Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek Asi?!

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Asi?!

Slawko 21:31, 03 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Dobrze powiedziane, kto co lubi dla mnie ogród musi żyć, a jak wchodzę do ogrodu i widzę większość iglaków to nic tylko uciekać Ten ogród mógłby poniekąd mój styl zdefiniować
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
goniako 07:24, 04 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
gunia1990 napisał(a)
Witaj

Sławko strasznie dużo wklada w te Twoje rabatki, dla mnie za dużo, ae co kto lubi. Ja bym się skłaniala do propozycji Gosi, zresztą sama po zobaczeniu Twoich zdjęć wpadlam na podobny pomysł z kulkami na pniu
chciałam się rozpisać na temat innych mozliwości niz lawenda, le widze, że kupiłaś Danicę. No to gratuluję, teraz trzeba obsadzić parter Niestety nie pomogę Ci z szukaniem szkółki u Ciebie, a bardzo bym chciała..


Witam nową koleżankę na moim wątku!
Kupiłam Danicę bo nic innego nie wpadło mi w oko. Teraz myslę co posadzić między tymi Danicami bo one w tej chwili są małe i ta odległośc między nimi trochę mi przeszkadza. Mysłałam o żurawkach ale nie było. W jednym centrum ogrodniczym namawiał mnie pan na kostrzewę siną między tymi danicami. Nie znam tej roślinki. Co wy na taką propozycję.
A tak w ogóle to muszę popytać jeszcze o inną szkółkę w okolicy.
____________________
Ogródek Asi
goniako 07:31, 04 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Napiszcie mi co zrobić żeby pokazywał mi się pod tekstem skrót do mojego wątku. Nie wiem jak fachowo to sie nazywa ale mam nadzieje że ktoś zrozumię o co mi chodzi i mnie poinstruuje.
____________________
Ogródek Asi
beta 08:33, 04 paź 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Goniak tu masz link co i jak

http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
goniako 14:01, 04 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Udało się beta!! Dzięki bardzo!
____________________
Ogródek Asi
goniako 14:43, 04 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
kaisog1 napisał(a)
to i ja wstawie swoją

Kule na pniu musisz sobie wyobrazić żółte (bo to mają byc trzemieliny)



Witaj Małgosiu!
Bardzo podoba mi się Twój projekt ale wczoraj byłam w dwóch szkółkach i nic nie ma. Muszę czekać do wiosny. Napisz mi co tam jest pod płotem bo podoba mi sie ta kompozycja. A jak byś miała chwilke czasu i troszkę chęci to zrób mi projekt na ten pasek pod balkonem. Proszę
Może tawuła japońska i coś dla kontrastu - berberys? Sama nie wiem. Mam czas do wiosny. Będę ogladać Wasze piękne ogrody i planować, planować, planować....
____________________
Ogródek Asi
beta 10:25, 05 paź 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
goniako napisał(a)
Udało się beta!! Dzięki bardzo!


to cieszę się

mi też Dziewczyny pomagały
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
goniako 21:40, 10 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Hejka!
Troszkę zaniedbałam swój wątek ale nic się nie działo. Zrobiłam tylko jeden pasek ten od trawnika. Kupiłam Ekobordy, włókninę, zasadziłam 17 sztuk tui Danica i wysypałam żwirkiem. Jak tylko zrobię zdjęcie to wrzucę) Te tuje są malutkie (większych nie było) i chciałabym coś między nimi posadzić. Myślałam o żurawkach ale pytałam w dwóch szkółkach i kazali mi przyjść na wiosnę. No i chyba muszę czekać. A może mi zaproponujecie coś innego. Wiem że macie odlotowe pomysły!!
____________________
Ogródek Asi
kaisog1 21:49, 10 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Goniak pod płotem miskanty Morning Light, trzmielina Emerald gold i na płot puściłabym bluszcz pospolity (hedera helix)
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
goniako 08:13, 11 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
kaisog1 napisał(a)
Goniak pod płotem miskanty Morning Light, trzmielina Emerald gold i na płot puściłabym bluszcz pospolity (hedera helix)


Ładne te miskanty, patrzyłam w internecie chyba się na nie skuszę. Przeglądałam wczoraj ogrodowisko - jakie Ty piekne projekty robisz. Super, bardzo mi się podobały.
____________________
Ogródek Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies