co potrafia postawić na swoim....i słusznie że nie chcesz betonu--jak Ci się znudzi albo zrodzi się inny pomysł zawsze można przełożyć albo łatwo zlikwidować(kobieta zmienną jest}
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 12:14, 08 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
No właśnie, bo ja często coś przesadzam, przestawiam, a teraz się tylko upewniłam jak śnieg stopnieje, muszę dozbierać kamieni, bo trochę mi brakuje i na wiosnę działam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 15:12, 08 sty 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8630
Też bardzo lubię kamienie w ogrodzie, ścieżki, placyki. No i zmiany.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
marba 19:43, 08 sty 2022


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Małgosiu, poczęstowałam się ciastem. Pysznie wygląda i na pewno tak smakuje.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Joku 21:19, 08 sty 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12052
No właśnie, wszelkie betony znacznie utrudniają ewentualne zmiany w przyszłości. Ja z tego powodu też nie chciałam zaprawy na mini murkach kamiennych u siebie. I już raz cieszyłam się z tego powodu. Poszerzenie rabaty nie było problemem.
Kamienie bardzo ładnie ułożyłaś.

Tak to się w życiu układa, pewnie nie będziesz żałować że nabyłaś sąsiedni kawałek ziemi.
W miejsce sosny posadziłam świdośliwę. Na razie mała jest, ale powinna się rozrosnąć.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgorzataka... 18:40, 14 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
To dla Basi od Romka--moje kamienne ścieżki-samoróby






tutaj trochę widać jak porastają mchem ,ale ja w tym roku poczyszczę czego próbkę zrobiłam dzisiaj -po lewej stronie zdjęcia powinnaś trochę dostrzec.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 18:59, 14 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Jak dla mnie super widać ten kawałek oczyszczony, ale mi bardzo się podobają te z mchem, właśnie o coś takiego mi chodzi, bo u mnie będzie to w cienistym zakątku fajnie, że o mnie pomyślałaś, będę miała o czym sobie myśleć i planować
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies