Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

Pokaż wątki Pokaż posty

I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

Slawko 10:23, 26 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Kindzia napisał(a)
Jesteś rewelacyjnie zdolny, talenciarz
Oglądałam Twoje rysunki. Niesamowite, że ktoś tak potrafi!!!! Bardzo mi się podoba!!!!
Będę mogła prosić Cię o radę? W przyszłym tygodniu wkleję zdjęcia, mam taki trudny zakątek, wilgotny i niezbyt jasny...na tle tui sąsiadów. Pomożesz sąsiadce?


Bardzo mi miło, że komuś się moje rysunki podobają
Oczywiście, jak najbardziej służę pomocą, w miarę moich możliwości pozdrawiam

P.S. Widzę, że mi "20-stka" wyskoczyła...ale gdzie tam jeszcze do 100
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Tess 10:40, 26 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12168
Sławko, nareszcie przyszłam z rewizytą
Zaglądałam juz wcześniej, ale nie chciałam pisać, zanim całości nie przeczytam.
I dobrze zrobiłam
Chłopaku, jestem pod dużym wrażeniem!
Pasją ogrodową oczywiście też, ale to ma tu większość z nas, Nawet powstał Klub Ogrodowo Niepoczytalnych
Ale Twój talent mnie powalił. Po prostu zwalił z nóg!

Będę zaglądać
Miłego dnia
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Mala_Mi 22:51, 27 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pomogę nadrobić do 1000

Ale nie dziś.... bo i tak zabałaganiłam na Forum... pod azalie daj dywan krokusów Będzie efekt...
To tak w odpowiedzi co u mnie napisałeś ... ja pod wszystkie krzaczory wrzucam Sadzenie zajęło mi niecałe 2 dni...... Dziura, podsypać ziemi ( u mnie glina) i cebula.... a krokusy to pszpikulem dziura i bach.. i bach...... jak maszyna 500 krokusów w godzinę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Slawko 23:03, 27 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
asc napisał(a)
Pomogę nadrobić do 1000

Ale nie dziś.... bo i tak zabałaganiłam na Forum... pod azalie daj dywan krokusów Będzie efekt...
To tak w odpowiedzi co u mnie napisałeś ... ja pod wszystkie krzaczory wrzucam Sadzenie zajęło mi niecałe 2 dni...... Dziura, podsypać ziemi ( u mnie glina) i cebula.... a krokusy to pszpikulem dziura i bach.. i bach...... jak maszyna 500 krokusów w godzinę


He, he...przypomniała mi się maszyna co marchew z pól zbiera to ja też tak sadziłem krokusy, dziurka taką plastikową rurką (sadzenie tych 15 krokusów nawet musiał zautomatyzować jak najbardziej liczę na pomoc u mnie też ciężka ziemia, bo wykopaniu ziemi pod fundamenty domu, ziemie zapewne rozplantowano na ogrodzie...ale z każdym rokiem zauważam poprawę gleby
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Mala_Mi 23:21, 27 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Slawko..... zwykle czytam sam początek.. tu przeczytałam wszystko..... kompleksów to za bardzo ja nie mam...a ze swoich wad i ułomności się śmieję...ale chyba przy Tobie wpadnę w kompleksy...

Taki młody i taki zdolny..... lubi zwierzęta, ogród, kkwatki.. i tak rysuje..... no chłopie wymiatasz.... a Twoja kałuża jest super...... moja nie skończona.... wiec będę przychodzić na przeszpiegi i dręczyć pytaniami..... w zamian mogę pomóc przy AutoCadie (nie wiedziałam, że Danusia też z niego korzysta).......... ale niestety tylko LT
I miałam tyle myśli i spostrzeżeń, że może dobrze że zapomniałam, bo z moim gadulstwem... już by była co najmniej setka...
Oj wymiatasz chłopie...... już się głupio więcej ni odzywam.... acha... mi też symetria nie pasi.... ale w tej materii się nie wypowiadam, bo ja jestem Wielki Haos.. (jakie to ma być H??)
I mnie też w szkole uczyli, że miłorząb to iglaste tylko inaczej.... przez chwilę zgłupiałam.... ufff...... i przez Ciebie szlag trafił znów godzinkę spania... ale warto było.... dajesz nadzieję, że młodzież wyjdzie na ludzi i nie jest taka zła
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Slawko 09:58, 28 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Wstaję dzisiaj rano, lecę szybko na odcinek "Mai w ogrodzie" i tak sobie oglądam i oglądam...ale coś mi nagle zaczęło nie pasować... spoglądam zza okno i widzę jakieś jasne barwy...wstaję patrzę a tu - ŚNIEG...postanowiłem to uwiecznić aparatu nie miałem przy sobie więc zabrałem telefon komórkowy...
Najbardziej mnie urzekł tamaryszek pod naciskiem śniegu






P.S. ale dzisiaj miałem sen... cała społeczność ogrodowiska mnie odwiedziła...i nawet zapomniałem się zapytać czy komuś zrobić kawę, herbatę
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Mala_Mi 10:34, 28 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

P.S. ale dzisiaj miałem sen... cała społeczność ogrodowiska mnie odwiedziła...i nawet zapomniałem się zapytać czy komuś zrobić kawę, herbatę


To bardzo realny sen.. jak zrobisz spotkanie u siebie..to uwierz mi.... zapomnisz się spytać.... tak jak to zdarzyło się mi.. na szczęście miałam pomoc kateringową w postaci przyjaciół i oni o to zadbali....
Ja bym zginęła jak przysłowiowa ciotka w burakach.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ell 10:46, 28 paź 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333

Slawko to był miły sen czy koszmar ?
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Slawko 16:50, 28 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Miły oczywiście miły gdzie tam koszmar no chyba, że z tą herbatą to był dla mnie wielki koszmar Gdzie ja bym Was wszystkich pomieścił, chyba musielibyście na raty wchodzić i wychodzić
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
krisec 21:01, 29 paź 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Sławko. Dziękuje za pozdrowienia i wizytę. Przyznam twoje umiejętności wymiatają.

Pospacerowałem sobie, ogród piękny o fotce z ptaszkami nie wspomnę. Pozdrawiam.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies