Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

Pokaż wątki Pokaż posty

I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

myszorek 19:21, 20 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Brak symetrii nie oznacza jeszcze braku równowagi i uporządkowania przecież, żeby ktoś tego źle nie zrozumiał i nie wziął do siebie.
____________________
ogród zmyślony
Slawko 19:22, 20 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
myszorek napisał(a)
Brak symetrii nie oznacza jeszcze braku równowagi i uporządkowania przecież, żeby ktoś tego źle nie zrozumiał i nie wziął do siebie.

DOKŁADNIE!
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Agacia 20:12, 20 paź 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Mam zasłony na tarasie i się brudzą, z powietrza Wydaje mi się, że takie płótno, szczególnie w pozycji poziomej tym bardziej będzie się brudzić, a ze względu na gabaryty raczej do pralki tego nie wrzucisz... moim zdaniem płótno byłoby niepraktyczne.
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Slawko 20:27, 20 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Agacia napisał(a)
Mam zasłony na tarasie i się brudzą, z powietrza Wydaje mi się, że takie płótno, szczególnie w pozycji poziomej tym bardziej będzie się brudzić, a ze względu na gabaryty raczej do pralki tego nie wrzucisz... moim zdaniem płótno byłoby niepraktyczne.


Coś w tym racji jest, tym bardziej w okresach jesieni, zimy i przedwiośnia, różne zanieczyszczenia wydostają się podczas ogrzewania domu piecem centralnym... Górny Śląsk, a jak wiadomo bardzo zanieczyszczone środowisko... ale z drugiej strony w końcu to nie będzie cały czas rozłożone, tylko gdy będzie się tam przesiadywać... a zimą i jesienią to raczej rzadko.
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
myszorek 20:49, 20 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
te płótna są impregnowane, woda po nich spływa, miało być nieprzemakalnie?
____________________
ogród zmyślony
Slawko 20:53, 20 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Oczywiście, że jakbym się zdecydował na materiał to koniecznie nieprzemakalny Zmyciem jeśli by było konieczne to wtedy chyba by nie było żadnego problemu... mam całą zimę do przemyśleń...
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
myszorek 20:56, 20 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
ja już myśle dwa lata .....
____________________
ogród zmyślony
Madzenka 21:01, 20 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Slawko napisał(a)
Oczywiście, że jakbym się zdecydował na materiał to koniecznie nieprzemakalny Zmyciem jeśli by było konieczne to wtedy chyba by nie było żadnego problemu... mam całą zimę do przemyśleń...


To ja się chętnie do tych przemyśleń przyłączę. Wiosną będę budować pergolę przy tarasie i chcę płótno nieprzemakalne

Portrety znakomite. Nie potrafię zrozumieć jak można tak pięknie malowć???? Ja jestem totalne beztalencie, dlatego tym bardziej chylę czoła
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Slawko 21:10, 20 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
jak już wpadniesz na ten wyczekiwany pomysł, to uznasz, że warto było te dwa lata czy więcej czekać... nie od razu Rzym zbudowano...
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Slawko 21:14, 20 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
To ja się chętnie do tych przemyśleń przyłączę. Wiosną będę budować pergolę przy tarasie i chcę płótno nieprzemakalne

Portrety znakomite. Nie potrafię zrozumieć jak można tak pięknie malowć???? Ja jestem totalne beztalencie, dlatego tym bardziej chylę czoła


Dziękuję hmm...to już chyba trzeba mieć od dziecka smykałkę do tego... każdy ma do czegoś innego rękę albo głowę... jakby wszyscy mieli taki sam talent, to świat byłby nudny...
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies