Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek Asi?!

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Asi?!

goniako 17:13, 13 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
To są właśnie moje tuje a właściwie "tujeczki" bo są takie malutkie. Mam nadzieję że urosną. Powiedzcie czy muszę je okrywać na zimę, boję się że takie maleństwa mogą przemarznąć.
____________________
Ogródek Asi
Slawko 17:41, 13 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Mi się wydaję, że nie trzeba ale jeśli nawet okryjesz to się nic złego nie stanie Będziesz coś sadzić między nimi bo trochę tak pusto...
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Joaska 15:28, 14 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Na takim długim podjeździe to aż się prosi wsadzić minimum 3 sztuki wiśni osobliwej 'Umbraculifera pomiędzy tymi tujkami i podsadzic je rozwianymi miskantami Morning light
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
beta 16:04, 14 paź 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
zgadzam się z Joasią aż się prosi o wyższe piętro a pomiędzy trawy
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
goniako 21:13, 14 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Wiem trochę pusto - chciałam coś wsadzić między te tuje ale byłam w dwóch szkółkach i nic nie ma albo po jednym egzemplarzu albo wcale. Kazali mi przyjechać na wiosnę. Myślałam właśnie o tych miskantach i wierzbie całolistnej HN lub o żurawkach. Ale chyba muszę czekać. a tak bym chciała już działać dalej.
____________________
Ogródek Asi
Hogata 08:43, 17 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witam.
Byłam u ciebie już wcześniej, tylko tak po cichu. Widzę ża masz tak jak ja pasy przy wieździe do obsadzenia. Ja też zastanawiam się nad tują Danica z jednej stony, a zdrugiej wiśnię Umbraculifera obsadzona trzmieliną i żółtym ostokrzewem Ilex crenata "Golden Gem".

W jakiej odległości sadziłaś tujki? Będę napewno podglądać i ewentualnie mogę wyrazić opinię czy fajnie wyszło, bo doradzać to nie zabardzo, sama się dopiero uczę jak i co sadzić.

PS. Ale ci fajnie że twoje chłopaki już takie duże, ja dopiero na starcie jestem.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
goniako 21:16, 17 paź 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Agatko ja też podglądałam Twój ogródek. Miałam już jedną podpowiedź żeby posadzić wiśnię Umbraculifera ale przeglądałam zdjęcia na internecie i ona rośnie bardzo duża wydaje mi się że nie pasowałaby na tym moim wjeździe. Sama niewiem. A z drugiej strony podobają mi się te drzewka np tu na tej kompozycji z ogrodu Sylwi.
Ja też jestem początkujący ogrodnik i ciesze się bardzo że znalazłam tę stronkę z ogrodowiskiem. Tutaj są tak życzliwi ludzie że podpowiadają, doradzają i można wiele rzeczy podpatrzeć.

A to są moi bliźniacy.
____________________
Ogródek Asi
kaisog1 21:25, 17 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Te drzewka to cisy Chyba najdroższe iglaki na rynku Sa piękne, pięknie się je formuje, bardzo reprezentacyjne
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Hogata 21:26, 17 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
goniako napisał(a)
Agatko ja też podglądałam Twój ogródek. Miałam już jedną podpowiedź żeby posadzić wiśnię Umbraculifera ale przeglądałam zdjęcia na internecie i ona rośnie bardzo duża wydaje mi się że nie pasowałaby na tym moim wjeździe. Sama niewiem. A z drugiej strony podobają mi się te drzewka np tu na tej kompozycji z ogrodu Sylwi.


Te kulki na pniu (chyba cisy jak dobrze pamiętam) tez są rewelacyjne i mniejsze niż wiśnie.

Kawalerka super. Też się ciebie wszyscy pytają jak ich rozróżniasz? Niby tacy sami, a tacy różni.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
gunia1990 21:31, 17 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2012
Posty: 156
przystojniaki :3
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies