Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

Pokaż wątki Pokaż posty

I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

11stokrotka 21:01, 18 paź 2012


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 534
Slawko, pełen szacun. Przypuszczam, że jesteś bardzo młodym chłopakiem, a tu taka wiedza i zaangażowanie. Gratulacje. Mi najbardziej podobają się zdjęcia ptaków i strażnik - to dla mnie wizytówka twojego ogrodu. Ale zgapię też od ciebie kilka fajnych rzeczy. Ciekawe, jak ci pójdzie ze ścianą z roślin. Pozdrówka.
____________________
Mam marzenie
Slawko 21:24, 18 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Miło mi ...młody... 20 lat, to chyba jeszcze do młodych się zaliczę wiedza ze szkolnej ławki Największą radość daje, właśnie usłyszeć od kogoś, że to co się robi jest dla kogoś inspirujące... a ze ścianką to w obecnym ogrodzie nie da rady... może jak kiedyś będę miał swój własny, wymarzony kąt to z wielką przyjemnością się pochwalę... myślę, że jeszcze na ogrodowisku będę
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
nieszka 23:28, 18 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
No i doczytałam resztę
Bardzo ładnie sobie poczynasz. Zdecydowanie "lubisz te robote"
Zastanawiam się nad tym twoim kolorem wody w oczku. Długo je masz? U mnie w iewszych dwóch latach też woda kwitła i zieleniała ale teraz jest już ok. No i nic nie robiłam oprócz wybierania tych "wykwitów"
A materiał pod altaną to może na jakiś prowadnicach zamontować..? Tylko jak tą wodę z niego odprowadzać...?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Jagodaa 23:31, 18 paź 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zawsze zwracam uwagę na psy w ogrodach - jaki fajny!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Slawko 23:32, 18 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
W tym roku początkiem lata, woda stała się taka jak widać... dno nie było jeszcze czyszczone i pewnie dlatego, zebrało się dużo pożywki dla glonów i widać efekty...zastosowałem preparat biologiczny i czekam na efekty, które mają być na wiosnę też się zastanawiałem co z wodą bo ona skapywała by wtedy do wnętrza altany... musiałbym zmienić trochę konstrukcję altany... pokombinuje przy tym zimą
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
nieszka 23:40, 18 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Moje dno oczka nigdy nie było czyszczone a im jest bardziej "brudne" tym woda bardziej przezroczysta
Mnie też psiunka urzekła. Ja miałam w tym roku przez chwilę 7 takich maluchów
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Slawko 23:45, 18 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Tafla wody oczka jest przez cały dzień pod działaniem słońca... dzięki temu glony pewnie opanowały oczko...Szczeniaki są kochane, jak prawie wszystko co małe
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
popcorn 08:58, 19 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Slawko pięknie u Ciebie! Spory chyba, dojrzały i zadbany ogród. Będę zaglądać!
Polka na zioła super!
____________________
Mój nowy ogródek
weronika77 20:49, 19 paź 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Witaj Sławko, młody, zdolny i wrażliwy na piękno.
Trafiłam tutaj przez "Nasze drugie hobby", i nie żałuję.Ciekawe rysunki i zdjęcia. Architektura krajobrazu...powodzenia.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Madzenka 00:37, 20 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Slawko napisał(a)
Właśnie taki w nim urok, że mimo, że wydaje nam się że ma liście to jednak bliżej mu do iglaka... jest jedynym drzewem liściastym nagozalążkowym...


Witam
Po raz pierwszy Cię odwiedziłam i tu taka niepodzianka. Doczytałam w wikipedii że jest nagozalążkowym drzewem

Fajne inspiracje z varellami i ścianą wertykalną sobie zapisalam.
Mam 4 verelle pierwszy sezon. Czy mają jakieś specyficzne wymagania?

Ah jeszcze znalazlam róźową trawę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies