Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek Asi?!

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Asi?!

Kondzio 22:57, 28 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kaisog1 napisał(a)
to i ja wstawie swoją

Kule na pniu musisz sobie wyobrazić żółte (bo to mają byc trzemieliny)

o ty a ty mi nie szkicowałaś ptaszyno Hakuro brzydko się starzeje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
ewalm 22:58, 28 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Goniako, z wierzbą HN ładnie komponują się czerwonolistne krzewuszki. Krzewuszki nadają się na gliniastą glebę.
Jeżeli chcesz po jednej stronie chodnika szpaler z 'Danica', to dobrze by było nawiązać do niej także po drugiej stronie chodnika.
____________________
Ogródek na trzy lata
ewalm 23:00, 28 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
kaisog1 napisał(a)
Nie wiem dlaczego piszesz, że lawenda nie podoła..... u mnie rośnie w niemal ekstremalnych warunkach i ma się świetnie...


Gosia, a one są ekstremalne w jakim sensie?
Moja lawenda mokrej gliny zimą nie zdzierżyła
____________________
Ogródek na trzy lata
kaisog1 23:26, 28 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ewa a moja rośnie w glinie i ma sie świetnie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Slawko 23:45, 28 wrz 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
No to jeśli mielibyśmy nawiązać do tej tui 'Danica' to w pierwszej wizualizacji umieściłbym je zamiast tej trawy między tawułami a w drugiej zamiast tych kolumnowych tui
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
ewalm 14:11, 29 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
kaisog1 napisał(a)
Ewa a moja rośnie w glinie i ma sie świetnie


ale w jakiej glinie Gosia, takiej gdzie woda po deszczu albo wiosną stoi? Bo u Ciebie to są zdaje się spadki, więc może woda nie zalega?
____________________
Ogródek na trzy lata
goniako 17:05, 29 wrz 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Witam Was moi kochani ogrodnicy!

Byłam dzisiaj na szkoleniu (w sobotę!) wróciłam niedawno zmęczona ale nie mogłam sie powstrzymać żeby do Was chociaż na chwilkę nie zajrzeć. Po prostu nie mogę oderwać oczu od Waszych pięknych ogrodów.
A te projekty są po prostu cudne.

Od razu tłumaczę sie emce- spodobały mi sie Twoje danice i dlatego wstawiłam je do mojego wątku żeby pokazac że coś takiego mnie interesuje. Napisz mi proszę w jakiej odległości je sadziłaś. A te tawuły to masz jaką odmianę, też mi się podobają ale nie mogę nigdzie dostać Golden Princess.

Ja będę musiała troszkę przystopować z tym moim ogrodem. Po pierwsze wypadł nam niespodziewany wydatek i nie będę miała w tym roku kasy na zrobienie wszystkiego. Po drugie w przyszłym roku planujemy malować ten betonowy płot więc mąż chce się wstrzymać z sadzeniem tam roślin. Narazie posadzimy Danice w tym długim pasie od trawnika i będę się zastanawiać co dalej.

Dzięki Wam mam juz tyle pomysłów w głowie że aż się boję co ztego wyjdzie.


____________________
Ogródek Asi
goniako 17:13, 29 wrz 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Slawko napisał(a)
No to jeśli mielibyśmy nawiązać do tej tui 'Danica' to w pierwszej wizualizacji umieściłbym je zamiast tej trawy między tawułami a w drugiej zamiast tych kolumnowych tui


Slawko ale ten drugi pas ziemi to mi się bardzo zwęża w stronę furtki i tam danica napewno będzie za duża. To jest taki nietypowy pas ale tak musiało być zaczyna się szeroko (około metra) a kończy sie na 20 cm.
____________________
Ogródek Asi
Joanka 17:31, 29 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Witam imiennieczkę
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Slawko 18:11, 29 wrz 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Zdjęcie niestety tego nie oddaje i wydaje się choćby ten pas miał z metr szerokości, no tak Danica na pewno tam nie wejdzie Będzie jeszcze trzeba nad tym pomyśleć
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies