Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek Asi?!

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Asi?!

goniako 21:12, 28 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Zaglądam do Was codziennie i obserwuje. Moje dalsze prace nad ogródkiem przesunęłam na wiosnę ale cały czas szukam inspiracji. Doradźcie mi co mogę posadzić między tymi tujami Danica tak żeby powstało tzw "wyższe piętro". Napewno coś na pniu ale jak sądzicie lepiej iglaki czy liściaste.
____________________
Ogródek Asi
GosiaJoanna 20:01, 08 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
goniako napisał(a)
To są właśnie moje tuje a właściwie "tujeczki" bo są takie malutkie. Mam nadzieję że urosną. Powiedzcie czy muszę je okrywać na zimę, boję się że takie maleństwa mogą przemarznąć.


Jakie słodziaki malutkie Podoba mi się...pozdrawiam.
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Loosiuu 18:33, 22 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Współczuję zalania, ale przynajmniej można od nowa poszaleć przy wsadzaniu ;D
Od strony płotu możnaby powsadzać duuużo bluszczu, żeby obrósł gęsto.
Ten pas po środku wypełniłbym pasami kolorowymi na zmianę tzn. 3 pasy Irgi 'Major' i 2 Trzmieliny Fortune'a 'Emerald 'n Gold', bo one dadzą radę na glinie, a drzewka przeszkadzałyby przy przechodzeniu. Trzeba patrzeć na to, że po paru ładnych latach rozrosną się na tyle, że będzie się je trącać, a to nie jest wygodne Pamiętaj, zawsze patrz pod kątem wygody !
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
goniako 19:21, 22 sty 2013


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Dzięki Filip! Pomyślę nad Twoją koncepcją Już nie mogę doczekać się wiosny żeby zacząć coś robić, coś sadzić i w ogóle. Narazie wszystko zasypane śniegiem i lodem aż się błyszczy. Pozdrawiam
____________________
Ogródek Asi
agata19762 19:40, 24 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
super pomysły.....

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
motylla 20:05, 24 lut 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Byłam - pozdrawiam. Bliźniacy wymiatają
____________________
Małgosia - Na okrągło
Loosiuu 13:35, 28 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Wesołych Świąt
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
goniako 14:48, 13 mar 2015


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Witam!
Dawno nie pisałam ale cały czas zaglądam i podziwiam Wasze piękne ogrody. Nie mam aktualnych zdjęć. Trochę już obsadziłam ale jeszcze dużo brakuje. Mam prośbę! Chciałabym zagospodarować ten róg. Myślałam o jakieś pólkolistej rabacie. wzdłuż chodnika po obydwu stronach mam tuje Danica i żurawki. A tam na rogu marzy mi się klon palmowy i ... no właśnie nie wiem co...Może coś podpowiecie. Z góry dziękuje!
____________________
Ogródek Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies